Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 14:34   #261
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
ne postoji tu nikakva sofisticirana pozadina.
Jednostavno ga se MOST (čitaj ; buldožer Grmoja) dohvatio pa ga razvlači.
Hanza ima previse placenih clanaka...svi koji prate nogomet npr su to dozivjeli sto puta. Dublje je to od grmoje, i ocito neki sukob frakcija.
Gruzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 15:22   #262
Quote:
Gruzija kaže: Pogledaj post
Meni su te teorije zavjere koje ekipa sa desnice ima presmijesne, valjda neki romaticni snovi o cistoj revoluciji. Kao komunisti ukrali revoluciju da bi se spasili.

Kao da je moguce da se sastane skupina kokosara i stvori drzavu, organizaciju ko jebe.

Pa svu logistiku su odradile tajne sluzbe iznutra, drugacije to ne ide
jake tajne sluzbe,kada je sve javno....
nema se muda....
stari macak uskopio sve macane....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:59   #263
Želim izjaviti da vjerujem Šeksu kako nije bio suradnik udbe.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:15   #264
Krasna drzava - stvarali su je domaci suradnici Udbe i ekstremni emigranti od kojih je vecina isto bila suradnika Udbe.
Ispast ce na kraju da je Udba uspjela unistiti RH koja je dovedena do bankrota i u zavadi sa svima u susjedstvu, a njena mladost bjezi iz nje. Pakleni plan.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 23:16   #265
Meni je smiješno, kada neki pričaju o izvornom, tuđmanovskom HDZu, koji je kao antikomunistički nastojen.
Udbaši su nezaostavni dio genetskog koda izvornog, tuđmanovskog HDZa.
Prošlo je vrijeme za nekakve lustracije, pa neće sinovi suditi svojim očevima.

Ne čudi me što Hrvatska propada, kada vidiš tko vodi državu. Vidjeli smo svu tu ekipu na Kolindinoj inauguraciji.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:23   #266
Šeks za Novi list, traži da DORH istraži Mesića:

Svi su hrvatski građani bili dužni surađivati s Haškim sudom, ali kod Mesića se ta suradnja svodila na klevetanje vlastite države. I to isključivo kako bi se osvetio mrtvom Tuđmanu, kaže Šeks

Pročelnik Savjetodavnog vijeća HDZ-a Vladimir Šeks objasnio nam je zašto vjeruje da je bivši predsjednik Stjepan Mesić odgovoran za hašku presudu šestorici Hrvata iz BiH, a time na posredan način i za smrt Slobodana Praljka.

http://novilist.hr:8090/Vijesti/Hrva...-njemu-na-dusu
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 04:02   #267
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Meni je smiješno, kada neki pričaju o izvornom, tuđmanovskom HDZu, koji je kao antikomunistički nastojen.
Udbaši su nezaostavni dio genetskog koda izvornog, tuđmanovskog HDZa.
Prošlo je vrijeme za nekakve lustracije, pa neće sinovi suditi svojim očevima.

Ne čudi me što Hrvatska propada, kada vidiš tko vodi državu. Vidjeli smo svu tu ekipu na Kolindinoj inauguraciji.
Meni je smješno što narod priča o udbašima što u HDZ-u,što u svakoj pori društva već 27 godina,a neki od vas su se na to smijali,izrugivali i bacali šale,da bi danas,kad vidite da je baš tako kako su ljudi pričali, pretrčali na tu stranu priče i počeli 'lovit' udbaše skupa s njima.

To je tragedija. Da stvar bude još gora,tim novim 'lovcima' katastrofalno ide taj sport jer su im oni najveći 'udbaši' i izadjice najčešće idoli i pozitivne medijske ličnosti.
killy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:25   #268
Quote:
Gruzija kaže: Pogledaj post
Meni su te teorije zavjere koje ekipa sa desnice ima presmijesne, valjda neki romaticni snovi o cistoj revoluciji. Kao komunisti ukrali revoluciju da bi se spasili.

Kao da je moguce da se sastane skupina kokosara i stvori drzavu, organizaciju ko jebe.

Pa svu logistiku su odradile tajne sluzbe iznutra, drugacije to ne ide
sdb je organiziro rano okupljanje, uvježbavanje ustaške/četničke emigracije i bukače ala šeki arkan šešelj.
kos je dužio jna i ustašama/balijama ugrožene srpske krajinaše i uspavljivanje bosanaca.
podjela rada u malom igrokazu, edanebi postali suvišni u demokratskoj konfederaciji.
__________________
outer space employment agency: "Na craze world be dat, no be outside buhari dey, na craze man be dat, Animal in craze man skin - bist of no nation"
digiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 18:04   #269
Novi dokumenti pokazuju da je Šeks ipak bio suradnik Udbe
http://slobodnadalmacija.hr/novosti/...-suradnik-udbe
Vladimir Šeks, dugogodišnji sve i svašta u samostalnoj Hrvatskoj, bio je, prema pisanju novog "Nacionala", suradnik jugoslavenske Službe državne sigurnosti, poznate kao Udba.
Navedeni je tjednik "pregledao tisuće stranica dokumenata koji su se vodili kao skupna izvješća, odnosno informacije Službe državne sigurnosti iz Osijeka", a u njima je bilo 18 izvještaja iz 1975., 1976. i 1977. koji "dovode u pitanje tezu Vladimira Šeksa da je on Službu 'vukao za nos' i davao im samo općepoznate informacije".


Ne laje pas radi sela
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:00   #270
Quote:
Zanimljiva je situacija i sa Šeksovim dosjeom. U njegovu slučaju u popisu dosjea umjesto imena Vladimir Šeks stoji prazno polje - i broj dosjea. Kada smo podnijeli zahtjev za uvid u dosje pod tim brojem, dobili smo odbijenicu. U rješenju koje nam je izdao ravnatelj HDA Dinko Čutura, inače recenzent Šeksove knjige, navedeno je, da sažmemo, kako ne možemo dobiti ni anonimnu verziju jer bi sam sadržaj dosjea upućivao na identitet osobe koja je tražila i dobila zaštitu osobnih podataka. Na odluku ravnatelja HDA ne postoji pravo žalbe, ali postoji mogućnost podnošenja tužbe Upravnom sudu.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...je-je/6838806/
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:03   #271
Ja i moj kolega opet nakon svega
popili bevandu, zapjevali gangu ...
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:06   #272
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Šeks za Novi list, traži da DORH istraži Mesića:

Svi su hrvatski građani bili dužni surađivati s Haškim sudom, ali kod Mesića se ta suradnja svodila na klevetanje vlastite države. I to isključivo kako bi se osvetio mrtvom Tuđmanu, kaže Šeks

Pročelnik Savjetodavnog vijeća HDZ-a Vladimir Šeks objasnio nam je zašto vjeruje da je bivši predsjednik Stjepan Mesić odgovoran za hašku presudu šestorici Hrvata iz BiH, a time na posredan način i za smrt Slobodana Praljka.

http://novilist.hr:8090/Vijesti/Hrva...-njemu-na-dusu

mesić je bio tajni svjedok tužiteljstva na vlastitu inicijativu.

milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 19:10   #273
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Novi dokumenti pokazuju da je Šeks ipak bio suradnik Udbe
http://slobodnadalmacija.hr/novosti/...-suradnik-udbe
Vladimir Šeks, dugogodišnji sve i svašta u samostalnoj Hrvatskoj, bio je, prema pisanju novog "Nacionala", suradnik jugoslavenske Službe državne sigurnosti, poznate kao Udba.
Navedeni je tjednik "pregledao tisuće stranica dokumenata koji su se vodili kao skupna izvješća, odnosno informacije Službe državne sigurnosti iz Osijeka", a u njima je bilo 18 izvještaja iz 1975., 1976. i 1977. koji "dovode u pitanje tezu Vladimira Šeksa da je on Službu 'vukao za nos' i davao im samo općepoznate informacije".


Ne laje pas radi sela
Žao mi je šta ga nema u saboru. Prvo se zakonom zaštitio od izručenja Srbiji, sad bi se možda uspio proglasiti nedodirljivim.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:10   #274
Šeks je postigao svoj cilj - uvjerio je narod da je mesić neovlašetno dilao spise.

Pojedini forumaši stvarno misle da je to istina
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:16   #275
Hvala Bogu pa je u tome imao pomoć Channel 4 i njihovih kamermana koje je lukavo ubacio Mesiću a ovaj jadan i nesvjestan progutao udicu.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:01   #276
Nakon svih ovih novih saznanja, ispada da je neovisna Republika Hrvatska ustvari bila svojevrsni 'čamac za spašavanje' bivšim komunistima, udbašima i jugooficirima hrvatskog porijekla od nadiruće srbizacije Jugoslavije.

Šeks i njemu slični su se angažirali u borbi za samostalnost Hrvatske isključivo zato da sačuvaju svoje pozicije moći koje bi bile ugrožene agresivnom Miloševićevom politikom.

Nije ni čudo onda da se lustracija nije provela svih ovih godina jer bi to poljuljalo same temelje državnosti.

Uistinu depresivno saznanje za sve one istinske hrvatske domoljube koji su se godinama borili i robijali za svoje ideale.
Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 09:44   #277
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Nakon svih ovih novih saznanja, ispada da je neovisna Republika Hrvatska ustvari bila svojevrsni 'čamac za spašavanje' bivšim komunistima, udbašima i jugooficirima hrvatskog porijekla od nadiruće srbizacije Jugoslavije.

Šeks i njemu slični su se angažirali u borbi za samostalnost Hrvatske isključivo zato da sačuvaju svoje pozicije moći koje bi bile ugrožene agresivnom Miloševićevom politikom.

Nije ni čudo onda da se lustracija nije provela svih ovih godina jer bi to poljuljalo same temelje državnosti.

Uistinu depresivno saznanje za sve one istinske hrvatske domoljube koji su se godinama borili i robijali za svoje ideale.
upravo tako. najglasniji među prvim bunđijama i s najekstremnijom antisrpskom spikom. mesić je samo skužio svojih 5 min za omastit se u nekoliko koljena, na račun naroda i države u ratu.
__________________
outer space employment agency: "Na craze world be dat, no be outside buhari dey, na craze man be dat, Animal in craze man skin - bist of no nation"
digiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 14:18   #278
Post'o nam Šeks udovac http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...a/1029715.aspx
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 14:30   #279
Question

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
R.I.P.
(Iako ne mogu shvatiti žene koja žive uz ovakvu moralnu, etičku, ljudsku, alkoholičarsku nakazu...)
__________________
https://www.zagreb.info
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 09:46   #280
I tako je Šeks, nakon 356.000 pročitanih stranica, saznao i objavio da nije bio suradnik UDBA-e...
Sam pao, sam se istražio.
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.