Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2019., 17:25   #441
Quote:
nina-o-s-t kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam par (glupih pretpostavljam) pitanja...
Ovako, našla sam si jeftin (i predivan) auto, ofc.polovan, ali ne baš star, blabla, uglavnom ja se namjerila to kupiti. E sad, šema je u tome da je on malo jeftiniji nego što bi to godište trebalo biti (svi me upozoravaju ), autu je istekla registracja, trebam ga kupiti na području jedne županije i registrirati u svojoj županiji (ako sam ja dobro skužila, jer ovdje neće imati tablice sa oznakom grada koje meni "trebaju", tj.pripadaju po mojoj adresi prebivališta... E sad (znam da sam zakomplicirala, pls pokušajte pomoći... Ergo znam da mogu uzeti probne tablice za cca 100tinjak kn da odvezem auto na tehnički (jebeš 100tinjak kn), ali me strah da neće proći na tehničkom (opet kažem meni izgleda auto super, tip tvrdi da je servisiran (doduše pitanje je koliko je to istina), e sad dakle moje pitanje je mogu li se ikako zaštititi ako auto ne prođe tehnički? Mislim, ne želim uopće kupovati auto ako ne može proći tehnički i nemam nikakvog majstora da vodim sa sobom da mi to pogleda (osim oca, on e kuži, ali nije baš da se TOLIKO kuži). Ugl. ako itko zna odgovoriti što mi je najpametnije raditii... Hvala
A o kojem autu je riječ?

Dogovori se sa vlasnikom da odete na tehnički ako prođe tehnički da ćeš ga uzet ako si već odlučila ...
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.