Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 13:57   #5721
Quote:
berninho kaže: Pogledaj post
A kad sam te nekorektno tad odbio jer sam tek ulazio u kripto pa mi je trebalo vremena da se filtrira dobra ekipa s foruma koja daje konkretne stvari
Zar sam ja kriv što si ti kasno došao na forum?

Ali ako me pitaš da li bi sada radije kupio ARK ili BCH, XRP, LTC, ETH, DASH onda je odgovor slijedeći, Da radije bi sada kupio ARK nego ove ostale navedene.

__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 20.01.2018., 14:28   #5722
Jel netko proučavao aelf(ELF), čini mi se kao dobar projekt za budućnost?
Hodlao bi na duže vrijeme ako sada uđem.
valentino rossi is offline  
Old 20.01.2018., 15:01   #5723
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Zar sam ja kriv što si ti kasno došao na forum?

Ali ako me pitaš da li bi sada radije kupio ARK ili BCH, XRP, LTC, ETH, DASH onda je odgovor slijedeći, Da radije bi sada kupio ARK nego ove ostale navedene.

Kupio ARK
berninho is offline  
Old 20.01.2018., 15:22   #5724
Zove me prijatelj maloprije i nakon nama važnih tema spomenu i ovo:
Njegov susjed je relativni početnik u kriptu i suprotno savjetima iskusnijih, kupuje shit coine.
Uspio je zaraditi i povući neki novac pa odlučio ženu počastiti odmorom.
Ali se tu pojavio problem, on bi na skijanje a žena u Tunis, upoznavati nove kulture, kupiti malo začina i sve ono što inače žene kupuju na tim putovanjima....
Nakon dugotrajnih razgovora, postigli su kompromis, kao i u svakom dobrom braku. Idu u Tunis a on smije ponijeti skije na put
__________________
Ne prodaj kad pada :)
Uspjeh je loš učitelj. Pametne ljude dovodi u zabludu da ne mogu izgubiti. Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada. Napoleon
JPP is offline  
Old 20.01.2018., 15:53   #5725
Quote:
shaw81 kaže: Pogledaj post
Al je tebe lako izvuci iz jazbine🤣Nesto si mi pre vise osjetljiv i pre lako te se da isprovocirati s obzirom da sjedis na stotinama tisuca eura.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
ako ne padne na 100$...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 20.01.2018., 16:37   #5726
Oće li ta korekcija

...
techno is offline  
Old 20.01.2018., 22:45   #5727
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Ne znam tocno sa Coinbase, ali na Binance pod 'funds' kliknes na 'deposits' i tu potrazis Ether, i kad ga nadjes prikazati ce ti se adresa tvog Ether walleta na Binance. Tu adresu moras kopirati i na nju saljes Ether.
Dali sa Coinbasea, ili neko spominje da mora ici preko GDAX, to ne bih znao, nisam koristio. Ali ako nadjes na Coinbase 'send ether' onda bi to trebalo biti to.
Budi jako oprezan sa tom adresom, provjeri dobro ako je kopirana dobro, i da je definitivno od Ethera, jer svaki coin ima razlicitu adresu.


Hvala.
Kupio shoji prve coine danas.

Sretno svima.
flowchart is offline  
Old 20.01.2018., 23:02   #5728
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
jedno pitanje u vezi binancea, sad prije par dana mi se gore znaci iznad vrha stranice i izmedu adress bara pojavila neka glupa traka za prijevod, nesto od googlea nisam skidao nikakav add-on niti nista i samo mi se na toj stranici to pojavljuje. svapi put iskljucim ono opet drugi put kad upalim firefox jel se jos nekom to pojavilo ili sam samo ja sretni dobitnik?
i meni skače, nemaš brige.

evo, VEN i WABI su se u par dana poduplali.
ninja23 is offline  
Old 21.01.2018., 00:15   #5729
Quote:
berninho kaže: Pogledaj post
Kupio ARK
Sretno! Po meni taj novčić je odavno dao svoje. Mnogi su lijepo zaradili na njemu, ali crypto svijet se mijenja svaki sat!
ARK je na vrhuncu bio sredinom rujna 2017 - dakle prošlo je od tada 4 mjeseca, a on je i danas još u padu od 50% od tada. Sve me strah koliko će pasti ako BTC opet krene malo jače gore.
Na Bittrexu je ARK po trgovini na 50. mjestu danas - u prijevodu nikoga više ne zanima, osim ovih koji ga čuvaju i dobijaju kamatu na njega! A kamata je 10% na godišnjoj razini, a samo danas si imao barem 100 novčića koji su porasli za tih 10% u jednom danu. Ja sam ga iskoristio i prodao za sva vremena.
Crypto poznaje samo par coin kao trajne vrijednosti, svi ostali su prolazni - tu i tamo se nametne još neki novi.

