Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2006., 16:46   #21
Quote:
medeja kaže:
Ja sam nakon tjedan dana, malo su mi konci poispadali.


Baš me zanima kak ću ja.Mislim da ću bježati od mm jedno vrijeme.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:52   #22
Nakon prvog poroda nisam godinu dana, nakon drugog dva mjeseca, a nakon trećeg, eto, došlo mi.
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:57   #23
meni su sad u bolnici rekli da zbog tih komplikacija ne smijem, pa mi se sad bas jelte.....
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 18:32   #24
Quote:
Rajna kaže:
Mijesas kruske i jabuke, kad se radi o dobijanju menstruacije. Cak i kad krvarenje traje pet-sest tjedana, desi se zenama da dobiju menstruaciju nakon dva mjeseca samo.

Dojenje ti nema bas mnogo veze s tim kad ces opet dobiti. Ili si mozda mislila da je dojenje vid kontracepcije?
Ne mjesam ja nego ti ne zelis razumjeti
Menstruaciju sam spomenula u smislu spremnosti maternice. I ne nisam mislila na neku tamo neredovnu vec na sasvim normalnu koja kako je tad dosla dolazi uvijek nakon 28 dana i traje kao i tada tako i dan danas 4 dana!
Ao je maternica spremna na redovnu menstruaciju zasto nebi bila spremna na spolni odnoos???
O zastiti samnom se nema sta govoriti, meni nije 12 g. da ne razmisljam, a i u zivotu mi je sve sto od mene polazi jako dobro planirano.

Ja sam vam svima koje nevjerujte zeljela reci da ima nas svakakvih i da su takve stvari individualne.
Ako se tebi osobno nesto nije dogodilo, ili se dogodilo drugacije, neznaci da ostali koji nemaju takvo iskustvo lazu!
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 09:45   #25
Ma moram priznat dami sve to zvuči nestvarno-za manje od 2 mj da netko dobije želju za sexom
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 16:37   #26
Quote:
koalica kaže:
Ma moram priznat dami sve to zvuči nestvarno-za manje od 2 mj da netko dobije želju za sexom
Nestvarno ili ne, ali tako je! A prije poroda sam s prvim imala 3 dana prije, a s drugim taj dan ujutro...
Hipatija1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 19:28   #27
Quote:
Hipatija1980 kaže:
Nestvarno ili ne, ali tako je! A prije poroda sam s prvim imala 3 dana prije, a s drugim taj dan ujutro...
Na vidis, ja cijelu trudnocu, doslovno od prvog do zadnjeg dana, niti sam mogla/smjela a niti sam imala ikakvu zelju!
Zato poslje su hormoni radili bolje no ikad.
Kaze mi frendica da ona nikad u zivotu nije uzivala u sexu(svrsila), a nakon poroda da je tako dobro!
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 22:25   #28
meni od kad je stomak preko noci skocio nemam nikakve zelje ni volje. Mislim da je to normalno u III tromjesecju.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 22:54   #29
Ja mislim da nije, odnosno da se moze, dapace da olaksava porod ako imas odnose tijekom trudnoce. Naravno nije svima dobro, ali vecini je to ok. Glup mi je stav tipa: tu sad zivi beba i nema ono sanse da cemo se...
anon72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 22:59   #30
Quote:
anon72 kaže:
Ja mislim da nije, odnosno da se moze, dapace da olaksava porod ako imas odnose tijekom trudnoce. Naravno nije svima dobro, ali vecini je to ok. Glup mi je stav tipa: tu sad zivi beba i nema ono sanse da cemo se...
Naravno da se moze imati sex i u zadnja 3 mjeseca samo kazem da me je volja skroz prosla a cula sam od prijateljica da je tako i njima bilo. Nije meni radi bebe i sta mi je u stomaku nego se osjecam umorna, debela, i jednostavno nemam volje.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 06:57   #31
MA hormoni rade svoje, ja sam isto takva,Uopce nemam volje a bome i kad dojim (a dojim evo vec dvije godine) nisam nesto orna za sex. Jadan moj muzic ali sta cu mu ja. Proci ce i to jednog dana.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 12:19   #32
Ja nemam nikakve volje od početka trudnoće, a toplo se nadam da ću se nakon poroda zaželiti
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 13:08   #33
Koalica, ak ti je do brzeg pocetka poroda - pocni
Sperma sadrzi neke hormone koji sluze kao prirodni drip i poticu kontrakcije maternice.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 13:17   #34
pa sam orgazam krece jednom velikom kontrakcijom maternice i onda sveopcim opustanjem organizma i izlucivanjem hormona srece
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 14:43   #35
I onda od te sreće dobiješ bebu

Da, kontrakcije (iliti orgazam) pridonose izazivanju poroda, zato ga ne preporučuju zadnjih par tjedana.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 16:23   #36
da bar prenesem, pa cu se onda prasit ko luda
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 22:04   #37
Quote:
Katie kaže:
Naravno da se moze imati sex i u zadnja 3 mjeseca samo kazem da me je volja skroz prosla a cula sam od prijateljica da je tako i njima bilo. Nije meni radi bebe i sta mi je u stomaku nego se osjecam umorna, debela, i jednostavno nemam volje.
Razumljivo, no demotivirajuce. Meni je grozna pomisao da zena zatrudni i tada se svijet totalno mijenja i prelazi u neko stanje quasi celibata u kojoj ona totalno gubi interes za sex, sto se emocionalno moze doziviti i kao gubitak interesa za partnera.

Mislim, moze se pricati o tome kako bi otac trebao biti sretan radi djeteta, ali muskarac koji izgubi fizicki kontakt s partnericom tesko da ce to doziviti pozitivno. Privermeni gubitak se jos i pretrpi, ali ako to prelazi u stalno stanje to je raspad sistema.
anon72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 22:31   #38
da, u pravu si! Nama je bilo super prvih 6 mjeseci. Nema zastite, ja sam se osjecala super, imala energije ali sad je drukcije. Ovo je samo temporalno.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 23:20   #39
danas smo se ja i moj muž zezali da ćemo se bogovski dograbit poslije poroda - kad prođe još onih 40 dana (s jednom nogom u grobu, kako bi rekla sarina svekrva) jer bome, evo, ove godine - ako smo to napravili 1x - puno smo napravili..ja ga nagovarala - ali kako sad već 2x krvarim nakon pregleda - u njega oči - oooonoooo...i odmahuje glavom, cunašce moje briiižno...ali zato me ljubi od glave do pete i trbuščić...sve u 16
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 15:52   #40
et...mi to obavili 23 dan od poroda...:zubo.....doduše nije bio "pravi" jer još nisam bila na pregledu pa nismo smjeli.....al je bilo dobrooooo.....nakon skoro 2 mjeseca apstinencije...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.