Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2012., 13:37   #1
3 metra iznad neba (3MSC)

Ne znam da li se samo meni čini ili je ovaj film stvarno "jak". Inače nisam slaba na drame i tužne krajeve, al ovaj je imao velik utisak na mene i gledala sam ga čak 2x u jednom danu. Moram naglasit da u zadnjih par godina nisam ni jedan film pogledala više od jednom.

http://www.imdb.com/title/tt1648216/

ovdje ima nešto u kratko, al ko je gledo moolim bilo kakvo mišljenje.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 14:23   #2
ja sam ga gledal i jedan od lijepših ljubavnih filmova

film definitivno ima nekog šmeka ko i glavni glumac

trenutno se snima i drugi dio filma
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 14:44   #3
Daa, stvarno je odličan. Ja sam čula od frendice same pohvale i guglala sam. I sve su bili pozitivni komentari pa sam mislila da ljudi možda pretjeruju, al baš mi se svidio.

Ma bez njega bi film bio bezveze.

daa, jučer sam popodne iščupala sve živo, al sam bila razočarana zbog daljnjeg odvijanja radnje između njih dvoje.
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 15:33   #4
Pogledala i taj preko ljeta i onda i talijansku verziju I ovaj je puuuuno puno bolji, ne znam jel zbog Casasa , ali stvarno je film dobar. Onak, sve je već viđeno, priča o zabranjenoj ljubavi između male bogatašice i zločestog dečka ispričana milijun puta, ali opet Jedan od najboljih teen filmova koje sam ikad gledala!
Desdemon@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:13   #5
Quote:
Desdemon@ kaže: Pogledaj post
Onak, sve je već viđeno, priča o zabranjenoj ljubavi između male bogatašice i zločestog dečka ispričana milijun puta, ali opet Jedan od najboljih teen filmova koje sam ikad gledala!
baš to.. več je viđeno ali imaju super kemiju i nekako je sve prirodno odglumljeno
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:36   #6
Ovaj film je savršen! I razmišlja san o otvaranju teme, ali eto preduhitrila si me

Dolazi i nastavak 3MSC, jedva čekan
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 17:40   #7
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
baš to.. več je viđeno ali imaju super kemiju i nekako je sve prirodno odglumljeno
Nije ni čudno kad su u stvarnom životu skupa. Meni je film u globalu dobar, al mi na živce ide ono bespotrebno forsiranje Coca-Cole. Babi me razočarala, ostavila ga je u najgorem trenutku, kad mu je najviše trebala. Zanima me keko će napraviti daljni razvoj priče tako da jedva čekam drugi dio Tengo ganas de ti ilitiga Želim te.

P.S. Knjige su mi ludilo
__________________
Because some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje uređivanje LadyGaladriel : 12.02.2012. at 17:52.
LadyGaladriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 16:46   #8
odlican film

casas :jebalabihga:
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 15:13   #9
I meni je super film, iako nisam fan Casasa. Drugi deo izlazi na moj rodj a tormenta de arena

Zanima me ako neko zna koja je ova pesma sto pocinje na 9.43?

http://www.youtube.com/watch?v=mTWS-WB7snM
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:48   #10
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
I meni je super film, iako nisam fan Casasa. Drugi deo izlazi na moj rodj a tormenta de arena

Zanima me ako neko zna koja je ova pesma sto pocinje na 9.43?

http://www.youtube.com/watch?v=mTWS-WB7snM
http://www.youtube.com/watch?v=gyDc_WyhnSk
bring it on is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 01:50   #11
Hvala puno!! Dugo je bezuspesno trazim.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:24   #12
evo nam orginalnog trailera za drugi film
http://www.youtube.com/watch?feature...v=as1v1hF7bb8#!
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 23:32   #13
Gdje mogu pogledat film? (titlovi nisu potrebni ali ako ih ima ok)
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 03:22   #14
Pogledala sam film i sviđa mi se. Mislila sam da se neću rasplakat ali na kraju ipak jesam ,kad je rekao da shvatiš da se nikad više nećeš osjećat kao da si 3 metra iznad neba . A i bilo mi je baš lijepo kad na kraju ispadne da su se upoznali još u djetinjstvu . Gledala sam bez titlova jer nisam uspjela nigdje pronać sa titlovima makar na španjolskom . Nije mi to pokvarilo dojam o filmu ali bi ipak bilo puno bolje jer u nekim trenutcima glumci dosta nerazumljivo govore...Definitivno ću pogledat i drugi dio .
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 21:47   #15
Ajme, ja obožavam ovaj film Mario Casas je predobar, a i Maria Valverde...odlični su mi.
Iako sam film ima glupih razgovora, previše njegove tučnjave...ali onih par scena gdje su zajedno (pogotovo ona na pjesmu tormenta de arena) su me oborile. Toliko da sam neko vrijeme bila pod utjecajem filma, razmišljala o njima...skinula talijansku verziju tog, kao i nastavak...i onda sam se lagano ohladila. Drugi dio mi je užas. Samo to što neće biti zajedno je grozno, ali moram još par groznih stvari za nastavak dodati...spojleri naravno. Neka ne čita onaj tko si ne želi pokvariti film

