Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 02:30   #3021
Ne znam zasto spominjete Andreu kao neki pozitivan primjer, pa ona sama je hodajuca reklama. Ne citam je odavno pa ne znam sta je tocno izjavila, al ako sam dobro pohvatala, rekla je da se ne smatra influencerom? Nije govno nego se pas posro. Reklamira mobitele, sportsku opremu, Lidl, ves masine, neke gluposti za ciscenje... A sto joj je ono primarno zanimanje? Ona je neka komicarka kao? Kolumnistica? Bog samo zna
Azola is offline  
Old 21.01.2018., 03:17   #3022
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto spominjete Andreu kao neki pozitivan primjer, pa ona sama je hodajuca reklama. Ne citam je odavno pa ne znam sta je tocno izjavila, al ako sam dobro pohvatala, rekla je da se ne smatra influencerom? Nije govno nego se pas posro. Reklamira mobitele, sportsku opremu, Lidl, ves masine, neke gluposti za ciscenje... A sto joj je ono primarno zanimanje? Ona je neka komicarka kao? Kolumnistica? Bog samo zna
Da, ona je napisala da se ne smatra influencerom za razliku od 14-godišnjeg klinca koji ima par stotina followera i žica robu od brenda čije društvene mreže ona "održava".
Ona me i prosvijetlila da uočim koji to trend daveža počinje jačati. Pritom ne mislim na influencere i marketing.
A to da je oduvijek netko plaćen da reklamira loš proizvod - tko to ne zna?
Sjetim se naše reklame sa ženom koja je vidjela u pogonu za proizvodnju pašteta da u paštetu stavljaju čisto meso.
Možda su to odglumili pred njom pa da bude uvjerljivija u reklami?
Vadis is offline  
Old 21.01.2018., 09:26   #3023
Zar nije bila aktualna priča da Sonja K. igra poker na turnirima i na tome dobro zarađuje?

Danijelinu kadu uopće neću komentirati . Svijeće oko kade postoje s razlogom
Svi mi nekako šporki djeluju u toj familiji
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Old 21.01.2018., 09:43   #3024
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...ack&id=1020656

“Zato su modeli prisiljeni na prostituciju, obilaze klubove u kojima se modelima plaća za pojavljivanje.”

Je bas, netko ih puskom tjera da se prostituiraju. Jer ne postoje drugi poslovi osim modelinga.
Azola is offline  
Old 21.01.2018., 09:47   #3025
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...ack&id=1020656

“Zato su modeli prisiljeni na prostituciju, obilaze klubove u kojima se modelima plaća za pojavljivanje.”

Je bas, netko ih puskom tjera da se prostituiraju. Jer ne postoje drugi poslovi osim modelinga.
To je i meni palo na pamet. Možda žele postati influnceri kad porastu
Iako, može biti svačega kad netko s 14-15 godina sam(a) upadne u taj svijet
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Old 21.01.2018., 11:17   #3026
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto spominjete Andreu kao neki pozitivan primjer, pa ona sama je hodajuca reklama. Ne citam je odavno pa ne znam sta je tocno izjavila, al ako sam dobro pohvatala, rekla je da se ne smatra influencerom? Nije govno nego se pas posro. Reklamira mobitele, sportsku opremu, Lidl, ves masine, neke gluposti za ciscenje... A sto joj je ono primarno zanimanje? Ona je neka komicarka kao? Kolumnistica? Bog samo zna
E pa to sam i ja rekla...ajd da se fokusirala na samo jednu temu tipa moda ili nesto trece, al brate kod nje nema sta nije reklamirala i onda ona proziva druge, ma daaaaj ajdee...prije bi reko da joj je reklamiranje primarno a pisanje kolumni hobi
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 21.01.2018., 11:20   #3027
Andrašica je kod nas preteča svih živih i neživih 'influencera', tak je zadnja koja ih ima pravo prozivati.

