Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2013., 08:55   #1
Eksplozije u Zagrebu

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakr...l#.UO0TOm-umc8



sad na HRT 1 vijestima kaže novinarka "izgleda da je vlak naletio na eksplozivnu napravu"?

zatvoren je promet. nitko nije ozlijeđen

bilo je slučajeva da klinci postavljaju stvari po pruzi ali eksplozivna naprava mi ne djeluje kao dječja igra a i nalet se dogodio u 3 ujutro.

Čudno

edit
ne znam zašto je promjenjen naslov Eksplozija na pruzi u Podsusedu i odkud taj koji je promijenio zna da su to bombe?

Zadnje uređivanje najdraži : 09.01.2013. at 09:13.
najdraži is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:11   #2
Službeno priopćenje PU Zagrebačke navodi da je "Vlak naišao na eksplozivnu napravu podmetnutu uz željezničku prugu".

Za nevjerovati. Oživili Kapelski Kresovi - u Podsusedu?
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:15   #3
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Službeno priopćenje PU Zagrebačke navodi da je "Vlak naišao na eksplozivnu napravu podmetnutu uz željezničku prugu".

Za nevjerovati. Oživili Kapelski Kresovi - u Podsusedu?
ovo je čudno.navodno da je vlak oštećen što znači da je korištena prilična količina eksploziva.
najdraži is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:18   #4
Quote:
najdraži kaže: Pogledaj post
ovo je čudno.navodno da je vlak oštećen što znači da je korištena prilična količina eksploziva.
radi se o teretnom vlaku koji prometuje na relaciji Zagreb-Varaždin
najdraži is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:22   #5
Da to nije u pitanju "demokratski akt bune" na ovo: http://www.vecernji.hr/biznis/hajdas...-clanak-428990


Do kraja godine iz sustava Hrvatskih željeznica otići će 2700 radnika od ukupno 17.482 koliko ih je trenutačno zaposleno. To je jedan od bitnijih dijelova programa restrukturiranja HŽ-a koji je danas predstavljen u Ministarstvu pomorstva, prometa i veza.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:24   #6
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Da to nije u pitanju "demokratski akt bune" na ovo: http://www.vecernji.hr/biznis/hajdas...-clanak-428990
Moguće da je tako nešto - ali nebi ja isključio ni manipulaciju sa policama osiguranja menadžmenta HŽ-a. Sad se može legalno par desetaka milijuna kuna preliti iz Croatia osiguranja u HŽ. Lupam napamet... ali mi se to čini vjerovatnijim motivom...
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:35   #7
Partizani?

Nekako mi se cini da bi to prije bila neka djecja pizdarija a ako pak nije onda je terorizam. Rec da je nesto takvo legitman cin bune je sramota
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:40   #8
Quote:
KarayaOne kaže: Pogledaj post
Partizani?

Nekako mi se cini da bi to prije bila neka djecja pizdarija a ako pak nije onda je terorizam. Rec da je nesto takvo legitman cin bune je sramota
djeca u 3 50 na pruzi ??

odakle djeci eksploziv koji može oštetiti teretni vlak?
najdraži is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:50   #9
Quote:
najdraži kaže: Pogledaj post
djeca u 3 50 na pruzi ??

odakle djeci eksploziv koji može oštetiti teretni vlak?
Ne tvrdim. Prije se nadam. Jel ako nije to onda je terorizam a s time se nismo jos nikad sreli. Sta da je ovaj vlak zbog bilo kojeg razloga kasnio ili bio odgoden i da je naletio putnick?
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:54   #10
Čisto sumnjam da je posrijedi terorizam.

Teroristički napadi imaju za cilj poslati poruku, sijati strah. Oštećenje teretnog vlaka u 4 ujutro u prigradskom dijelu Zagreba kad žive duše nema okolo jednostavno ne šalje poruku kakvu bi teroristi željeli poslati.
__________________
(P)Impin' ain't easy.
The Imp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:06   #11
Quote:
The Imp kaže: Pogledaj post
Čisto sumnjam da je posrijedi terorizam.

Teroristički napadi imaju za cilj poslati poruku, sijati strah. Oštećenje teretnog vlaka u 4 ujutro u prigradskom dijelu Zagreba kad žive duše nema okolo jednostavno ne šalje poruku kakvu bi teroristi željeli poslati.
Svaka "bomba" koja je na mjestu gdje prolaze ljudi je terorizam. Tu nema sumnje
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:08   #12
Quote:
The Imp kaže: Pogledaj post
Čisto sumnjam da je posrijedi terorizam.

Teroristički napadi imaju za cilj poslati poruku, sijati strah. Oštećenje teretnog vlaka u 4 ujutro u prigradskom dijelu Zagreba kad žive duše nema okolo jednostavno ne šalje poruku kakvu bi teroristi željeli poslati.
eksplozija se dogodila 50 metara zapadno od željezničke postaje Podsused

osim oštećenja pruge ima manjih oštećenja na jednoj kući u blizini

znači ipak je nešto ozbiljno grunulo ako su na obližnjoj kući makar i prozori puknuli
najdraži is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:19   #13
Ma daj
Sad mi je drago da uvijek idem radije busom nego vlakom kad sam tamo
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:28   #14
Grunulo je pošteno, ja sam u Vrapču pa se fino čulo, još sam komentirala "Plin ili bomba".
syrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:33   #15
Da je u pitanju terorizam, imali bi sada zahtjeve terorističke organizacije...

Pitaj boga tko i zašto je to netko napravio, ne bi me iznenadilo da ima neke veze s osiguranjima ili izvlačenjem para, pa se eto netko dosjetio i bomba, tračnice, vlak....
Možda je gledao kakav stari partizanski film.

Vidjet ćemo što će istraga reči, ali zanimljivo je, ne sjećam se da smo imali takvih slučajeva prije, ovo je nešto novo, dizanje vlakova u zrak bombama.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:34   #16
nemojte mi kalinića buditi za njega nikada nema elementarne nepogode ili ne daj bože terorizma
a možda je i na skijanju pa kako će se sada pakirati kući navrat nanos??
__________________
ljudi smo, dogovorit ćemo se
gigi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:35   #17
Quote:
KarayaOne kaže: Pogledaj post
Partizani?

Izgleda da je Prsan
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 10:53   #18
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Moguće da je tako nešto - ali nebi ja isključio ni manipulaciju sa policama osiguranja menadžmenta HŽ-a. Sad se može legalno par desetaka milijuna kuna preliti iz Croatia osiguranja u HŽ. Lupam napamet... ali mi se to čini vjerovatnijim motivom...
To mi se čini najvjerojatnijim motivom, ali mi se čini da je baš tako. Nisam siguran da takve situacije pokriva osiguranje.

Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Izgleda da je Prsan
Prsan živi vječno!

Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Da to nije u pitanju "demokratski akt bune" na ovo: http://www.vecernji.hr/biznis/hajdas...-clanak-428990


Do kraja godine iz sustava Hrvatskih željeznica otići će 2700 radnika od ukupno 17.482 koliko ih je trenutačno zaposleno. To je jedan od bitnijih dijelova programa restrukturiranja HŽ-a koji je danas predstavljen u Ministarstvu pomorstva, prometa i veza.
Ovo mi se ipak čini vjerojatnije, čini se da božićnice na ovaj ili onaj način dođu na naplatu.
JohnDoe-25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 11:04   #19
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da takve situacije pokriva osiguranje.
Terorizam je pokriven osiguranjem; građanski nemiri, ratovi i viša sila nisu.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 11:27   #20
Odmah zatvoriti granice!!
fiser is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.