Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 12:36   #21
Nemam pojma, probaj air Malta...

Al s obzirom na smiješne cijene aranžmana, ne znam dal možeš jeftinije od toga...

Ja spavao u hotelu s 3 zvjezdice, i kad sam od cijene aranžmana oduzeo cijenu noćenja u tom hotelu (Hotel Alfonso, St Julians) ispalo je da sam kartu platio 80 EUR...
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:37   #22
Aranžman ti je 2100 kn s polaskom iz zagreba...

Mislim da je to skroz ok cijena.
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 16:35   #23
2100 plus takse i tko zna sta ti jios nakelje da jesve u totalu 2100 to je super cijena!!!!
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 17:58   #24
Kakve takse?Ja išao preko Ilirike u 5om mjesecu, aranžman bio 2400 (i to sam još letio iz Beča) i to je to...

Ništa dodatno nisam uzimao...

Možda sam u krivu, al sumnjam.

Uostalom, provjeri sam...po meni je to best buy.
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 21:20   #25
2400 je dobra cijena ali bilo je u 5 mj i iz beca a ne zg


inace kakav je dojam o malti sta se ima za vidjet koliko skupo**
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 23:23   #26
Quote:
peta25 kaže: Pogledaj post
2400 je dobra cijena ali bilo je u 5 mj i iz beca a ne zg


inace kakav je dojam o malti sta se ima za vidjet koliko skupo**
što se tiče kulturne baštine i slično nemam pojma, ali za izać nije loše, u san viđiliju je ulica u koj se sve dešava uz naglasak kako nema "mirnih i tihih" mjesta, koliko sam primjetio ima podosta škola za strane jezike na Malti tko da je i navala klinaca u diskotekama preko vikenda gotovo nesnosna. Kad budete mjenjali lovu u malteške lire omjer je dosta protiv eura pa ako se ne pazi izgubi se osjećaj za lovu . Postoje i odlični lap dance klubovi sa popularnim cijenama

isto tako postoje offcial taxi (označeni ) i black taxi, razlika od aerodroma do centra je 2 LM shto je negdje 5 € (oznacheni je 7)
mali_tomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:22   #27
Joj, meni ti je Malta mrak...

Ovisi očito od osobe do osobe što na Malti traže, ali meni bilo predobro...vidim da su mišljenja o Malti dvojaka: ili su ljudi oduševljeni ili im je bilo dosadno, odurno itd.

Bio tamo tjedan dana, uzeo rent a car i rokao okolo...I da sam bio još tjedan imao bi kaj za raditi...

Valletta mi je mrak, preko puta ti je Grand Harbour te dva kvarta možda čak i impresivnija od same Vallette, a to su Vitarosa i Senglea (to ti je zajedno ziher dva dana laganini šetnje), Mdina i Rabat (središte malteškog plemstva), ribarska sela, Gozo...ima toga.
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 09:25   #28
Da, cijene šaraju...

Načelno prihvatljivo, al ako se zaigraš pa onda 0,8 lira tu, 1 lira tam...ne kužiš da je lira 15 kn (ili tu negdje), pa se možeš zaigrati...

Mislim da ti je meni u McD cca 3,5 Lire, cijene po dućanima slično kao kod nas...

To sve vrijedi za Budget varijantu...

