Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2021., 17:57   #1
Steznik poslije poroda

Imam pitanje za cure, zene koje su vec rodile.. Postavila sam pitanje u grupi prije nekog vremena, ali kako se tamo izmjenjuju razna pitanja nisam dobila konkretan odgovor..

Ovako.. Zanima me Scudotex steznik na cicak poslije poroda, ako ga je koja nosila... Nebitno o velicini ali zanima me konkretno primjer.. S velicina 70-90cm.. Da li je to maksimalna mjera do koje se rasteze ili ide jos koji cm preko.. Jer M npr vjerujem da bi nosila najvise tjedan dana..

Znaci koliko mjere odgovaraju rastezljivosti, jel to tocno od do???

I moze savjet za neke stezne gacice kasnije, ali evo ovo mi je hitnije.. Zovem u apoteke i nemaju pojma.. Vjerujem da bolje znaju cure koje su ga nosile


I da, ne trazim savjet oko toga da li je steznik potreban ili ne, smatram da je
tajmahall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 18:17   #2
Quote:
tajmahall kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za cure, zene koje su vec rodile.. Postavila sam pitanje u grupi prije nekog vremena, ali kako se tamo izmjenjuju razna pitanja nisam dobila konkretan odgovor..



Ovako.. Zanima me Scudotex steznik na cicak poslije poroda, ako ga je koja nosila... Nebitno o velicini ali zanima me konkretno primjer.. S velicina 70-90cm.. Da li je to maksimalna mjera do koje se rasteze ili ide jos koji cm preko.. Jer M npr vjerujem da bi nosila najvise tjedan dana..



Znaci koliko mjere odgovaraju rastezljivosti, jel to tocno od do???



I moze savjet za neke stezne gacice kasnije, ali evo ovo mi je hitnije.. Zovem u apoteke i nemaju pojma.. Vjerujem da bolje znaju cure koje su ga nosile





I da, ne trazim savjet oko toga da li je steznik potreban ili ne, smatram da je
Samo savjet da ne kupuješ prije nego rodiš, jer ja sam kupila i steznik i stezne gaće, na kraju završila na cr i rekli mi u bolnici da nikakav steznik ne dolazi u obzir. Barem ne do 1. ginekološkog.

Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk
LeaLeic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 18:47   #3
Meni je bilo važno da su stezne gaćice pamučne. Uzela sam u Galeba, oblačila preko običnih gaćica, crne i bijele. Obični steznik na čičak mi nije bio baš nešto.

Ne znam drže li oni još to. Gledam u webshopu i nema.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 18:49   #4
A gle pise da je potpora organima nakon carskog ili operacije bruha, pa bi rekla da se moze nositi.. Necu ga stavit odmah u bolnici, ali po dolasku kuci hocu cak i da je carski rez sigurno bar sat dva dnevno .. Mislim da kod carskog nisu preporucljive stezne gace, a ovo uopce ni nemora doci na rez i nemora se prejako stegnuti.


Hvala na savjetu svejedno. Ali evo samo me zanima vezano za rastezljivost koliko se rasteze taj pojas da mogu nac mjeru
tajmahall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 18:52   #5
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Meni je bilo važno da su stezne gaćice pamučne. Uzela sam u Galeba, oblačila preko običnih gaćica, crne i bijele. Obični steznik na čičak mi nije bio baš nešto.

Ne znam drže li oni još to. Gledam u webshopu i nema.
Naravno da ima, u svakoj drugoj apoteci. Pitam za Scudotex konkretno, Galebga ne drzi
tajmahall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 18:54   #6
Inače ima tema na Opremi, ali iz 2012./2013. Tada sam bila aktivna jer sam rodila svoju 1. curku.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 18:59   #7
Quote:
tajmahall kaže: Pogledaj post
Naravno da ima, u svakoj drugoj apoteci. Pitam za Scudotex konkretno, Galebga ne drzi
OK, ja odgovarala za stezne gaćice, kad si pitala za njih.
Znači tih Galebovih ima u ljekarnama?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 18:59   #8
Ja sam 2012 sa nekih 20tak, bila aktivna jedino po faxu, ispitima, nocnim klubovima i izlascima s drustvom.. Tako da stvarno nebi znala nac temu iz 2012
tajmahall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 19:01   #9
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
OK, ja odgovarala za stezne gaćice, kad si pitala za njih.
Znači tih Galebovih ima u ljekarnama?
E to ne znam. Ja sam za ovaj Scudotex pisala, to mi je sad hitnije. Ove gacice bi mozda kroz mjesec dana od poroda..
. Znaci galeb ima dobre? Budem bas pogledala
tajmahall is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2021., 19:09   #10
Quote:
tajmahall kaže: Pogledaj post
Ja sam 2012 sa nekih 20tak, bila aktivna jedino po faxu, ispitima, nocnim klubovima i izlascima s drustvom.. Tako da stvarno nebi znala nac temu iz 2012
Ha, ha, bila sam i ja tada na faxu i s trbuhom branila diplomski. 10 dana nakon toga sam rodila.

Ako te zanima stari topic, ali mislim da se ne spominje taj steznik o kojem ti govoriš.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=246140&page=18
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2021., 14:40   #11
Jel ima mozda neki steznik koji biste bas preporucile jer ste nedavno koristile, a da se trenutno da negdje lako nabaviti i da nije na cicak (jer sam skepticna)? Nebitna cijena, marka, samo da dobro stegne.
universe_is_hostile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.