Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 08:38   #1201
Pa najbolje bi bilo da ne znamo ništa, pogledamo film i oduševimo se, zar ne?
E sad, kolike su šanse za to, to je druga stvar...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 09:23   #1202
Zadnji puta sam se oduševio na Star Wars film kada sam, napušen kao zvijer, gledao Star Trek.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 20:53   #1203
Disklejmr: Ovo su, po običaju, glasine.

Malo o Lukeu, Dookuu, Lei, Huttovima, Endoru te Lucasovoj viziji.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 20:57   #1204
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Zadnji puta sam se oduševio na Star Wars film kada sam, napušen kao zvijer, gledao Star Trek.
Mora da si bio zesce napusen
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 21:42   #1205
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Bilo bi kewl vidjet da Imperija poubija Ewoxe i dođe po ostatke DV. Dobar uvod u film.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 21:56   #1206
E pa ja volim Ewokse
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:39   #1207
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Zadnji puta sam se oduševio na Star Wars film kada sam, napušen kao zvijer, gledao Star Trek.
Ja sam se zadnji put oduševio na Star Wars kad sam gledao Clerks i rasprave o nevinim radnicima na Zvijezdi Smrti.
__________________
Muza mi je rekla da sva umjetnost nastaje iz boli.
A zatim mi je velikom silinom smjestila koljeno u medjunozje.
tuk'bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 00:27   #1208
Quote:
tuk'bah kaže: Pogledaj post
Ja sam se zadnji put oduševio na Star Wars kad sam gledao Clerks i rasprave o nevinim radnicima na Zvijezdi Smrti.
Nitko nije bio nevin!
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 07:38   #1209
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mora da si bio zesce napusen
Malo, da. Star Treku je kumovao kroničan nedostatak Star Wars DVD-a u četiri različite videoteke. I onda, kad si nekoliko sati nabrijan na SW, a napušen završiš na ST - nemre bit nego iznad svih očekivanja.

Quote:
tuk'bah kaže: Pogledaj post
Ja sam se zadnji put oduševio na Star Wars kad sam gledao Clerks i rasprave o nevinim radnicima na Zvijezdi Smrti.
Jedino što je mene u Clerksima oduševilo je Rosario Dawson koja čaga na krovu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 19:42   #1210
Nevezano uz novi nastavak, evo jedna fenomenalna stvar za fanove originalne triologije

https://www.youtube.com/watch?v=dHfLX_TMduY

Bez dvojbe superiorna HD verzija.
Prototype21c is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:05   #1211
SNIMANJE sedmog nastavka filmskog serijala Ratova zvijezda nastavljeno je nakon dvomjesečne stanke izazvane ozljedom glavnog glumca Harrisona Forda, objavio je Hollywood Reporter.

Ford je u lipnju slomio nogu na filmskom setu i morao je na operaciju.

"Ratovi zvijezda: Epizoda 7" snima se u studijima Pinewooda u Britaniji, a redatelj je J.J. Abrams.

Producenti Disneyja i Lucas Filma uspjeli su za sedmi nastavak okupiti originalnu glumačku postave pa će Carrie Fisher, Mark Hamill i Harrison Ford ponovno odigrati uloge princeze Leije, Lukea Skywalkera i Hana Sola.

Film bi u kina trebao stići u prosincu 2015. godine.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 16:40   #1212
Jedva cekam.novi film i staru ekipu
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:36   #1213
Potaknimo malo temu.
Naiđoh nedavno na jednu zanimljivu glasinu, dakako, treba je uzeti s rezervom, o liku Adama Drivera.

Quote:
Adam Driver is 100% the villain of Episode 7, and he is a badass. Not going to say how I know, but I do. Friend of a friend type stuff, and chances are you don't believe me anyways.

Drivers character is neither a Sith nor Inquisitor. Think of him as a Sith-wannabe. The heir of an aristocratic Imperial supporting family, Driver has always felt the power of the Force, but the dark side took hold of him at a young age. Driver used his fortune and political clout to travel the galaxy most his life in search of Sith artifacts. None of this is seen in Episode 7, but I hear there is a great scene of dialogue when he explains to Ridley and Boyega who he really is. We know he is a badass with a red lightsaber very early on in the film, but he never refers to himself as Darth-anything.

