Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 04:06   #41
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Tko je za to kriv, najviše sam narod IMO!
Kad netko zlostavlja zenu, zena je kriva. Sta nije bila pametnija pa nasla boljeg muza? Kad netko siluje maloljetnicu, opet je ona kriva. Zasto u kino nije isla drugim putem. Kad ti netko pobije obitelj kao sto je mnogima, i prijatelje - gotovo svakom, srusi ti grad ili selo, privatizira ti firmu i otjera u prijevremenu mirovinu ili te proglasi tehnickim viskom ili te de facto otjera iz domovine jer tamo vise ne mozes ostvariti egzistenciju, well, sam si kriv.

Je li tako blues dado?
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:10   #42
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
Kad netko zlostavlja zenu, zena je kriva. Sta nije bila pametnija pa nasla boljeg muza? Kad netko siluje maloljetnicu, opet je ona kriva. Zasto u kino nije isla drugim putem. Kad ti netko pobije obitelj kao sto je mnogima, i prijatelje - gotovo svakom, srusi ti grad ili selo, privatizira ti firmu i otjera u prijevremenu mirovinu ili te proglasi tehnickim viskom ili te de facto otjera iz domovine jer tamo vise ne mozes ostvariti egzistenciju, well, sam si kriv.

Je li tako blues dado?
Nemaš pravo, da se krivi žrtve, za to nisam nikad čuo. Ne vjerujem, živim jako dugo u VB i ovdje to nije tako, ne vjerujem da i u HR se misli da su žrtve krive?
Blues Dada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.