Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2023., 14:33   #1
Božićni poklon: Dečki, što ćete kupiti vašoj boljoj polovici?

Muškarci, šta ćete kupit svojim boljim polovicama za Božić? Jeste se opremili?
CatchMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2023., 19:05   #2
Stavit ću fjok na đorđina.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2023., 19:52   #3
Quote:
CatchMe kaže: Pogledaj post
Muškarci, šta ćete kupit svojim boljim polovicama za Božić? Jeste se opremili?
Otvorila temu, a onda mi krenemo pisati zlatne i dijamant ogrlice, naušnice... auto... i nakon toga ti samo pošalješ tvojoj muškoj polovici da tebi kupi isto?
Zvuči kao plan
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2023., 21:37   #4
Uzeću joj 100 eura iz takuina
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2023., 21:42   #5
Quote:
Kapo O'makine kaže: Pogledaj post
Uzeću joj 100 eura iz takuina
100 nije niti 200.
__________________
You guys are the real heroes
Homelander is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2023., 00:08   #6
Pusti ga sere neće joj ni taknit takujin i već je sve kupija i sakrija. Zajeb će bit ako ga uvati švabo pa zaboravi di.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2023., 07:07   #7
dvoje jaja
Da skompletira s Proslogodisnjim poklonom...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2023., 14:13   #8
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Otvorila temu, a onda mi krenemo pisati zlatne i dijamant ogrlice, naušnice... auto... i nakon toga ti samo pošalješ tvojoj muškoj polovici da tebi kupi isto?
Zvuči kao plan

Hah ni blizu... htjela sam saznat kupuje li se išta uopće ali i evo kad si mene vec ubacio u ovo, da i ja malo iskomentiram sta je po srijedi zapravo, uglavnom ja sam se malo zaigrala i pretjerala sa narudžbama sad za black friday pa bih htjela prodati, ne koristeno je, da ne moram placat shipping za nazad... ovak mi je lakse. Pa ak je itko zainteresiran, vidim da niste neki romantičari ali da npr mislim da je svilena jastucnica dobra ideja (100% svila)- dobro za kosu jer joj se neće petljat i bit će sjajnija, antiaging za kožu, ne upija kreme toliko itd.
A imam i blockbuster gift set od estee laudera, koji vrijedi mnogo, samo 1 serum (iz tog paketa)u douglasu kosta skoro ko taj cijeli paket pa eto nekih ideja općenito, garant bi joj se svidio taj serum ponajviše, top je, svi ga hvale
https://www.douglas.hr/p/estee-laude...485471?c=10439
Ovo je taj set
https://www.douglas.hr/p/estee-laude...r-set-el665422
Pa evo čisto neki tips&tricks a kod mene možete proc još jeftinije... ja sam naručila preko legit stranice i probala otkazati narudžbu za taj gift set, rekli su da će pokušati ali još zapravo ni ne znam dal će otkazati ili će mi doc na kraju, pa nije da samo pokušavam uvalit nekaj jer ni ne znam hoće mi doc na kraju ali eto neki reccommend iz ženske perspektive, neovisno o tome gdje kupili, a da jastucnice došle i tu sam malo pretjerala😅😅😅
CatchMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2023., 14:32   #9
Probaj tu. :)

https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=50
Treiberyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2023., 15:23   #10
Quote:
CatchMe kaže: Pogledaj post
Hah ni blizu... htjela sam saznat kupuje li se išta uopće ali i evo kad si mene vec ubacio u ovo, da i ja malo iskomentiram sta je po srijedi zapravo, uglavnom ja sam se malo zaigrala i pretjerala sa narudžbama sad za black friday pa bih htjela prodati, ne koristeno je, da ne moram placat shipping za nazad... ovak mi je lakse. Pa ak je itko zainteresiran, vidim da niste neki romantičari ali da npr mislim da je svilena jastucnica dobra ideja (100% svila)- dobro za kosu jer joj se neće petljat i bit će sjajnija, antiaging za kožu, ne upija kreme toliko itd.
A imam i blockbuster gift set od estee laudera, koji vrijedi mnogo, samo 1 serum (iz tog paketa)u douglasu kosta skoro ko taj cijeli paket pa eto nekih ideja općenito, garant bi joj se svidio taj serum ponajviše, top je, svi ga hvale
https://www.douglas.hr/p/estee-laude...485471?c=10439
Ovo je taj set
https://www.douglas.hr/p/estee-laude...r-set-el665422
Pa evo čisto neki tips&tricks a kod mene možete proc još jeftinije... ja sam naručila preko legit stranice i probala otkazati narudžbu za taj gift set, rekli su da će pokušati ali još zapravo ni ne znam dal će otkazati ili će mi doc na kraju, pa nije da samo pokušavam uvalit nekaj jer ni ne znam hoće mi doc na kraju ali eto neki reccommend iz ženske perspektive, neovisno o tome gdje kupili, a da jastucnice došle i tu sam malo pretjerala😅😅😅
imaš li kakvu peglu na lageru?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2023., 15:23   #11

Tenks😊👍🏻
CatchMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2023., 19:31   #12
...



Sent from my SM-G986B using Tapatalk
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2023., 10:28   #13
Helga i ja došli smo do istog zaključka kak i Cuka i njegova žema: nema niš bolje od božićnog uboda jer si siguran da će ga mladunčad provesti u svom društvu/novoj obitelji (to novo shvatiti uvjetno ) i nitko te praktično do podneva neće ometati.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger