Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2011., 19:25   #41
U ponedjeljak sam bila na utzv i opet mi je kao povišena plodna voda, mama veli da se ne brinem jer da je nešto ozbiljno i jako povišeno da bi me zadržali u bolnici, al opet mi nije svejedno.
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 08:46   #42
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
U ponedjeljak sam bila na utzv i opet mi je kao povišena plodna voda, mama veli da se ne brinem jer da je nešto ozbiljno i jako povišeno da bi me zadržali u bolnici, al opet mi nije svejedno.
koji si mj trudnoce?
ma vidi mozda si samo sklona visku plodne vode
kakv ti je ogtt?
jesi se mozda malo vise udebljala u mj dana (jer i to ti utjece)
ako su ti svi nalazi ok najverovatnije si sklona visku plodne vode
samo se nastoj ne nerozirat to ti moze samo jos vise naskodit
ja sam ti zivi primjer,m afi triba bit 20 a u mene bio 25 pa sam rodila zrdavog 100% zdravog djecaka
__________________
Jedno su želje a sasvim nešto drugo mogućnosti
Mamini njumavci
16.10.2009.~19.04.2011.
monatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 09:23   #43
Quote:
monatina kaže: Pogledaj post
koji si mj trudnoce?
ma vidi mozda si samo sklona visku plodne vode
kakv ti je ogtt?
jesi se mozda malo vise udebljala u mj dana (jer i to ti utjece)
ako su ti svi nalazi ok najverovatnije si sklona visku plodne vode
samo se nastoj ne nerozirat to ti moze samo jos vise naskodit
ja sam ti zivi primjer,m afi triba bit 20 a u mene bio 25 pa sam rodila zrdavog 100% zdravog djecaka
Na tašte je bio 4 i nešto, nemam nalaz kod sebe, a nakon dva sata 7,1. Malo sam dobila previše kg, al nadam se da bude sve ok. I doktor je rekao na utzv da je beba ok samo malo veća u odnosu na tjedan trudnoće.
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 09:51   #44
Tak su i meni rekli da je beba vec i da ima malo vecu glavicu :/ Ali mi nije spominjal da je to zbog viska plodne vode.
Ogtt mi je ok, kile nisam prevec nabrala, pa neznam onda kak. Joooj, jos tjedan dana do nove kontrole.... Bolje je da ne citam vise forum jer sve na sebi nadem
Le Va is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:34   #45
beba može biti veća i bez viška plodne vode, pa nisu sve bebe u prosjeku i u tablicama, nisu ni svi ljudi
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:56   #46
Jasno da je to normalno i tako samo po sebi i meni je to jasno. Samo kak jos imam par tjedni do termina sve citam i nazalost poistovjecujem se
Luda!
Le Va is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 14:32   #47
Quote:
Le Va kaže: Pogledaj post
Tak su i meni rekli da je beba vec i da ima malo vecu glavicu :/ Ali mi nije spominjal da je to zbog viska plodne vode.
Ogtt mi je ok, kile nisam prevec nabrala, pa neznam onda kak. Joooj, jos tjedan dana do nove kontrole.... Bolje je da ne citam vise forum jer sve na sebi nadem
Nemoj se bedirati, danas na pregledu mi doktor rekao da sve to ne mora ništa loše značiti, da takvih situacija ima puno, a da može biti da sam malo više trudna, a oni računaju od zadnje menstruacije naravno trudnoću.
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 08:17   #48
Dizem temu

Na pregledu sa 24.tjedna su mi rekli da imam malo vise plodne vode nego sto bi trebala.
Radila sam ogtt i visoko granicna je jedna vrijednost.
Sa 27 tjedana i dalje je blago povecana kolicina plodne vode,al AFI tj koliko je nigdje ne pise

Moram ponovit ogtt na Vuk Vrhovcu.Jel imao netko slican slucaj??
Bolje da ne citam sve posljedice jer cu poludit
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 20:33   #49
Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Dizem temu

Na pregledu sa 24.tjedna su mi rekli da imam malo vise plodne vode nego sto bi trebala.
Radila sam ogtt i visoko granicna je jedna vrijednost.
Sa 27 tjedana i dalje je blago povecana kolicina plodne vode,al AFI tj koliko je nigdje ne pise

Moram ponovit ogtt na Vuk Vrhovcu.Jel imao netko slican slucaj??
Bolje da ne citam sve posljedice jer cu poludit
Sa 26tt sam imala blago povisenu kolicinu plodne vode, OGTT normalan, nisam dobila previse kila. Sa 30tt kolicina vode normalna.
Corra Noire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 00:15   #50
Quote:
Corra Noire kaže: Pogledaj post
Sa 26tt sam imala blago povisenu kolicinu plodne vode, OGTT normalan, nisam dobila previse kila. Sa 30tt kolicina vode normalna.
Ja se samo nadam da je od secera i da ce se kontrolirat prehranom.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.