Da si malo bolje čitao forum uložio bi u ICON - on je danas po market capu 15., a za par dana će biti ispred IOTE i blizu topa 10 - do kraja godine u top 6, 7 vrlo vjerojatno.
abusaef is offline  
Old 21.01.2018., 01:37   #5730
pisao sam vam tu o rebellious airdropu jos u 11mj , airdrop je trajao cijeli dvanaesti mjesec, nadam se da ste bili dovoljno pametni i ispunili airdrop sheet. easy free money. 1000$ u ovom trenutku, ali ja cu cekat dolar pa ce bit 5 plus stejkanje, dobivam svakih tj dana 15 coinova otprilike. ne kuzim samo zasto je upitnik na circulating supply jer je total nekih 300m i navodno je vecina podijeljena narodu, danas je tek izlistan na cmc

trejda se na bit-z link vam je u mom potpisu
exxo is offline  
Old 21.01.2018., 01:48   #5731
Quote:
Haki88 kaže: Pogledaj post
Moram staviti refferal jer na takav nacin radi ovaj coin, bez njega ne mozete zaradivati.

Za zaradivat AELF trebas se registrirati, a moras podijeliti svoj refferal odnosno kod https://candy.aelf.io/account/regist...e=0V0J3E1Y0W0C

Uglavnom spojite svoj telegram/twitter, lajkate tweetove, podijelite tweetove, tweetate ih i dobivate bodove. Na kraju dobivate ELF coin koji ima trenutacnu vrijednost 2.01$ https://coinmarketcap.com/currencies/aelf/
Formula ide: ELF coin = ukupan broj bodova / ukupan broj bodova od svih ljudi * 1000

Za ovo sam danas saznao pa tko voli neka izvoli.
nema airdropa za koji ja ne znam. ovakvih stvari je hrpa. ja ne kuzim da ljude to ne zanima. frendove. pizdim na to strasno. mislim kuzim da nemas vremena, ali ovo ne oduzima ne znam kolko vremena.

a ove stvari s claimanjem su skroz fora. s tim da neki coinovi koje sam ja dobio u airdropima, recimo blue, trdnt-koji je bio prema 2 dolatra isto, hat - koja je bila skoro 20 dolara u jednom trenutku (dobili smo ih sezdesetak i naravno da sam je prodao jos ispod 10 jer sam mislio to je to) neki eto stoje predobro i sad jer su dobri projekti.

neki su na pol puta, jebiga ipak nemaju snazne timove ni podrsku ni lovu, ali evo recimo exrn. navodno sljedeci blue, scam proof projekt. dobili smo ih 7miliona u airdopu. nedavno sam to prodao za soro 2000$. i poslije skuzio da je dip, a kako je projekt tek u pocetku i vjerojatno e uspjeti, kupio milion na dipu, da ne riskiram previse.

poanta posta: odvojite nesto vrmeena za airdrope, ima stvarno jebenih projekata koji dijele coinove u pocetku, pogotovo ovakve legitimne koje claimas preko weba i vidis da su legitimni projekti. ne oduzima puno vremena, ali ako se zelis posvetiti tome, moze se zaraditi i tipa 300 dolara tjedno samo na tome, ako odvojis par sati dnevno. to je mjesecna hrvatska placa, nije da si nesto naradio osim zglobova na rukama... koji put se eto dogodi da dodas neki airdrop coin u portfolio i imas u sekundi 1000 dolara vise. hehehe.

ja sam upravo izdejtrejdao sc i neki zesci pump je bio, tak sam sretan. i sub naravno, ovaj cas, jos se drzim mcafeejevog zakona

