Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2016., 18:22   #41
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Jadranka Kosor je sitna gnjida, sjećam se da joj je Mesić našao nekakvu udrugu, nekakvu region šupu u koju se ugnjezdila kada su je otjerali iz HDZ-a.
Ne treba ni govoriti što je radila sve ovo vrijeme, kako je gazila po HDZ-u, šurvala s Josipovićem, Milanovićem, tepala s Mrak Taritaš, opanjkavala HDZ i sada je njezini dečki vraćaju na velika vrata u HDZ?

Dno jebenog dna. Tko glasa za ovaj HDZ je izdajica Hrvatske. Prvi puta, na splitskoj rivi možda nismo znali, bili smo žrtve. Sada tko glasa, ne može reći da ne zna. Ne možeš reći da ne znaš kakav je to sanaderov, šeksov, njonjin, kosoričin HDZ - znaš, prema tome više ne možeš biti žrtva sada si eventualno SUUČESNIK.
ja bih rekla da je
sljam recimo bilokoji sajt gdje tzv 'rasprave'; su na takvoj nekoj razini..



--a realnost je da ljudi ce glasati i slobodni su glasati za koga god zele i smatraju nuznim, njihov osobni izbor i pravo. to je valjda jasno...

ti osobno, iz ovoga ili onoga razloga, neces ili ne zelis? cool, mada...sto onda tocno radis na ovoj temi nije mi jasno sorry, i buduci na pravila koja su postavili tu? sto je tocno ideja tu?

.

Zadnje uređivanje Grazia : 21.07.2016. at 19:11.
Grazia is offline  
Old 21.07.2016., 18:29   #42
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Da, pa što ako je to voda na mlin Milanoviću? Milanović bar ne skriva tko je i što je. Ako će 4 nove godine Milanovića na vlasti dovesti do reforme hrvatske desnice i pojave osoba poput Zlatka Hasanbegovića, ja sutra potpisujem za Milanovića i njegov cirkus.

Jel ti shvaćaš gdje su tvoji pijuni iz HDZ-a doveli nas domoljubne Hrvate? Doveli su nas do razine da nam je jebeno svejedno hoćemo li iduće četiri godine gledati jebenog, odvratnog Milanovića ako će to razjebati licemjerni, lažljivi, veleizdajnički HDZ koji nam vrijeđa zdrav razum, pamet i nas same.
Koji doslovno urinira po Hrvatskoj. Što sam citirao od Cicerona o izdajicama? Izdajica je gori od lopova, od ubojice je gori jer se infiltrira u samo tkivo, u samu unutrašnjost i onda razara iznutra noseći "naša" lica, govoreći "naše parole" izdajica je gori od bilo koga, od najgoreg neprijatelja, od neprijatelja pred vratima jer on nosi "svoje zastave", a izdajica rastače tkivo dok se kitim "mojim" zastavama, neću reći "našim" jer osoba koja može drukati za Prgometa i Kosor nije u mom "teamu".

Što se tiče komunjara, sukladno brojkama u HDZ-u, kao što ranije rekoh, bojim se da si ti na krivom chatu, a ne mi If you know what I mean...
A razlika izmedju Jace I Crnog je???
Jaca kakva je bar je bila UVIK UZ TUDJMANA, a Crni je di bio???
Nacionalist na srpsko-rusko-madjarski pogon za njihovu korist....
I pricas o Plenkovicu ko izdajici a ovog dizes na neku ljestvicu nacionalnosti..
Nemoj bar mene potezat za qurac sokole...
Meni si nasao pricati o Ciceronu I izdajnicima...

Razumis se u ovo operativno ko Mara u krivi qurac....smanji malo dozivljaje
I sagledaj situaciju, mozda ce ti biti jasnije....I ta glasaj za LEPOG ZOKU
boli me kiki za to al ne glumi onda tu dezurnu ljevicarsku ludu...

Tvoja razina razumjevanja politike.....ovo je istina od srca:
http://www.express.hr/brifing/karama...o-tudmanu-1241

A ovo je laz za madjarsko ruske interese..:
Uostalom, zajednički nazivnik pod kojima se ujedinjuje desnica je dr. Franjo Tuđman. "Nitko mu nije ravan u prošlom stoljeću", zaključio je danas Karamarko

Ovu razinu razumjes, KOJI JE PRAVI, onaj iz 1994 pa nadalje kada je radio KONTRA HDZa I Tudjmana
ili ovaj od nazad par godina kada je na madjarski nagovor pojacao retoriku da dodje na vlast I preda
Madjarima sto im treba....