Druga stvar je to što joj to nije jedino i primarno zanimanje, zarađuje za svoj kruh i normalnim poslovima, bravo za nju. Al ta se nareklamirala svega i svačega više od svih naših 'influencera' skupa.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.01.2018., 11:22   #3028
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
prije bi reko da joj je reklamiranje primarno a pisanje kolumni hobi
ma radi ona i 'normalne' poslove, ne živi samo od reklamiranja i bloga.

nije ženska glupa niti ljenguza što se toga tiče.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.01.2018., 11:25   #3029
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post
Zar nije bila aktualna priča da Sonja K. igra poker na turnirima i na tome dobro zarađuje?
prije nekoliko godina se pričalo da je ona u tome (možda i prije 10tak godina), tak da mi stvarno nije jasno od kuda njoj sva ta lova...neka nam kaže recept....voljela bih i ja putovati svijetom i špricati Chanelove parfeme po kupaonici


__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Old 21.01.2018., 11:27   #3030
ponavljam, za Sonju K. se ovdje pisalo da nije baš da se sama financira, nego ima potkoženog dečka.

pojma nemam. što više gledam njena putovanja, ni meni nije jasno otkud to sve.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.01.2018., 12:30   #3031
i "avanturistica" dvina meler putuje jer ima potkoženog dečka/papka koji financira sve njene hirove.

putovanje po indiji, u ekipi njih tipa 6, svi stoje i čekaju nju dok se opere. znači dečko joj ujutro iznajmi hotel da si ona opere pipi. dva puta dnevno se mora prati, bilo gdje, za bilo koliko novaca. uzme prvi prijevoz, po bilo kojoj cijeni itd.
sanjita is online now  
Old 21.01.2018., 12:36   #3032
ništa, onda si moram i ja potražiti dobro potkoženoga dečka, druge mi nema!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Old 21.01.2018., 12:43   #3033
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ponavljam, za Sonju K. se ovdje pisalo da nije baš da se sama financira, nego ima potkoženog dečka.

pojma nemam. što više gledam njena putovanja, ni meni nije jasno otkud to sve.
da, decko super zaradjuje na poker turnirima (mislim da je drugi hrvat po zaradi)
evo zarade http://www.globalpokerindex.com/poke...mandic-172742/

lako se s tom lovom naslikavat po fancy hotelima xoxo
Peppa Pig is offline  
Old 21.01.2018., 12:44   #3034
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
i "avanturistica" dvina meler putuje jer ima potkoženog dečka/papka koji financira sve njene hirove.

putovanje po indiji, u ekipi njih tipa 6, svi stoje i čekaju nju dok se opere. znači dečko joj ujutro iznajmi hotel da si ona opere pipi. dva puta dnevno se mora prati, bilo gdje, za bilo koliko novaca. uzme prvi prijevoz, po bilo kojoj cijeni itd.
Nije li ona pisala negdje o tome kako se i noge briju uz pola boce vode kada si na putovanju i da je u tome car divljine?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 21.01.2018., 12:46   #3035
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Nije li ona pisala negdje o tome kako se i noge briju uz pola boce vode kada si na putovanju i da je u tome car divljine?
Pa veća fora napisati to nego da ideš na tretmane po hotelima
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.01.2018., 12:47   #3036
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Nije li ona pisala negdje o tome kako se i noge briju uz pola boce vode kada si na putovanju i da je u tome car divljine?
jest, imala je prije hrpu takvih prosera. u zadnje vrijeme je ne viđam po medijima. di je?? u nekoj đungli u hiltonu ?
sanjita is online now  
Old 21.01.2018., 13:00   #3037
Ja sam davno negdje procitala da je Dvina iz imucne obitelji
Azola is offline  
Old 21.01.2018., 13:56   #3038
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto spominjete Andreu kao neki pozitivan primjer, pa ona sama je hodajuca reklama. Ne citam je odavno pa ne znam sta je tocno izjavila, al ako sam dobro pohvatala, rekla je da se ne smatra influencerom? Nije govno nego se pas posro. Reklamira mobitele, sportsku opremu, Lidl, ves masine, neke gluposti za ciscenje... A sto joj je ono primarno zanimanje? Ona je neka komicarka kao? Kolumnistica? Bog samo zna
Neka priča tko šta hoće, ali Andrea, Ella, Lucija, Sonja....sve je to isti koš.
To što je jedna poznatija od druge i što svaka ima svoj način dolaska do publike (instagram, YouTube, fejs, kolumna...) je druga priča.
Ivchy26 is offline  
Old 21.01.2018., 14:00   #3039
Bas. Vecina prodaje pamet bez pokrica i zive na racun partnera (ella, sonja).
Zlatica Blatica is offline  
Old 21.01.2018., 14:12   #3040
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Neka priča tko šta hoće, ali Andrea, Ella, Lucija, Sonja....sve je to isti koš.
To što je jedna poznatija od druge i što svaka ima svoj način dolaska do publike (instagram, YouTube, fejs, kolumna...) je druga priča.
još u taj koš također spada i Hana Hadžiablablabla
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.