Zadnje uređivanje exxo : 21.01.2018. at 02:03.
exxo is offline  
Old 21.01.2018., 06:32   #5732
Pa napisi malo vise o airdropu ako ti se da, ljudi ne znaju. I tu ima valjda svega i svacega. Kako prepoznati scam, kako prepoznati dali valja. Sta je normalno da traze od tebe, sta nije. Jel traze da sheras na svom faceu nesto o njima? To je npr meni neprihvatljivo.
Airdropalert? Jel dobra stranica? Ima li bolje? I slicno.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 21.01.2018., 07:09   #5733
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Sretno! Po meni taj novčić je odavno dao svoje. Mnogi su lijepo zaradili na njemu, ali crypto svijet se mijenja svaki sat!
ARK je na vrhuncu bio sredinom rujna 2017 - dakle prošlo je od tada 4 mjeseca, a on je i danas još u padu od 50% od tada. Sve me strah koliko će pasti ako BTC opet krene malo jače gore.
Na Bittrexu je ARK po trgovini na 50. mjestu danas - u prijevodu nikoga više ne zanima, osim ovih koji ga čuvaju i dobijaju kamatu na njega! A kamata je 10% na godišnjoj razini, a samo danas si imao barem 100 novčića koji su porasli za tih 10% u jednom danu. Ja sam ga iskoristio i prodao za sva vremena.
Crypto poznaje samo par coin kao trajne vrijednosti, svi ostali su prolazni - tu i tamo se nametne još neki novi.

Da si malo bolje čitao forum uložio bi u ICON - on je danas po market capu 15., a za par dana će biti ispred IOTE i blizu topa 10 - do kraja godine u top 6, 7 vrlo vjerojatno.
Nisam puno uzeo, imam porteflj sa BTC i Eth kao glavim udjelom, ostalo po nešto XRB, TRX, ADA, VEN,XBY i ARK...novi sam u ovome pa još uvijek učim, zasad nisam u minusu, igram se i bitno mi je upratit funkcioniranje/ponašanja marketa...
Btw. hvala na komentarima, i daj napiši ako imaš kakve savjete/razloge u koje projekte ulaziš i zašto/kako

Zadnje uređivanje berninho : 21.01.2018. at 07:56.
berninho is offline  
Old 21.01.2018., 07:48   #5734
Quote:
berninho kaže: Pogledaj post
Nisam puno uzeo, imam porteflj sa BTC i Eth kao glavim udjelom, ostalo po nesto XRB, TRX, ADA, VEN,XBY i ARK...novi sam a se jos uvijek ucim, zasad nisam u minusu,igram se i bitno mi je upratit funkcioniranje ponašanja marketa...
Btw. hvala na komentari, i daj napisi ako imaš kakve savjete/razloge u koje projekte ulazis i zasto
Ja sam svašta pokušavao, eksperimentirao i na kraju sam izabrao stil - sve u jedan novčić u koji najviše vjeruješ. Tako sam ušao u ADA coin na 500 st i kasnije nakon velikog pada na 700-800, a prodavao iznad 1000 i ADA mi je potriplala BTC količinu (imao sam 95% ADA u portfelju). Onda sam slično napravio sa ICON i za sada poduplao BTC, a drugi tjedan očekujem i tu da potriplam ukupno. Sve u jednu košaru nije dobro, ali ako prepoznaš projekt i ako to nije nešto što moraš čekati godinu, dvije za neki rast onda je to to - nemam šta lutati i isprovati druge.

ICON sebe naziva največim blockchainom na svijetu. Oni će pokušati puno toga u J. Koreji prebaciti na tu tehnologiju i umrežiti (sveučilišta, bolnice, sudove ...). Već dugo rade na tom projektu, a sada je neka kulminacija jer 24.01. kreću sa testne verzije na mainnet. Tada će imati i svoj wallet, a prema najavama će se moći trgovati preko walleta sa ICON-om direktno, bez mjenjačnica (npr. to ARK u svom walletu piše cooming soon već mjesecima).
28.01. imaju neko okupljanje cijelog tima i tada će objaviti novi roadmap. Nekidan su sklopili partnerstvo sa Kyber Network (Kyber Network’s role in this strategic partnership is to connect its token conversion services to ICON’s inter-blockchain network).
Firma koja je vlasnik ICON-a je ujedno i vlasnik velike Korejske mjenjačnice CoinOne i samo se čeka da tamo reguliraju tržište i dozvole stavljanje novih novčića (trenutno je to suspendirano, no za tjedan, dva će se omogučiti navodno). Dakle oni su Korejski Etherium, a trenutno imaju samo 15% Korejaca ulagača u ovom projektu od ukupnog ulaganja dosada (njihovi podaci). Pravi bum dakle slijedi kada će ICON Korejci moći kupiti na svojim mjenjačnicama za svoju valutu.
Sve ovo nabrojano se treba dogoditi unutar narednih par tjedana! Meni dovoljno da uopče i ne pratim druge coine . Naravno, uvijek postoji opasnost da se nešto odgodi što može srušiti privremeno cijenu, a puno toga ovisi i o kretanju cijene BTC-a.