Ciceron, sto bi on rekao o Karamarku I ekipi????
realist is offline  
Old 21.07.2016., 18:33   #43
Quote:
jammer kaže: Pogledaj post
Vjerovatno ću glasati za MOST ali sam se prijavio za ovu temu jer smatram da je konzervativna opcija jedino ona koja se zalaže za malu državu i protiv birokratizacije, zaštitu privatnog vlasništva, tradicionalnih vrijednosti i daje prednost dobrovoljnim udruženjima.

HDZ ništa od toga nije, osim deklarativno.

Progresivni chat je sumrak pameti, javlja se lik koji kaže da je anarhokapitalist i da zato bira Milanovića , vjerovatno je "kapitalist" iz HNB-a ili neke državne agencije zaposlen za vrijeme Kukurikavaca.
hvala na ovome postu (na info), pogotovo to zadnje . sad je sve nekako jasnije....dakle ludjaci 'izviru na povrsinu' lol .

Zadnje uređivanje Grazia : 21.07.2016. at 18:45.
Grazia is offline  
Old 21.07.2016., 19:08   #44
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Sta je ovo forum mladih SDPa????
Falili ste sobu decki....
da, izgleda.
Grazia is offline  
Old 21.07.2016., 19:22   #45
Veliš Jadranka Kosor, ha? Ona kojoj je Mesić našao posao kad je dobila odjeb u HDZ-u?

https://s31.postimg.org/5zwaw6497/rugobe.jpg

Mesić, Kosor i Lončar u Institutu koji je izmišljao ankete - kontroverzna organizacija IFIMES

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...fimes/1148495/

Htjeli smo utvrditi je li pri ovom odavno iskompromitiranom i gotovo zaboravljenom Institutu možda formirana agencija “Best”, a pronašli smo šokantne činjenice. Bivša hrvatska premijerka Jadranka Kosor članica je Savjetodavnog tijela ovog Instituta otprije mjesec dana.

Hrvatski diplomat s najvećim kredibilitetom i iskustvom Budimir Lončar predsjednik je Savjetodavnog tijela, a bivši hrvatski predsjednik Stjepan Mesić počasni je predsjednik ovog Instituta i to još od 26. studenoga 2009. godine. Dakle, dok je Mesić još bio hrvatski predsjednik, a IFIMES na vrhuncu svoje iskompromitiranosti, i kada njihove tendenciozne analize nitko više u regiji nije želio prenositi, naš bivši predsjednik pristao je postati počasni predsjednik tog Instituta.

Upravo je “Slobodna” još 2007. godine utvrdila da IFIMES, odnosno njegov direktor Aljaf Bakhtiyar, uopće ne provodi istraživanje javnog mišljenja, nego samo objavljuje rezultate prema potrebi naručitelja. Nakon našeg teksta, koji je Ured visokog predstavnika za BiH proslijedio prema veleposlanstvima, IFIMES je prestao objavljivati rezultate neprovedenih anketa.



Pa još malo:
http://www.seebiz.eu/mesic-josipovic...omu/ar-112464/

http://www.24sata.hr/news/stipe-mesi...anovica-302284

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/t...na-mesica.html

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...a-pobjedu.html


Quote:
realist kaže: Pogledaj post
A razlika izmedju Jace I Crnog je???
Jaca kakva je bar je bila UVIK UZ TUDJMANA, a Crni je di bio???
Nacionalist na srpsko-rusko-madjarski pogon za njihovu korist....
I pricas o Plenkovicu ko izdajici a ovog dizes na neku ljestvicu nacionalnosti..
Nemoj bar mene potezat za qurac sokole...
Meni si nasao pricati o Ciceronu I izdajnicima...

Razumis se u ovo operativno ko Mara u krivi qurac....smanji malo dozivljaje
I sagledaj situaciju, mozda ce ti biti jasnije....I ta glasaj za LEPOG ZOKU
boli me kiki za to al ne glumi onda tu dezurnu ljevicarsku ludu...