Drivers character began receiving visions, ala Sauron-esque voices, around the time Luke Skywalker vanished. Driver believes these visions and commands to be from a dark power even stronger than the Sith. He regards this power as God-like. It is commanding him to find Skywalkers apprentice, who ends up being Daisey Ridley, but Driver doesn't know who it is. Up until the start of Episode 7 he has been traveling the Galaxy, stealthily murdering any Force sensitive person he can find of a certain age, mid-20s. One of the first scenes of Ep7 is Boyega narrowly escaping Driver, as Driver used his Imperial influence to board the star destroyer Boyega is stationed on, and try to kill him by ordering a transfer to Drivers ship. Boyega doesn't know about any of Drivers dark side/force obsessions. He just knows Driver is a bad dude and the Empire sucks and he is done, so he jumps ship.

Driver spends the film using all his resources to hunt down Boyega, and is pretty much right on his, Ridley, Isaac, Han Solo, Chewie, and Han/Leia's son's asses from halfway through the movie on.

Once the real villain pops up toward the end, you start to realize Driver is more of a religious fanatic(his religion being the dark side) and is being used by this malevolent, Dark Side entity.

Don't know if Driver will be in all three films, but my guess is he doesn't make it past Ep7. Again, think of him as more of a misguided, religious fanatic who is skilled with the Force but is being completely used by the real bad guy. Driver is powerful with the Dark Side of the force, but as my boy Obi-Wan says "he cannot control it".
Neki izvori govore da ta aristokratska obitelj seže do Klonskih ratova i jedinog dosad viđenog člana obitelji plave krvi - grofa Dookua. Istinita ili ne, sviđa mi se.
Imamo nešto i o Lukeu Skywalkeru, njegovu egzilu i novome domu.
A za one koji još nisu vidjeli, snimljene su fotografije, kao i video, X-krilaca i Falcona sa statistima u bivšoj zrakoplovnoj bazi Greenham Common. X-krilci u SW svemiru 30 godina nakon Povratka Jedija? No, evo poveznice.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 15:56   #1214
Koji je problem s X-wingovima u SW svemiru 30 godina nakon ROTJ?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 16:50   #1215
I kod nas modeli bilo auta, bilo aviona zastare nakon 20, kamoli nakon 30 godina. Čovjek bi pomislio da će se u SW svemiru za to vrijeme promijeniti dizajn/konstrukcija.
Nije da mi to ne valja, samo je trunku nemaštovito.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:00   #1216
Potpuno si promašio poantu.

Fora je u tome što je to jedan od zaštitnih znakova Star Warsa. Ne radi se tu o zastarijevanju dizajna ili napretku tehnologije; radi se o zadržavanju prepoznatljivog vizualnog izričaja i izgleda SW svemira.

Osim toga, da te napredak tehnologije i dizajna zaista smeta, daleko više bi te smetao dizajn TIE Fightera iz kojih piloti kurca ne vide od onih ploča sa strane. O asimetričnim svemirskim shuttleovima koji bez ikakvih problema ulaze u atmosfere planeta i sigurno se spuštaju bolje da i ne počinjem. SW je svemirska bajka i naglasak mu nije tehnologiji i nekakvom znanstvenom pristupu objašnjavanju svake pojedinosti. Za takve stvari imamo Star Trek.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:03   #1217
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
I kod nas modeli bilo auta, bilo aviona zastare nakon 20, kamoli nakon 30 godina. Čovjek bi pomislio da će se u SW svemiru za to vrijeme promijeniti dizajn/konstrukcija.
Nije da mi to ne valja, samo je trunku nemaštovito.
Golf 1 je star 40 godina pa ih još viđam po putu

I sami Millennium Falcon je bio smeće kad se prvi put pojavio, tako da X- wingovi kao neki zastarjeli modeli lovaca ne moraju nužno bit veliki problem. Vjerojatno će i scena u kojoj se skupa pojavljuju biti neka poveznica s ranijim događanjima.
gooby pls is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:37   #1218
Ako je X-wing učinkoviti borbeni stroj, zašto se i nakon 30 godina ne bi i dalje upotrebljavao? Oružje nije nešto što se sezonski mijenja ko obleka. Osim toga to je i zaštitni znak pobunjeničkih oružanih snaga.
AleksRan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 18:06   #1219
Eh... X-Wing...

Morat ću si jednom nabavit maketu pa složit, premda se time ne bavim već 100 godina.

Sad mi dođe da si kupim džojstik pa da opet odigram igru, mrak mi je bila.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 18:16   #1220
SW svemir, u originalnoj trilogiji, ostavljao je dojam tehnologije kao da je vihor prohujao kroz smetlište i sklepao brodove. Puno mi se sviđala ta grubost, nesavršenost, možda i ružnoća, ogrebotine, prljavština. Onda su došli prikveli i sve razjebali s ajfon dizajnom. Nadam se "true grit" povratku u novoj trilogiji.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.