BTW a J. Koreja je ako 3. na svijetu po investiranju u crypto ako se ne varam .
abusaef is offline  
Old 21.01.2018., 08:02   #5735
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Ja sam svašta pokušavao, eksperimentirao i na kraju sam izabrao stil - sve u jedan novčić u koji najviše vjeruješ. Tako sam ušao u ADA coin na 500 st i kasnije nakon velikog pada na 700-800, a prodavao iznad 1000 i ADA mi je potriplala BTC količinu (imao sam 95% ADA u portfelju). Onda sam slično napravio sa ICON i za sada poduplao BTC, a drugi tjedan očekujem i tu da potriplam ukupno. Sve u jednu košaru nije dobro, ali ako prepoznaš projekt i ako to nije nešto što moraš čekati godinu, dvije za neki rast onda je to to - nemam šta lutati i isprovati druge.

ICON sebe naziva največim blockchainom na svijetu. Oni će pokušati puno toga u J. Koreji prebaciti na tu tehnologiju i umrežiti (sveučilišta, bolnice, sudove ...). Već dugo rade na tom projektu, a sada je neka kulminacija jer 24.01. kreću sa testne verzije na mainnet. Tada će imati i svoj wallet, a prema najavama će se moći trgovati preko walleta sa ICON-om direktno, bez mjenjačnica (npr. to ARK u svom walletu piše cooming soon već mjesecima).
28.01. imaju neko okupljanje cijelog tima i tada će objaviti novi roadmap. Nekidan su sklopili partnerstvo sa Kyber Network (Kyber Network’s role in this strategic partnership is to connect its token conversion services to ICON’s inter-blockchain network).
Firma koja je vlasnik ICON-a je ujedno i vlasnik velike Korejske mjenjačnice CoinOne i samo se čeka da tamo reguliraju tržište i dozvole stavljanje novih novčića (trenutno je to suspendirano, no za tjedan, dva će se omogučiti navodno). Dakle oni su Korejski Etherium, a trenutno imaju samo 15% Korejaca ulagača u ovom projektu od ukupnog ulaganja dosada (njihovi podaci). Pravi bum dakle slijedi kada će ICON Korejci moći kupiti na svojim mjenjačnicama za svoju valutu.
Sve ovo nabrojano se treba dogoditi unutar narednih par tjedana! Meni dovoljno da uopče i ne pratim druge coine . Naravno, uvijek postoji opasnost da se nešto odgodi što može srušiti privremeno cijenu, a puno toga ovisi i o kretanju cijene BTC-a.

BTW a J. Koreja je ako 3. na svijetu po investiranju u crypto ako se ne varam .
To je to što volim od forumaša-konkretno objašnjenje ulaska u neki alt! Hvala abusaef, podebljam portfelj sa ICON-om jer po ovome bi mogao ići još gore.
berninho is offline  
Old 21.01.2018., 08:05   #5736
Pozz ljudi. Sta mislite o BEE tokenu? odabran sam za private presale, usao bih sa vecom lovom. LP
baracuder is offline  
Old 21.01.2018., 09:50   #5737
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Pa napisi malo vise o airdropu ako ti se da, ljudi ne znaju. I tu ima valjda svega i svacega. Kako prepoznati scam, kako prepoznati dali valja. Sta je normalno da traze od tebe, sta nije. Jel traze da sheras na svom faceu nesto o njima? To je npr meni neprihvatljivo.
Airdropalert? Jel dobra stranica? Ima li bolje? I slicno.
i mene ovo zanima, kako se dobiju neki coinovi sa tim airdropovima a kako sa stejkanjem, jel može to netko malo objasniti?
ninja23 is offline  
Old 21.01.2018., 09:51   #5738
nesto se suska o IOTA-i i VW-u. jel znaci to sto?
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Old 21.01.2018., 09:51   #5739
Quote:
ninja23 kaže: Pogledaj post
i mene ovo zanima, kako se dobiju neki coinovi sa tim airdropovima a kako sa stejkanjem, jel može to netko malo objasniti?
+1
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Old 21.01.2018., 09:52   #5740
Ja ne bi sad nista kupovao, mislim da ide jos jedan pad ovaj tjedan.

Sent from my MI 6 using Tapatalk
__________________
TheBigLebowski "tvojim dragim bankama se lose pise"
shaw81 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.