Tvoja razina razumjevanja politike.....ovo je istina od srca:
http://www.express.hr/brifing/karama...o-tudmanu-1241

A ovo je laz za madjarsko ruske interese..:
Uostalom, zajednički nazivnik pod kojima se ujedinjuje desnica je dr. Franjo Tuđman. "Nitko mu nije ravan u prošlom stoljeću", zaključio je danas Karamarko

Ovu razinu razumjes, KOJI JE PRAVI, onaj iz 1994 pa nadalje kada je radio KONTRA HDZa I Tudjmana
ili ovaj od nazad par godina kada je na madjarski nagovor pojacao retoriku da dodje na vlast I preda
Madjarima sto im treba....

Ciceron, sto bi on rekao o Karamarku I ekipi????

Čuj, matori nemoj meni potezati Karamarka jer dok sam ja propitivao njegovu vezu s Mesićem i izražavao javno nezadovoljstvo što je takav tip izabran u HDZ-u, ti si mu još virio iz analnog kanala. Kao i Sanaderu prije toga tako i sada ovom mufljuzu nakon njega.
Čak sam svojevremeno popio javni ukor i karton jer sam se zakačio s jednim hadezeovcem oko Karamarka.
Prema tome, meni ne možeš mahati Karamarkom jer sam ga na ovom forumu kritizirao i propitivao još dok to nije bilo popularno i dok su ovakvi ko ti bili manji od makova zrnca.

Jedan jedini put kada sam stao na njegovu stranu je bilo ovo posljednje što mu se dogodilo kada ga se stranka koja ga je aklamirala mjesec dana ranije na najljigaviji mogući način odrekla i to zbog pritiska partijskih medija, a očito i nekih inozemnih igrača. Tuđman to nikad ne bi dozvolio, da mu "crveni, žuti i zeleni" vragovi kadroviraju po stranci.
Jer kakav god bio, potvrđen je za predsjednika, nije se nitko udostojio suprostaviti i to se trebalo poštivati uz to je imao jasan izborni legitimitet koji je dobio na izborima 8.11. i iz kojeg je, naposljetku i sam Orešković crpio svoj legitimitet pa je bilo logično da ako pada Karamarko - pada Vlada. Pa ako eto i jest ruski igrač, što bi bilo zanimljivo pošto ga je rušit počeo "ruski" Mesićev Nacional i to u dosluhu sa "zapadnjačkom" ekipom iz Bruxelles, onda se to trebalo riješiti puno ranije, a ne nakon što lokalni šerifi i priglupi karijeristi nisu dobili obećane sinekurice nakon 8.11. Nije vrag da im je počeo smetati tek nakon 4 godine sustavnih pobjeda?

A i tu sam zapravo više branio pravo na izbor i demokratsku volju hadezeovaca, običnih malih članova nego li njega samog i to u procesu koji je smrdio na trulež stranih centara moći i njihove interesne umješanosti u čitavo to svrgavanje Karamarka bez ikakvih relevantnih dokaza. Zašto Karamarko naposljetku nije uhićen? Zašto se nije zakotrljala konkretna afera koja bi rezultirala u podizanju optužnice DORH-a? Zašto mu bar Dalijino povjerenstvo nije izreklo nekakvu novčanu kaznu kao u svim slučajevima prije toga? Zašto ga je Orešković htio rušiti preko SOA-e? Jesmo li mi još uvijek suverena država ili smo postali njemačko-američka prčija koju koriste po potrebi? Jer ovim cirkusom koji je vrhuška izvela prvo s njim, a potom s Plenkovićem, pljunuli su u facu svojim članovima i glasačima Domoljubne, pokazali su im koliko ih cijene i kako ih tretiraju - kao jebene dresirane majmune. Makar sada kada čitam tebe, možda bolje nisu ni zaslužili

Što se tiče Tuđmana, njemu su mnogi virili tamo gdje izlaze govna. Nažalost, pokojni predsjednik koliko bio velik kao državnik imao je grozan ukus u odabiru svojih suradnika što se najbolje potvrdilo na primjeru BiH i granićevske, "uguz-beg" politike koja je na kraju porazila tuđmanovu politiku u BiH.

Mate Granić je isto tako bio "uz Tuđmana" pa bi mu danas trebalo suditi za veleizdaju hrvatskih nacionalnih interesa u BiH i njemu i njegovoj "zlatnoj generaciji" od Kolinde pa do Plenkovića.

Ali kako bi ti to mogao razumijeti? Kako bi bilo tko od vas "vjernih vojnika partije"? Ako nisi naš, onda si protiv nas. E pa jesam i protiv vas, sanaderista i protiv karamarkista.