- previše scena je zauzela njezina sestra koja se krene seksat okolo i zatrudni...
- nova H-ova cura ispadne da ga je "voljela" još prije, kad je bio s Babi...ono, ispadne mi totalna stalkerica.
- Babi je premalo u filmu, još mi je gluplje što ima s njim samo jednu scenu di ga zavede i kaže da se udaje. Mislim stvarno...imali su nešto lijepo u prvom dijelu, sad mi je to sve pokvareno. Previše se ova u talijanskoj verziji držala uzvišeno, kao neka dama.
- H mi je mlak. Bar je tako ovaj u tal.verziji odglumio. Nadam se da će Mario pokazati života. Čudno ga je gledati kao nekoga tko više nije zločesti dečko..
velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 23:19   #16
Ma ja sam zaljubljena u ovaj film...Danas sam ga gledala drugi put i mislim da ga mogu gledat još 20 puta dok ne naučim sve dijaloge napamet...a Mario Casas je.. ma nemre se to riječima opisat koliko je savršen u tom filmu
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 08:29   #17
:)

Imate 3 dijela filma:
1. dio: Tri metra iznad neba ( Tres metros sobre el cielo )
2. dio: Tri metra iznad neba: Želim te ( Tengo ganas de ti )
3. dio: Tri metra iznad neba : Izvini ali ti si moja ljubav ( Lo siento, pero tú eres mi amor )
plavusa1996 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 10:10   #18
Da i ja kažem koju o filmu....prije par mjeseci su se na fejsu počele pojavljivat slike babi i hache i komentari u stilu awwww, slatki, preslatki i ostalo...prvo sam pomislila opet neki američki ljubavni filmić reko nema šanse da gledam....i moja sestra neku večer odgledala i oduševila se, prvo je rekla da nije američki nego španjolski, rekla mi samo par crtica o filmu i opet sam mislila da je neka tipična priča, al ajd odgledala ja i ostala Toliko jak film, toliko dobar, lijep, tolika kemija....nešto predivno....jedan od najboljih filmova ove tematike koji sam gledala ako ne i najbolji.....Hache

Sumnjam da će tengo ganas de ti biti emocionalno ''jak'' kao i 3msc jer rijetko nastavci budu dobri kao i prvi dio, ali ga jedva čekam pogledat


Quote:
plavusa1996 kaže: Pogledaj post
Imate 3 dijela filma:
1. dio: Tri metra iznad neba ( Tres metros sobre el cielo )
2. dio: Tri metra iznad neba: Želim te ( Tengo ganas de ti )
3. dio: Tri metra iznad neba : Izvini ali ti si moja ljubav ( Lo siento, pero tú eres mi amor )
Kako znaš da ima i 3. ?? ja tražila po netu vidim imaju samo dvije knjige treće nema...iako ja bi bila presretna da ima i trećeg dijela...
__________________
K: '' Rekla mi je ''volim te''. To je bilo čudo. Ali,vjerujte mi prije toga je rekla ''vjerujem ti''. To je vrijednije od ičega.''
mallala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 11:25   #19
ja sam plakala, Mario je ispao jadan, neeeeee... jedva cekam da odgledam i drugi dio filma.. I want you!
pitijina_seka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 14:30   #20
e ja baš mislim da će ovaj drugi film bit bolji,mislim da su likovi puno kompleksniji u drugom nastavku a treća knjiga me zanima ja neznam dal je izašla ili se tek treba napisat
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.