Otišao sam ja i na večeru koju sam platio 100 EUR, ali takve stvari treba izbjegavati...
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 04:25   #29
kojom to kompanijom iz zagreba za 2100kn
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 08:17   #30
ima ryan air is pise, al mislim da je neisplativo,karta je skupa,sad je malo već prekasno za nać jeftinu kartu sa low cost kompanijama za ovo ljeto....
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 12:04   #31
Malta :klap:
Suntzokret is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 12:14   #32
I obavezno otidji pogledat vatromet koji organiziraju svaku vecer u drugom selu, a traje cijelu noc, nesto zaista spektakularno , bozanstveno za vidjet, zamisli vatromet na razne nacine cijelu noc, obicno je to jednodnevni izlet koji se moze planirati i 2 tjedna unaprijed jer nema sanse da te omete lose vrijeme npr..ali ako ides po ljetu pripremi se na temperature od 40tak stupnjeva jer Malta je oko 80tak km od africke obale i obavezno sobu s klima uredjajem, i obavezno posjeti pjescanu plazu Mallieha Bay prelijepa je kao i katedrala u Malliahy il kako se vec pise, sva u zlatu, predlazem ti da uzmes rent a car, jer inace kao sto rece covjek prije mene , neces moc puno vidjet.Sto se hrane tice, tu ne ocekuj nista posebno jer u Malti nema svjezeg mesa, dakle klopa je ocajna al sve to nadoknade ostale stvari za vidjet, prelijepa je Malta samo nemoj bit u jednom mjestu..da i vozi se lijevom stranom, haha, morat ces se naviknut..Sretno!,..Malta je divna , bar meni..
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 12:17   #33
A da imas i Plavu lagunu u kojoj je navodno snimljen onaj film..znas, pa Popeye Village u kom je sniman fim o Popaju, nesto fantasticno, cijelo selo napravljeno u tom stilu..naravno sve je poprilicno skupo..al stara moja to ti je jednom za cijeli zivot..nemoj odustat!!
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 12:25   #34
hahaha, ako ides zbog kupanja, pa kupat se mozes i tu kod nas, ti ides nekaj vidjet, jel tako,a na Malti imas zaista..zato uzmite auticak, tamti je to normalno i ne znam zasto bi neko isao na Maltu vozit se u javnom prevozu, onda brate mili ostani u Zg ili di vec jesi..oni ti imaju one otvorene dzipove..toyota..to ti je super,svaki hotel ima svoj bazen..kupas se do mile volje, jedino voda nije za pice, nju cete morat kupovat i skupa je dosta, opskrbi se jer nedjeljom nemas di ni kupit, nista ne radi..i ako dolazis po noci u hotel, potrudi se da si poneses nekaj za pit jer ces umirat od zedji do jutra, priznajem da posluga nije bas sjajna, svi su spori i lezerni, kako i ne bi na toj vrucini..nadam se da sam te nagovorila da odes..
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 14:02   #35
Quote:
kinara kaže: Pogledaj post
Dakle Malta... bila sam prije par godina na negdje tjedan dana... obisli smo skoro cijeli otok.. i ukupni dojam je - bezveze! Toliko napuhana turisticka zemlja, kao ono.."biser u Mediteranu" i takve gluposti.. mislim, tamo se fakat nema kaj radit vise od 5 dana... obidjes otok za cas jer je mali (lijep je, sta jest jest) ali u principu nemas kaj ni vidjet. Arhitektura - provincijalna, zabava - ko i svugdje - navecer izlazak u lokalne birceve i klubove koji su kombinacija Tkalce i Besta.
Ima slatkickih mjestasca, i onak, zgodnih stvari za vidjet, ali opet, nist posebno. Plaze - kamenje, more tak-tak.
La Valetta je lijepa i slatka, ali ju propjesacis za pol sata.
Eto..moje skromni doprinos...mislim da ak vec imas love za otic tak nekam, radije odi na Sardiniju, Koriziku, Siciliju...
Malta je puno vike ni za sto...

Ak ima love nek ide na Necker Island a ne na prljavu Korziku ili Siciliju :P

Treba vidjeti Maltu barem jednom.....po meni je ivše prenapuhana hrvatska obala, koliko ljudi dođe u Zadar recimo i očekuje ne znam šta.........
mali_tomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:28   #36
ma je,ne znam ko bi nekaj očekivao od Zadra,nek se ne uvrijede Zadrani,al prebezvezan grad..i ona "razvikana" Kalelarga. I šta još?hmmm..a da Sv.Donat big deal.

Malta mi djeluje nekako komercijalizirano,al bi ju ipak htjela vidjet..
>demetra< is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:37   #37
Ma Malta ti je super...

Sjedni u auto i pali okolo...iskreno, mišljenja o Malti su jako podijeljena - il je voliš ili ne...

Ja sam gore napisao šta sam sve vidio i sve me oduševilo...

Uzmi u obzir da sam bio tamo u 4om mjesecu kad još nije bilo Britanaca i sličnih...

Ima mjesta ala naše Vodice (npr Sliema) di možeš samo lokat i to je to, ali uz malo volje zadovoljit ćeš svoje potrebe za novom kulturom, znamenitostima i krasnim pejzažima.
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:41   #38
I još jedna stvar...

Vidim da općenito po forumu pišu ljudi o nekim temama na način...teta od moje mame...e sad, njena frendica ti je bila na Malti i ona kaže...

Možda je ta frendica od Malte očekivala ne znam šta ili je možda puna dva tjedna provela na malteškom Zrću (kao što rekoh, Sliema) jer je pre troma da se mrdne, pa joj je normalno sve dojadilo...
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:43   #39
MALTA, Sliema

H. SANTANA 4*

7 dana, dvokrevetna soba, noćenje s doručkom,

Zrakoplovni prijevoz

5.7.

1.840 Kn

Adriatica net
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 17:06   #40
hej! ja se spremam na Maltu je su cijene aranzmana prihvatljive, i jer mi se ne da ici na Jadran, nego bi dok sam jos mlada putovala... mene zanima u kojem mjestu bi bilo najbolje uplatiti hotel..koliko sam skuzila ima ih tri: St. julians, Sliema i Bugibba. Pa me sad zanima gdje bi bilo nekak najbolje odsjesti... u kojem mjestu ima najvise sadrzaja, da mozes nekaj i vidjeti i zabaviti se....a i odmoriti se...
letitia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.