Samo Karamarku priznajem jedno, a to je Zlatko Hasanbegović. On je ostavio nešto iza sebe, nije puno, nije možda ni vrijedno spomena, ali postoji i bit će veliki zalog za budućnost. Hasanbegovića se nitko neće tek tako riješiti, suviše je inteligentan, karizmatičan i popularan i jako se dobro snalazi u ovim opasnim, političkim vodama.

Što je ostalo iza Sanadera, Kosor i Šeksa? Ostao je detuđmanizirani HDZ, a HDZ bez Tuđmana je SDP i takva im je politika bila i ostala. Sada kada je pala sramotna presuda u Haagu za Oluju je opet popularno potezati Tuđmana i to je ono što je najljigavije, ali kako bi ti to mogao znati? Nemaš ti pojma o ničemu, a kamoli politici što je tragično s obzirom na broj godina na kontu.


Što se tiče Mađarske, Orban je za svog život pokazao puno više poštovanja za Tuđmana od tvojih lieblinga iz HDZ-a koji su ga se prvo odrekli kada su detuđmanizirali stranku, a potom su ga prešutili kada su generale poslali u Haag i kada je bilo neizvjesno "kako će utakmica" završit.

Vidiš, jedan Orban, ironije li, jedan jebeni Mađar, nikad, nikad, nikad, pa ni tada nije rekao riječi protiv Tuđmana, upravo suprotno. Što li to govori o tebi, HDZ-u i ovima koje biraš?
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~

Zadnje uređivanje luca toni : 21.07.2016. at 20:11.
luca toni is offline  
Old 21.07.2016., 19:27   #46
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post

toplo se nadam hdz-ovom potopu u rujnu
jos jedan anti-HDZ koji zatrpava temu 'osobnim zeljama' (mada nije registriran na ovu temu ili glasa za HDZ ili je clan).


tj tema evidentno sluzi da potice se glasace protiv HDZ i/ili negativno utjece na glasache opcenito.


ljudi, iskreno -- bojkotirajte ovu temu do daljnjega (ne sudjelovanjem na njoj), moj prijedlog barem i ono sto cu sama mislim uciniti, sve dok ovakvo sto prolazi.

(temu) na ignore do daljnjega, and that's all...

Zadnje uređivanje Grazia : 21.07.2016. at 19:47.
Grazia is offline  
Old 21.07.2016., 19:45   #47
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
jos jedan anti-HDZ koji zatrpava temu (mada nije registriran na ovu temu)


tj tema sluzi da potice se glasace protiv HDZ i/ili negativno utjece na glasache.


ljudi, iskreno -- bojkotirajte ovu temu do daljnjega (ne sudjelovanjem na njoj), moj prijedlog barem i ono sto cu sama mislim uciniti, sve dok ovakvo sto prolazi.

(temu) na ignore do daljnjega, and that's all...
Da, odlična ideja! Svakako bojkotiraj i ignoriraj ovu temu do daljnjega.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 21.07.2016., 19:50   #48
je, pa ces ostat pricati sam sa sobom mozda ili se morati klonirati.

(tvrdis da ne glasas za HDZ i ne podrzavas i onda dosao vrijedjati ljude tu kao na peskariji> really??)


@DJTCro, sorry sto tocno si ocistio i cistio s teme znam da nije za komentiranje, ali ako pogledas, pola ih nije registrirano za ovu temu i postovi uz to su nepocudni, neki barem izgleda da da.

Zadnje uređivanje Grazia : 21.07.2016. at 20:21.
Grazia is offline  
Old 21.07.2016., 19:52   #49
Grazia, nemoj se ljutiti, ali po nastupima HDZa u zadnje vrijeme se moramo zapitati zašto se na ovoj temi bavimo HDZom.

Forumaši imaju pravo komentirati novi smjer HDZa i tražiti možda neke alternative.
DJTcro is offline  
Old 21.07.2016., 19:53   #50
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/media/cache/a...558409c9ef.jpg

Biste li za HDZ glasali ukoliko bi se vratio Kujundžić, Prgomet i Kosorka?
Na Dnevniku su spomenuli i bivšu ministricu financija Martinu Dalić.
Tomo1972 is offline  
Old 21.07.2016., 19:58   #51
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
je, pa ces ostat pricati sam sa sobom mozda ili se morati klonirati.

