Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2008., 17:03   #41
Quote:
hrks kaže: Pogledaj post
Pitam tu da ne otvaram novu temu...boravit ću u Splitu od 20. - 22.06.2008. u hotelu President. E sad, s obzirom da je on u centru, a hotelski parking košta 100 kn po danu što mi je puno za platiti, jer ima neka dobra duša za savjetovat di se besplatno parkirat?

Hvala.
nema
st nema besp. parkiranje, a pošto si iz zg stavi naljepnicu Hajdukova grba na tablice i nećeš imati problema!
Sanjalica18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 14:41   #42
pa tiu na nekoliko mjesta oko hotela imas besplatno... povise hotela 20 metara desno
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 19:30   #43
hrks, to ti je taman moj kvart

nisam sigurna jel besplatno, ali ima parking blizu banke, di je neka ulicica, gdje su oni ducancici samsonite, galerija, sport shop... pa tu budu neki auti, al vjerojatno za ove sta u banci rade... ako nista drugo... jos naprijed bude masu parkiranih auta na pola plocnika uzduz ulice a tu bas i ne kupe pauci koliko znam.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 14:38   #44
Hvala svima na odgovorima...
hrks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 03:41   #45
Dva kratka pitanja

- gdje parkirati blizu Poljuda, jel postoji neka podzemna garaža ili veće sigurnije parkiralište?

- gdje jesti, da nije jako skupo, može biti malo skuplje, ali da je kvalitetno...
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 17:02   #46
Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
- gdje parkirati blizu Poljuda, jel postoji neka podzemna garaža ili veće sigurnije parkiralište?...
ides na maidene?

parkiraj u kvartu do, oko zgrada jer blizu poljuda nema podzemna garaza ni "sigurnije" parkiraliste.

Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
- gdje jesti, da nije jako skupo, može biti malo skuplje, ali da je kvalitetno...
poljud je na 15 minuta pješke od samog centra grada pa predlažem (opet) da idete u "Fife" jest, domaća spiza za malo para. to vam je na dnu rive tamo prema Marjanu (dakle, suprotan kraj od autobusnog kolodvora). Mislim da nema čovika u splitu koji ne zna di je to pa slobodno pitajte bilo koga.

ako ćete sendvu s nogu, onda Rizzo (na vrh Marmontove- ulice koja ide s rive prema HNK)

a imate i razne pizza cut gluparije tu, pa ćevapi kod Ba!će...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 16:56   #47
hoteli u splitu!!!

dakle problem je slijedeći...ja i dečko putujemo u Split na prvenstvo, problem je šta imamo bismo trebali jedno noćenje u bilokakvom hotelu pored arene (ništa specijalno samo da imamo gdje prespavati a da nije predaleko)...hvala unaprijed!
*ellica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 17:54   #48
Quote:
*ellica* kaže: Pogledaj post
dakle problem je slijedeći...ja i dečko putujemo u Split na prvenstvo, problem je šta imamo bismo trebali jedno noćenje u bilokakvom hotelu pored arene (ništa specijalno samo da imamo gdje prespavati a da nije predaleko)...hvala unaprijed!
Nemam u glavi da bilo gdje kraj arene postoji hotel...
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:36   #49
ma ne treba biti pored arene, ali barem da je malo bliže, da bas nije na drugom kraju grada
*ellica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:22   #50
nesto najblize areni bi ti bio hotel art ili preko puta njega hotel u sklopu trgovackog centra Joker(mislin da je ovaj papreniji sta se tice cijena),udaljeni su cca 3-4 stanice busom(br.3) do arene...uglavnom bilo koji hotel da izaberes nije ni jedan tako daleko od arene..
m@rin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:32   #51
mozda ovo vise pomogne : http://www.split.hr/hoteli_smjestaji.htm
m@rin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 08:43   #52
Quote:
m@rin kaže: Pogledaj post
Dujam ti je hotel u St koji je vrlo pristupačan cijenom (bila sam u njemu i sasvim super izgleda, nije puno zvjezdica, ali je potpuno nov, mali i super uređen, sobe skroz ok, tv..) i relativno je blizu svega..
u St je u stvari sve što je u i oko centra blizu, jer svugdje možeš doć za max pola sata..)..
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 09:58   #53
Quote:
aleta kaže: Pogledaj post
Dujam ti je hotel u St koji je vrlo pristupačan cijenom (bila sam u njemu i sasvim super izgleda, nije puno zvjezdica, ali je potpuno nov, mali i super uređen, sobe skroz ok, tv..) i relativno je blizu svega..
u St je u stvari sve što je u i oko centra blizu, jer svugdje možeš doć za max pola sata..)..
Upravo sam joj to htjela predložiti, jer je u Splitu uistinu sve prilično blizu...Ako ne Dujam, koji je malo dalje od arene, sjetila sam se da kraj MUP-a ima Globo hotel samo ne znam kolike su cijene..
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 11:17   #54
ljudi svi su hoteli puni ... i nocenje u dvokrevetnoj sobi nije ispod 600 kn ... trazite privatni smjestaj.. ako kome treba nek se javi na pm ..
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 19:19   #55
Quote:
aleta kaže: Pogledaj post
Dujam ti je hotel u St koji je vrlo pristupačan cijenom (bila sam u njemu i sasvim super izgleda, nije puno zvjezdica, ali je potpuno nov, mali i super uređen, sobe skroz ok, tv..) i relativno je blizu svega..
u St je u stvari sve što je u i oko centra blizu, jer svugdje možeš doć za max pola sata..)..
Dujam sam i ja htio predložiti. Sobe su vrlo korektne, doručak je švedski stol i srednja žalost, parkinga oko hotela ima dovoljno, cijene su pristupačne, ali nije baš blizu Arene.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 04:55   #56
hvala puno na pomoći,
i mene je malo strah da su svi hoteli vec puni... ali valjda cemo naci nesto, da bas ne provedemo noc na aerodromu.
*ellica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 12:44   #57
Art hotel ti je oke, al cist sumnjam da tamo sad ima mjesta. I nije bas jeftin.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 14:47   #58
Romantična mjesta Split i okolica

Preporučite mi romantična mjesta u Splitu a može i bliža okolica,
Može i dolazak autom do tog mjesta ali nadalje ipak preferiram biti pješak jer je ipak u pitanju odmor i opuštanje

Zanimaju me mjesta za kraću šetnju, neka mjesta tipa sjedenja na klupici sa lijepim pogledom,
ski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 15:05   #59
Da li to moze biti neki gradic ili bas mora biti priroda?
i koliko okolica St to obuhvaca (do 50 km od ST ili) te mora li biti na moru?
Npr. meni je Trogir prekrasan gradic a i romantican, lijep za setnju, na rivi ima klupi itd.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 09:26   #60
ako dolazis u sezoni onda izbjegavaj trogir i omiš .... prevelika guzva

Romantika u Splitu

- navecer na peristilu - romantična muzika uzivo
- 1 vidilica na marjanu
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.