Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2012., 15:35   #1001
Quote:
tomislav83 kaže: Pogledaj post
Lijep vam pozdrav!

Imam pitanje, pa ako mi možete pomoći, da ti savjet..

Cura i ja namjeravamo uzeti T-mobile tarifu Extra obitelj + M. sa uređajem (Najvjerojatnije Galacx mini2 jer su preko ove noći povećali cijenu Lumie )

Sad, kakve bi imali pogodnosti, ona prelazi s prepaid usluge, a ja da prijeđem s Vip-a u T- mobile.

Nadam se da sam uspio objasniti.


Hvala lijepa.
Pričekaj malo, siguran sam da će ti Enzovzd odgovoriti, on inače ovdje poskrivečki reklamira t-šro-te, samo je sad malo baniran zbog nekih homofobnih izjava ali već će ti on odgovoriti, siguran sam. (Samo se nadam da ste ti i cura srt8 orijentacije )
-Kazzo- is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.10.2012., 18:04   #1002
Quote:
Antonio Vivaldi kaže: Pogledaj post
Jučer je bio zadnji dan za aktivaciju....
Prošao vlak...
I da, naravno ista infrastruktura, s nešto ogoljenom uslugom, ali zato jeftinijom ako ti paše...
Imaš Top Tarfu, 89kn svega po 500, s NzUP...
To je jedino što sad od Tomata vrijedi....
A da...nisam vidio da je jučer zadnji dan...thx na info.

Ali ovo sad za 89kn i sve po 500 mi ne odgovara tj. neodgovara mi 500 MB , a poslije kad se sve zbroji nisam nešto strašno smanjio troškove ...
__________________
https://t.me/pump_upp
lion406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 15:04   #1003
@lion406
Imas trajnu ponudu od Simpe za 50kn 1000/min/Mb/sms pogledaj pod www.simpa.hr
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:00   #1004
stručnjaci.. ja imam jedan upit, pa ako mi može neko nešto predložit jer iskreno nemam volje pregledavat ponude svih operatera, e pa ovako šaljem puno poruka ali uvijek na isti broj, što se tiče ostale potrošnje dovoljno bi mi bilo nekih 20 min razgovora mjesečno i možda još nekih 100 poruka mjesečno za ostale brojeve... ima ko kakav prijedlog... trenutno sam na smajliju..
Aruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:44   #1005
Quote:
Aruna kaže: Pogledaj post
stručnjaci.. ja imam jedan upit, pa ako mi može neko nešto predložit jer iskreno nemam volje pregledavat ponude svih operatera, e pa ovako šaljem puno poruka ali uvijek na isti broj, što se tiče ostale potrošnje dovoljno bi mi bilo nekih 20 min razgovora mjesečno i možda još nekih 100 poruka mjesečno za ostale brojeve... ima ko kakav prijedlog... trenutno sam na smajliju..
Prema kojoj mrezi te poruke? Vip ima neogranicene za vip u svim tarifama koje nudi.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 21:32   #1006
Quote:
Aruna kaže: Pogledaj post
stručnjaci.. ja imam jedan upit, pa ako mi može neko nešto predložit jer iskreno nemam volje pregledavat ponude svih operatera, e pa ovako šaljem puno poruka ali uvijek na isti broj, što se tiče ostale potrošnje dovoljno bi mi bilo nekih 20 min razgovora mjesečno i možda još nekih 100 poruka mjesečno za ostale brojeve... ima ko kakav prijedlog... trenutno sam na smajliju..
http://www.tarife.si/hr/unos-mjesecne-potrosnje.html
__________________
Cellular Tower Maps
sipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 15:09   #1007
hvala ljudi probat ću nešto iskemijat, inače ovaj link koji je sipe pustio je odličan... svaka pohvala
Aruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 15:20   #1008
Quote:
Aruna kaže: Pogledaj post
hvala ljudi probat ću nešto iskemijat, inače ovaj link koji je sipe pustio je odličan... svaka pohvala
Zahvaljujem u svoje ime kao moderator, te i u ime ljudi koji su razvili aplikaciju sa ne baš jednostavnim algoritmom.

Zadnje uređivanje Antonio Vivaldi : 04.10.2012. at 16:20.
Antonio Vivaldi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 15:38   #1009
Quote:
Aruna kaže: Pogledaj post
hvala ljudi probat ću nešto iskemijat, inače ovaj link koji je sipe pustio je odličan... svaka pohvala
Nema na cemu.. Samo pametno odaberi.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:53   #1010
koje su prednosti i nedostaci top tarife u odnosu na vipovu non stop+ tarifu?
prebacivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 12:57   #1011
@prebacivan
Pa zar je to tesko usporediti:

Toptarifa 89kn
Pozivi: 500 min
SMS: 500
Internet: 512Mb

Non stop+ 69kn
Pozivi: VIP neograniceno min (uspostava poziva 0,29kn)
Pozivi: Ostali operateri 100 min (uspostava poziva 0,29kn)
Sms: neograniceno
Interent: 512Mb

Ti bi sam trebao vidijeti koga najvise zoves i koliko traju razgovoru, ako najvise zoves unutar VIPa ili saljes samo sms-ove onda non-stop, a ako zoves ostale mreze onda je bolja TopTarifa, s time da kod non-stop imas uspostavu poziva (sto ti jako brzo potorsi ovih 20kn jeftinije naknade kod non-stop, cca. 2 poziva dnevno) a kod TopTarife tek kad potrosis 500min.