(tvrdis da ne glasas za HDZ i ne podrzavas i onda dosao vrijedjati ljude tu kao na peskariji> really??)


@DJCro, sorry sto tocno si ocistio i cisto s teme jer ako pogledas, pola ih nije registrirano za ovu temu i postovi uz to su nepocudni, neki barem da.
Ja se nikad nisam klonirao za razliku od tebe koja si se očito preko više puta pošto jedino što ti iz tipkovnice sustavno izlazi kada nemaš relevantne argumente su "klon, klon"

Apeliram ovim putem na administraciju i moderatore da porazmisle o uvođenju kartona za trollanje za sve one koji neosnovano druge optužuju za kloniranje zbog manjka argumenata.

Nisam ja "tu došao" nego ste se vi hadezeovci "tu nasrali".
Ovaj HDZ ne pripada na ovaj chat, oni nisu "desno-konzervativno-nacionalna" opcija. Jedino što ih tu drži je imidž, život na staroj slavi krave muzare koju više ne znaju kako bi izmuzli i monopol koji su prisvojili uništavajući ostale opcije s desnice.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 21.07.2016., 20:06   #52
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post


Nisam ja "tu došao" nego ste se vi hadezeovci "tu nasrali".
Ovaj HDZ ne pripada na ovaj chat, oni nisu "desno-konzervativno-nacionalna" opcija. Jedino što ih tu drži je imidž, život na staroj slavi krave muzare koju više ne znaju kako bi izmuzli i monopol koji su prisvojili uništavajući ostale opcije s desnice.
btw to ne odredjujes ti. mozes osobno misliti sto hoces o tome, ali ne odredjujes pa onda i nebitno za (ovu) temu..

poanta je bila da, --nitko nema pravo vrijedjati glasache ZBOG stranke za koju glasaju, a to recimo radis otpocetka tu (osim ako neka je stranka de facto ilegalna ili zakonom zabranjana). to je bila poanta...

zasto vrijedas forumashe tu i nazivas najpogrdnijim imenima i tko ti daje pravo za to?

(a sve skupa motivirano zbog njihovih politickih preferencija jel i jedino iz tog razloga, nijednog drugoga ocito)

Zadnje uređivanje Grazia : 21.07.2016. at 20:18.
Grazia is offline  
Old 21.07.2016., 20:13   #53
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
bilo tko da je klon ili nije klon, sasvim nebitno za prichu, ali ako se ne varam --nitko nema pravo vrijedjati glasache ZBOG stranke za koju glasaju, a to recimo radis otpocetka tu (osim ako neka je stranka de facto ilegalna ili zakonom zabranjana). to je bila poanta...

zasto vrijedas forumashe tu i nazivas najpogrdnijim imenima i tko ti daje pravo za to?
Ne, to nije bila poanta, poanta je da ti iz čista mira ljudima imputiraš optužbe za kloniranje, pa očekujem da moderatori konačno djeluju i da dobiješ što zaslužuješ jer me administracija višestruko, uzduž i poprijeko provjeravala i nije našla ništa osim tvojih laži pa bi bio red da za njih konačno i odgovaraš, a u odnose s drugim forumašima se nemaš šta miješati niti te se tiču, stoga slobodno možeš otfakirati
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 21.07.2016., 20:18   #54
Kao miljenik moderature dajem si za pravo predložiti da se trudimo pisati kraće, chat like postove, svi, skup samnom smo otišli u širine i dubine dnevnopolitčkih zbiljnosti -ne da mi se čitati, a opet zanima me kako moji dišu.

Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post

Dno jebenog dna. Tko glasa za ovaj HDZ je izdajica Hrvatske. Prvi puta, na splitskoj rivi možda nismo znali, bili smo žrtve. Sada tko glasa, ne može reći da ne zna. Ne možeš reći da ne znaš kakav je to sanaderov, šeksov, njonjin, kosoričin HDZ - znaš, prema tome više ne možeš biti žrtva sada si eventualno SUUČESNIK.
Nije izdajnik Hrvatske onaj koji glasa za ovakav hdz, dok god je na sceni Lex Perković sdp. Prije će biti da se radi o čovjeku s neobičnim kriterijima koji si je sposoban svašta objasniti u vlastitoj glavi. No za koga bi trebao glasati politički Hrvat, da njegov glas ne propadne, a da na vlast ne dođu jednaki zaljubljenici u Hrvatsku poput hdz-a, koji bi bili sam drugačijeg ideološkog predznaka ?
dr.laki is offline  
Old 21.07.2016., 20:32   #55
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
.... a u odnose s drugim forumašima se nemaš šta miješati niti te se tiču, stoga slobodno možeš otfakirati.
pisalo se o grubim i konstantnim uvredama HDZ glasacha ili clanova, a koji me se direktno ticu i direktno se tichu svih koji sudjeluju na (za to namjenjenoj temi), a koji podrzavaju HDZ ili namjeravaju glasati.

