Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2014., 16:23   #181
Baš sam jučer pogledao film i dosta mi je dobar.Ima i videoigra napravljena po filmu,a kako ju je napravila ekipa iz Rockstar Gamesa(ako netko ne zna,to su oni koji su napravili GTA,Max Payne,Red Dead Redemption,Bully,LA Noire,Midnight club i još neke poznate igre),vjerojatno je dobra,budem je probao kasnije.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 16:44   #182
Kad bih radio neku osobnu listu najboljih filmova svih vremena Ratnici podzemlja bili bi među prvih deset.Po kvaliteti tu film sigurno ne spada ali po kultnom statusu koji ima i po utisku koji je ostavio na mene kada sam ga gledao prvi put (prije 33 godine) sigurno da.
Flimu mogu naći tisuću zamjerki i nelogičnosti,loše glume i koječega ali ja ga i dan danas rado pogledam po ko zna koji put.
Apsolutno najbolji trenutak filma (za mene) jest uvodna špica kada devetorica ulaze u noćni vlak za Bronx, u "uniformama" djeluju prjeteće uz zaglušujuću muziku Barry De Vorzona

https://www.youtube.com/watch?v=Nsgtl6MF8RU
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 09:00   #183
ta scena je i meni jedna od najboljih ikad.
GroverTMuldoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 09:48   #184
Jeste 'dobar' trenutak, samo sto u tim 'uniformama' ne djeluju prijetece nego djeluju smijesno uz zaglusujucu muziku Barry De Vorzona
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 10:46   #185
pa meni nikad nisu izgledali prijeteće. šminkerski više. prekrasna obleka, dobra mjuza...ostale bande su smiješne u svojim outfits, na sve, ali high hats...
GroverTMuldoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:13   #186
Nisam vec ostavila tu upis o tome kako mi je to bio jedan od najdrazih filmova kad sam bila teen? Well, bio je . A bome ga i sada jos uvijek volim pogledati. *udara bocicama*
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 20:44   #187
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Nisam vec ostavila tu upis o tome kako mi je to bio jedan od najdrazih filmova kad sam bila teen? Well, bio je . A bome ga i sada jos uvijek volim pogledati. *udara bocicama*


wariors, come out to playeeee
https://www.youtube.com/watch?v=NwwY9y6O3hw
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 21:57   #188
Sjecam se tamo 80-tih kad smo ga gledali u kinu odmah smo dan poslije osnovali "bande" u ulici...legendarni film!
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 22:21   #189
u osijeku je tih godina svaki kvart i ima "bandu" i nikad nisi bio siguran dal ćeš naletiti na nekakvog provokatora. a ak si se nekom na neutralnom terenu to su znale biti odmazde samo takve. bande su znale ulijetale u tuđi teriotorij i zazivat kolektivnu šuru.
ja sam se na sreću držao podalje jer sam bio još razigrani klinjo al taj film nam je svima legao ko budali šamar.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 11:15   #190
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post


wariors, come out to playeeee
https://www.youtube.com/watch?v=NwwY9y6O3hw
Yes, divna scena, tako creepy glumac <3 .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:40   #191
volio bih ovaj film ponovo pogledati, ako ga ima na netu negdje...
Irmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 17:39   #192
Quote:
Irmel kaže: Pogledaj post
volio bih ovaj film ponovo pogledati, ako ga ima na netu negdje...
Imaš na pirate bayu za skinut.Potražio sam jel ima za pogledat na youtubeu,ali tamo nema cijeli film(ili ima kratki videi sa samo nekim scenama ili film u dijelovima,ali jedan dio fali).
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 18:12   #193
Quote:
LeopardGecko kaže: Pogledaj post
Imaš na pirate bayu za skinut.Potražio sam jel ima za pogledat na youtubeu,ali tamo nema cijeli film(ili ima kratki videi sa samo nekim scenama ili film u dijelovima,ali jedan dio fali).
hvALa na odgovoru
Irmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 11:58   #194
Quote:
LeopardGecko kaže: Pogledaj post
Imaš na pirate bayu za skinut.Potražio sam jel ima za pogledat na youtubeu,ali tamo nema cijeli film(ili ima kratki videi sa samo nekim scenama ili film u dijelovima,ali jedan dio fali).
Ima i onih izbačenih scena, ali nisu neke i dobro je što nisu ušle u film
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 16:00   #196
Quote:
Irmel kaže: Pogledaj post
volio bih ovaj film ponovo pogledati, ako ga ima na netu negdje...
link za originalnu verziju potraži na warez-bb.org, ona nova (Ultimate Directors Cut) ne valja izbačene su neke scene i ubačene neke kao nove scene tipa strip, koma živa. inače s torrenta ne skidam jer ne volim ništa instalirat na svoj komp.

kultni film, malo je takvih.
GroverTMuldoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 20:25   #197
Quote:
GroverTMuldoon kaže: Pogledaj post
link za originalnu verziju potraži na warez-bb.org, ona nova (Ultimate Directors Cut) ne valja izbačene su neke scene i ubačene neke kao nove scene tipa strip, koma živa. inače s torrenta ne skidam jer ne volim ništa instalirat na svoj komp.

kultni film, malo je takvih.
i jasam kao i ti nevolim nista instalirati na comp. hvala
Irmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:01   #198
Pa sta instaliras na komp kada skidas film preko utorrenta? Film kada skines pogledas i nakon toga ga brises, nista ne instaliras...Osim ako ne mislis na sam program utorrent (cca 1 mb) i tamo neki player sto mi je pomalo nevjerojatno.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 01:14   #199
Quote:
Zgodni kaže: Pogledaj post
Pa sta instaliras na komp kada skidas film preko utorrenta? Film kada skines pogledas i nakon toga ga brises, nista ne instaliras...Osim ako ne mislis na sam program utorrent (cca 1 mb) i tamo neki player sto mi je pomalo nevjerojatno.
potpis.

igrice se instaliraju, ne film.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:46   #200
ja skidam bez ikakvih programa koji se INSTALIRAJU kao npr. torrenti, a i lakše ih se prati u svrhu kažnjavanja od strane zakona.

jeste li čuli za sockshare, firedrive, 180? da nabrojim samo najbolje siteove s kojih se skida film bez ikakove prethodne instalacije bilo kakovih programa, a iste nude max. speed, dakle film je na kompu od 2-20 min. ovisno kakvu vezu imaš. player (vlc) mora biti instaliran, to nije bitno, ali je općepoznato da ti putem torrenta kojeg INSTALIRAŠ na svoj komp provajder puno lakše uđe u trag, to su u GB radili da blokiraju korisnike u skidanju filmova i prijave vlastima, bilo je na bug.hr.

edit: Irmel jesi li vidio pp?

Zadnje uređivanje GroverTMuldoon : 02.09.2014. at 09:52.
GroverTMuldoon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.