Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2014., 20:50   #541
yattaman!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 23:09   #542
Pozdrav! Imam brdo starih crtića i zainteresiran sam za razmjenu.
DYD606 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 09:20   #543
Quote:
Ubergeist kaže: Pogledaj post
Ljudi pomagajte! Kak se zove onaj crtani gdje neki ribar iz Luisiane, ili Alabame (moja pretpostavka) ima slamnati šešir na glavi, bos je, i ribić je.
Ima neku glistu koja priča s njim, kakti najbolji su frendovi, i kada god mu se zakači riba za udicu, on vikne UO HO HO HOOUU
http://youtu.be/YI44O-l3Pzs

zarazna melodija kao i Skočibarica

Zadnje uređivanje Skydisco : 07.05.2014. at 09:31.
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 23:19   #544
Podsjećam na upit s prve stranice ove teme:

BTW, zna li netko kako se zove onaj animirani film u kojem je animiran grah(fažol)? Onda jedan skoči s nekog nebodera, pogine, dođe hitna po njega...

Baš sam se danas sjetio tog filma ... jel zna netko kako se zvao taj film odnosno može li ga se naći negdje na webu?
(mislim da je nastao negdje 70-ih, gledao sam ga u to doba k'o klinac na TV-u, a i estetika mu je bila taman iz tog doba)
__________________
Čitaj me na blogu "Nepoznati Zagreb" ...
radoznalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:44   #545
Gustav
DamokloSketiska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 01:55   #546
Pokemoni,jbt ne mogu vjerovat da to nikad,al ono nikad nisu reprizirali,a uvijek sam očekivo,sad je ionako kasno,ne bih to gledao više sigurno
__________________
Ako ne postaneš svjetski prvak ti, Hrvati će žaliti, oprostit ćemo ti, jer ipak znamo svi da najbolja si ti i nikad ti nećemo okrenut' leđa mi
ićogirlfun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:20   #547
Kako se zvao onaj crtić u kojem bi beba pobjegla iz krevetića, napravila neku pizdariju, i vratila se nazad? Trajao je možda minutu i uvijek je bio prije dnevnika na HRT 1.
__________________
You don't need a weatherman to know which way the wind blows!
sfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 12:47   #548
Asterix i Conan. Sjećam se i nekog ludog crtića s praljudima. Bebi su stalno letile šmrklje iz nosa i bio je neki djedica s raščupanom kosom . Zapravo nije bio crtan, likovi su bili od plastelina ili tako nekako....
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 00:52   #549
Quote:
DamokloSketiska kaže: Pogledaj post
Gustav
gustav mi je fenomenalan, ali ipak najdraži:

sugarfree7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:02   #550
Quote:
BrianJohnson kaže: Pogledaj post
Asterix i Conan. Sjećam se i nekog ludog crtića s praljudima. Bebi su stalno letile šmrklje iz nosa i bio je neki djedica s raščupanom kosom . Zapravo nije bio crtan, likovi su bili od plastelina ili tako nekako....
Jel to sa praljudima možda Gogs? http://en.wikipedia.org/wiki/Gogs
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:23   #551


I danas se sva rastopim
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:29   #552
Joj,i ja
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 13:26   #553
Ujbt kad vidim da su nekima pokemoni crtić koji im je obilježio djetinstvo onda skužim kolko sam star
Meni Sport Billy
podravec75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:34   #554


Kljukica Kvaki i Zaboravljene igračke. Dva najdraža.
Alt blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:37   #555
Quote:
podravec75 kaže: Pogledaj post
Ujbt kad vidim da su nekima pokemoni crtić koji im je obilježio djetinstvo onda skužim kolko sam star
Meni Sport Billy
Ja imam 21 godinu,pa se osjećam staro kad čujem kak neki današnji tinejđeri rođeni krajem 90-ih ne znaju za crtiće tipa Pokemoni, Animanijaci, original Ninja kornjače, Johnny Bravo ili videoigre Crash, Spyro, Contra, Super Mario i druge stvari koje su bile popularne kad sam ja bio klinac,a kamo kad čujem svoje bratiće i sestrićnu (ni najstariji od njih još nema 10 godina) kad pričaju o ovim najnovijim crtićima iz zadnjih par godina.Oni meni pričaju o nekakvim Gormitima, Bakuganu ili Slugterri, a ja o crtićima od prije 10-20-30 i više godina
Kad sam ja bio klinac 90-ih i početkom 2000-ih još je bilo videoteka pa sam dosta posuđivao i gledao i one crtiće iz 30-ih, 40-ih, 50-ih i 60-ih (stari crtići Tom i Jerry, Miki Maus, Zekoslav Mrkva, Casper, Pero Djetlić, Garfield, Obitelj Kremenko, Scooby Doo...), a i mislim da su više takvih crtića prikazivali na TV-u nego danas.Danas videoteka više nema, a na TV-u samo najnovije stvari,rijetko puste neke crtiće iz prošlog stoljeća, pa mi zapravo nije ni čudno kaj danas klinci nemaju pojma o njima.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:38   #556
Quote:
podravec75 kaže: Pogledaj post
Meni Sport Billy
I njega sam jako voljela Vanda Alojz



Naravno, Gustava, Toma i Jerryja, Strippyja La Lineu - to je onaj nacrtan kredom, Mickeya i Paju, tj. Disneyeve..jednom sam odgledala maraton, Snorkijevce..
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 11:50   #557
Majstor Fantač
zvonimir2201 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 14:36   #558
Quote:
LeopardGecko kaže: Pogledaj post
Jel to sa praljudima možda Gogs? http://en.wikipedia.org/wiki/Gogs
Da, da . To je taj
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 15:33   #559
Calimero, Štrumfovi, Bipsići, Blufonci, Snorkijevci, Evoksi, He-Man, Sport Billy, Strippi (), Pončo i Toro (), Eustahije Brzić, La Linea (), Krezumica, Tom i Jerry orkors, ona dva mačka di mali uvijek govori "otac moj", Droidi, Flash Gordon crtani, Batman crtići, stara Pčelica Maja, ajme mogla bih beskonačno. Eh da, prekrasan mi je bio cratni Purpurni cvijet, ruska inačica Ljepotice i zvjeri iliti the scarlet flower.

Da, stara sam.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 01:56   #560
Batman animated, South Park (rani, prva sezona<3), Futurama, Simpsoni. Pa Daria, The Maxx sa Mtva. Graškograd, pa onda Bubimir crtić. Bio je jedan animirani Men in Black crtić davno, Philip the mouse. Baltazar, Pokemoni na hrvatski sinkronizirani, super stvarno. Ali Dragon Ball i Sailor Moon ne. To baš sinkronizirano ne volim. Scooby Doo, Tom i Jerry. Taz-Mania. Bugs Bunny. Animaniacs! Cow and Chicken, Johnny Bravo. Tiny Toons Adventures. Itakodalje.
__________________
Mysterious Skin
MatthewDear is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.