direktno vrijedjanje, prozivanje... HDZ forumasha divljackim tonom i civilizacijski neprihvatljivim nacinom. konkretno i jedino tvojih ovdje jel.

ako ne zelis ili si spreman/sposoban raspravljati normalno i ne-nasilnicki well, problem nije u ikome drugome na temi tu - ocito.

ja bih rekla da sudionike foruma i one koji zele raspravljati normalno tu, bi valjda trebalo zastititi od takvoga cega, ako ista. i sigurna sam da (forumashi i interes foruma) zastititi se, hoce. jer i prije jesu i vlasnik je civiliziran covjek.


i da, tako si razgovaraj doma mozda ili gdjegod vec tako komuniciras, who cares... prestani redati ko na traci divljacko- nasilne postove i sve ce biti cool.

Zadnje uređivanje Grazia : 21.07.2016. at 21:04.
Grazia is offline  
Old 21.07.2016., 21:46   #56
Slazem se kolegice Grazia,
al sta da radis kada se tu neke kolege ponasaju ko krava
koja daje 12 litara mlijeka pa prospe nogom....

Ni meni nije pasao Karamarko pa isto nisam
glasao za druge I pljuvao po stranci kao ove zabludnjele ovcice...
Izrazi KULTURNO neslaganje,sve OK...al moze I bez vrijedjanja....
pisi kontra OSOBE ali ne protiv stranke u koju se kobajagi kunes...

Nebi zelio da ova tema bude sukob I pljuvanje al
neki su tu zabrijali posteno.....I mislim da ne kuze poantu svega...
Sta da radis.....nadam se da ce doci pameti do izbora...

Nije problem I ostrijom retorikom,al nicem ne vodi...
I mislim da ne koristi....pogotovo onom koji sebi zabrije
neke stvari....
realist is offline  
Old 21.07.2016., 21:50   #57
Praktično a možda i teoretsko pitanje; "A koje stranke, odnosno glasači kojih stranaka spadaju u Desno-konzervativno-nacionalni klub?"
Istranin is offline  
Old 21.07.2016., 21:50   #58
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Malo sam očistio temu od ljevičara. Nastavite sa diskusijom.
Ne znam zašto si i mene brisao. Uredno sam prijavljen za ovaj chat i nisam ljevičar.

Valjda smijem kao desničar kritizirati sljepoću većine desnih birača koji će birati HDZ bez obzira na sve...
šišćevap is offline  
Old 21.07.2016., 22:14   #59
Ne. Nikako. Ne dolazi u obzir.

Ima nas jako puno mlađih od 40 koji nećemo nikada dati glas hdz-u jer ne predstavlja ni 5% onoga što mi želimo. Nacionalnu, antieuropsku, kršćansku, antiimigrantsku, antiregiyunašku, konzervativnu opciju koja se ne boji nametnute od ljevice političke korektnosti i cenzure. Ovako nam nešto treba jer je ovo budućnost koja dolazi iz sad-a: https://www.youtube.com/watch?v=Qdidq-FxWCk

To što smo mi znatno kritičniji od sdpeovaca prema navodno svojima samo nam može biti na čast da ustrajemo na rušenju ove navodno desne opcije. HDZ treba uništiti za dobrobit ove zemlje.

Dajem glas bilo kojoj opciji koja neće koalirati s regiyunašima i koja će preći prag.
__________________
Make America Great Again!
veruda is offline  
Old 21.07.2016., 22:44   #60
Pretpostavljam da je Plenkovic iduci Premijer RH....a HDZ sa Mostom iduca vlast...
sve drugo je manje bitno....dalje drzati ove orjunase I simpatizere I to je to...
Vjerujem da ce Andrej dobro postaviti ekipu...
realist is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.