Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2010., 13:42   #4941
lijep pozdrav

molila bih pomoc,ako je netko imao slicno iskustvo kao ja jer sam vec luda.... moja prica ide ovako,dragi i ja pronasli prstenje,i odlucili se na kupnju,bez obzira sto su bili puno skuplji od iznosa koji smo predvidjeli za njih. isti su kao i na slici,samo sto moji ima 15 kamencica,a ne 30 kao na slici.kod zlatara smo se dogovorili da moj produzi za jedan mm,al naravno ako ne bude preskupo.njegov odg. je bio da ce bit skuplje za 300kn.sto nam je bilo prihvatljivo, a na kraju je ispalo skuplje 700. presli smo preko toga i uzeli ih. i ubrzo pocinju problemi,o zlatarevom ponasanju prije podizanja prstenja necu ni da govorim(dogovorili smo se o datumu preuzimanja,al nas je on zivkao 5 dana prije kao sto si mi zamisljamo,kad namjeravamo doc po njih itd,uglavnom jako neugodno) moram napomenuti da nakit doma uopste ne nosim,vec samo kad nekud idemo,i naravno kad dodem doma ,skidam ga. tako je i sa vjencanim. prije svadbe ga uopste nisam nosila,vec sam ga stavila prvi put na vjencanju,drugo jutro kad sam ga opet stavila na prst primjetila sam da mi je ispao kamencic,na vecer vec drugi,slijedeci dan treci.odnjela sam ga na popravak,a zlatar mi je dao odgovor:ma ne morate ga sad popravljeti ,vec kad budete imali novaca.tu sam ostala sokirana.nitko nije rekao da nemamo novaca za popravak vec da necu platit nesto sto nije moja krivnja.prije izrade sam ga pitala dal ce bit problema sa ispadanjem,i rekao je da ne da oni to rade posebnom tehnikom,i da nema sanse da ispadnu.nakon dugo natezanja popravio je .bez da smo ista platili. al opet nakon tjedan dana opet su mi kamencici poispadali(4kom) i opet natezanje s njim,nece ni cuti za popravak,i kao on nezna sta ja vragu radim s tim prstenom.da je to moja krivnja. jos kad se sjetim da nas je nagovarao da stavimo briljante,a ne cirkone padne mi mrak na oci. prsten vise ni ne nosim jer mi je neugodno kako izgleda,a jos i kad me netko zapita koliko smo ih platili..... katastrofa. molila bih vas za savjet sto mi je uciniti,jer po njegovom,ja bih morala svakih mj dva kod njega ostavljati 400-500 kn za popravak.a toliko luda nisam. ispricavam se na duzem postu....
Sexy angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:45   #4942
Quote:
lady moss kaže: Pogledaj post
mi smo jučer uzeli one sa srčekima
Ove?
Click image for larger version

Name:	images.jpg
Views:	169
Size:	1.6 KB
ID:	11249
marinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:03   #4943
sexy angel, to mi jako nevjerojatno zvuči.
inače kod zlatara pretežno daju doživotnu garanciju, tako da ne bi trebala plaćati popravke, a sad ovisno kako ste se dogovorili.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:25   #4944
sexy angel...... vjerojatno kad ga je proširivao su se rupe izdužile a one krape koje drže kamenje su se razmaknule ... ako ga je proširio onda je to ludost i nebi vjerovo da ljudi to rade da to nisam vidio vlastitim oćima...žalosno.. ne bi se čudio da ti je stavio cirkone,bar ove koje je zamjenio .... neznam što da ti savjetujem,sigurno nemaš ni račun..možda da mu ga prodaš..
xaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:26   #4945
mislim da su cirkoni u pitanju.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:32   #4946
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
mislim da su cirkoni u pitanju.
sexy angel
Quote:
jos kad se sjetim da nas je nagovarao da stavimo briljante,a ne cirkone padne mi mrak na oci
a kužim,nisu pristali na dijamante....10 kuna otprilike.. je ugradnja cirkona za njega a on onda naplati još nešto ,tak malog...a kamen je praktički besplatan...
xaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:35   #4947
istina,
a ja danas čula od frendice kak su cirkoni 40kn komad. u nekoj zlatarni tu, s tim da znam da netko samo izvaže zlato i ne cijeni cirkone nešto posebno, pogotovo ako razmislimo da je već maleni dijamant za oko 180kn. tako da je to onda stvarno puno.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:50   #4948
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
istina,
a ja danas čula od frendice kak su cirkoni 40kn komad. u nekoj zlatarni tu, s tim da znam da netko samo izvaže zlato i ne cijeni cirkone nešto posebno, pogotovo ako razmislimo da je već maleni dijamant za oko 180kn. tako da je to onda stvarno puno.
paket od 100 komada cirkona ..maloprodaja 1-2mm promjera -12$... cirka 70Kn ..paket od 100 komada promjer 3mm 16.25$- manje od 100Kn.. iz amerike.. još par dolara poštarine i nemoraš ni pdv ni carinu platit..dođe ti doma..
xaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:03   #4949
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Da, mislim da smo super prosli...ovo su nasi prstencici..nama su najljepsi, a sada, dal se nekom drugom svidjaju..u to ne ulazim..




Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Mischa, točno takvo prstenje smo našli i dragi i ja u Vž-u!! I oboje smo se zaljubili u njih na prvi pogled!! Jednostavni su, a predivni... I uživo izgledaju još 10 puta ljepše!
Inna03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:13   #4950
Mischa, prsteni su vam predivni!!! stvarno!!
__________________
20.05.2011
you are my sunshine, my only sunshine...
you make me happy, la, la, la, laaaaa...
Bella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:55   #4951
ja sam njega i pitala dal ce biti problema sa ispadanjem i rekao je da ne.da mi je kojim slucajem rekao da ce ispadati uzela bih neki drugi model da se ne zezam s tim. jos je napomenuo da oni nemaju gotovo prstenje vec ga rade po narudzbi,tako da nece biti problem s produzivanjem. i da ne zaboravim,kod njega cirkon kosta 90,00 kn. sta da velim,osim sto sam jako razocarana i tuzna....
Sexy angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 19:35   #4952
mi smo danas naručili naše prstenje. bit će gotovo za 10-ak dana
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 23:08   #4953
jej a mi čekamo slike
danas mi je frendica bila u razgledavanju, al oni će razmjetnit zaručničke, pa spremaju.
a mi nikako da odemo ili kad odemo zaboravimo ponijet sliku prstenova
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 00:02   #4954
bit će slike...ekskluziva naravno.

najjednostavniji mogući, baš onakvi kakve sam željela.
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 10:29   #4955
Quote:
marinae kaže: Pogledaj post
aha,baš te
__________________
Gle malu plaću,poslije kiše...dođe račun i nema je više!
lady moss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 10:34   #4956
Naše prstenje na dan vjenčanja:
[IMG=http://img526.imageshack.us/img526/874/prsteni.jpg][/IMG]
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 10:52   #4957
Poles, malo je mutna slika pa ne mogu biti sigurna,ali mislim daimmao isto ili bar jakoslično prstenje
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 10:58   #4958
Dosta je mutna, slikana mobitelom u autu! Najjednostavnije, glatko od bijeloga zlata.
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 11:06   #4959
Quote:
lady moss kaže: Pogledaj post
aha,baš te
Imamo iste
Gdje ste ih kupili, koliko para ako nije tajna (radi usporedbe)...
Izgledaju super!!!
marinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 13:01   #4960
I mi smo naručili našle, bit će gotovi za 7 dana...jednostavni glatki od bijelog zlata, dosta su teži jer su lagano zaobljeni i unutra i van...kako oni kažu puni su... cijena povoljna oko 2000,00 popust je 10% na gotovinu, taj dan je poskupila cijena zlata ali smo bili prije kod tog zlatar pa nam je dao po staroj cijeni.
Inače su nam rekli da prstenje koje je dosta izarađeno sa cirkonima, udubinama, vijugama se ne smije smanjivat ni povečavat nego da se po veličinama naruči i to je to....nema diranja posli
Thika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.