Zadnje uređivanje 10aLEX : 10.10.2012. at 13:04.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:04   #1012
Informacija:

Presla sam sa druge mreže - bonova na vip pretplatu
BL 111 uz 50% popusta mi ide ugovor na 24mj.
Ja sam limitirala potrosnju mjesecnu na 110kn.

E sad help, u ovoj tarifi imam neogranicene sms, neogranicen internet, neogranicene razg unutar vipa i fixnih tel?

Jel sam dobro skuzila?
Ili postoji caka?

Hvala Unaprid

Zadnje uređivanje tomisličak : 10.10.2012. at 13:22.
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:22   #1013
Caka je da se na sve pozive naplaćuje naknada za uspostavu poziva 0,29 kn i da je internet nakon potrošenih 512 MB usporen na 64 kb/s.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 14:23   #1014
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Caka je da se na sve pozive naplaćuje naknada za uspostavu poziva 0,29 kn i da je internet nakon potrošenih 512 MB usporen na 64 kb/s.
A jel to puno sporije?
I ako sam limitirala potrosnju, moze li mi doci vise...
Glupa pitanja, ali...
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 14:55   #1015
Quote:
Bubica30 kaže: Pogledaj post
A jel to puno sporije?
I ako sam limitirala potrosnju, moze li mi doci vise...
Glupa pitanja, ali...
ne bi smjelo doći više (al nek odgovori netko kompetentniji)..
a da li je to puno sporije. Je, presporo, gotovo neupotrebljivo. Jedino ne možeš strahovat da će ti skupo naplatiti dodatne MB-ove. Al možeš dokupiti dodatne MB-ove kupnjom SURF paketa i onda opet surfaš punom brzinom

Zadnje uređivanje tomisličak : 10.10.2012. at 15:19. Reason: ispravljena riječ "kunjom" u "kupnjom"
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 21:35   #1016
Pozz ljudovi....

Evo nemam bas nekaj previse vremena u zadnje vrijeme pa ne stignem bas niti proucavati.

Trenutno sam na t-mobileu , ali razmisljam o necemu drugom (nista previse jedino ako ima kaj boljega). Uglavnom najvise je poziva prema t-mobilu, makar ima i prema tele2, ali to su vecinom poruke.Znaci ne trazim nikaj previse niti trosim puno, mislio sam na tu prejaku opciju od simpe, ali me muci ta uspostava poziva od 30 lipa jer znaci da odma moram dva bona ukucati jer inace uzimam od 50.Pa sad dali ima sto kaj bi mi vise koristilo ili ne u vezi poruka i razgovora...intenet mi netreba jer ga ovako i onako ne koristim ?

LP i tnx na pomoci
Sweet Johnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 22:42   #1017
Koliko minuta i poruka u prosjeku "trošiš" mjesečno?
Možda Bonbon? Kod njih nema uspostave poziva kad kupiš pakete razgovora.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 23:02   #1018
Quote:
Sweet Johnny kaže: Pogledaj post
Pozz ljudovi....

Evo nemam bas nekaj previse vremena u zadnje vrijeme pa ne stignem bas niti proucavati.

Trenutno sam na t-mobileu , ali razmisljam o necemu drugom (nista previse jedino ako ima kaj boljega). Uglavnom najvise je poziva prema t-mobilu, makar ima i prema tele2, ali to su vecinom poruke.Znaci ne trazim nikaj previse niti trosim puno, mislio sam na tu prejaku opciju od simpe, ali me muci ta uspostava poziva od 30 lipa jer znaci da odma moram dva bona ukucati jer inace uzimam od 50.Pa sad dali ima sto kaj bi mi vise koristilo ili ne u vezi poruka i razgovora...intenet mi netreba jer ga ovako i onako ne koristim ?

LP i tnx na pomoci
http://www.tarife.si/hr/unos-mjesecne-potrosnje.html

Pa se igraj...
Antonio Vivaldi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 23:26   #1019
Quote:
Sweet Johnny kaže: Pogledaj post
...mislio sam na tu prejaku opciju od simpe, ali me muci ta uspostava poziva od 30 lipa jer znaci da odma moram dva bona ukucati...
Uvjeti
...aktivacijska naknada naplaćuje se isključivo za prvu aktivaciju opcije,
a obuhvaća vrijeme trajanja 30 dana od dana aktivacije,
dok se za reaktivaciju opcije (ponovna aktivacija) ne naplaćuje...
...korisnici koji prvi puta aktiviraju Prejaku opciju od 11. siječnja 2013.-te
naplatit će se jednokratna aktivacijska naknada u iznosu od 25kn (sada 50kn)...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 23:36   #1020
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
@prebacivan
Pa zar je to tesko usporediti:

Toptarifa 89kn
Pozivi: 500 min
SMS: 500
Internet: 512Mb

Non stop+ 69kn
Pozivi: VIP neograniceno min (uspostava poziva 0,29kn)
Pozivi: Ostali operateri 100 min (uspostava poziva 0,29kn)
Sms: neograniceno
Interent: 512Mb

Ti bi sam trebao vidijeti koga najvise zoves i koliko traju razgovoru, ako najvise zoves unutar VIPa ili saljes samo sms-ove onda non-stop, a ako zoves ostale mreze onda je bolja TopTarifa, s time da kod non-stop imas uspostavu poziva (sto ti jako brzo potorsi ovih 20kn jeftinije naknade kod non-stop, cca. 2 poziva dnevno) a kod TopTarife tek kad potrosis 500min.
ovih 500 minuta ukljucuje samo mobilne mreze ili i fiksnu?
prebacivan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.