Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 00:22   #81
mi u 22 tjednu, a moj ginic potvrdio u 24 da je mala mamina cura
marci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 14:14   #82
evo ja sam bila danas, 17 plus 3 i nazalost jos nista, uzv je prastat a jos je i beica stisnula nogice...morat cu cekat jos bar 3-4 tjedna do 3d uzv...
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 21:36   #83
Čim sam saznala da sam trudna imala sam filing da će biti dečko, za što sam i navijala, iako je moj dragi navijao za curicu. U 21 tjednu moj je ginekolog potvrdio moj filing
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 19:53   #84
Sutra idemo na redovni pregled u Vinogradsku (zbog svoje povijesti bolesti cijelu trudnoću moram voditi u bolnici), i sada sam 20+5, na prošlom se pregledu (16.tj.) doktor nije želio izjasniti (mada sam skužila da sumnja na određeni spol). Do sada je bebica bila uvijek vrlo aktivna na pregledima i okretala se sa svih strana, pa se nadam da će tako i sutra i da saznamo je li ona ili on? Mi sumnjamo na njega, i baš me zanima da li smo u pravu?!
Ak nam se sutra ne ukaže, za dva tjedna ćemo ići na 4D, pa ćemo možda biti još pametniji!
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 10:57   #85
Jucer je moja kuma saznala spol nase bebe Bila je samnom na pregledu... Na kraju sam ja izasla van da se ona sa mojim gynom isprica Sad ona zna.. u garazi sam ju htjela udavit ali mi nije rekla Sad cu cekat do kraja.. A MM ce ju danas nazvat da joj kaze
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 07:59   #86
evo jučer sam saznala da je dečko !!! i u to nema sumnje... u 22+4
vanjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 08:35   #87
mi smo jućer saznali da je curka!!!!!!
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 11:25   #88
Ja sam sam u 15 tjednu, ali bebač je po ultrazvuku tjedan dana mlađi. U ponedjeljak idem na ultrazvuk pa me zanima jel bi se već moglo vidjeti jel cura ili dečko. Vidim po vašim postovima da to ovisi i o položaju bebača,a ne samo o tjednima trudnoće. A mene tako zanima...
mada nekako imam osjećaj da je cura.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 12:05   #89
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Ja sam sam u 15 tjednu, ali bebač je po ultrazvuku tjedan dana mlađi. U ponedjeljak idem na ultrazvuk pa me zanima jel bi se već moglo vidjeti jel cura ili dečko. Vidim po vašim postovima da to ovisi i o položaju bebača,a ne samo o tjednima trudnoće. A mene tako zanima...
mada nekako imam osjećaj da je cura.
meni je na redovnom pregledu u 18tjednu mislim, doktorica rekla da je još prerano, vidjela je spol u 20tj ali frendici je već u 17tj doktor vidio spol bebe ali na 3d ultrazvuku. Ne znam mislim da baš i nema pravila možda ako je beba u dobrom položaju uspije vidjeti i prije
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 12:13   #90
Quote:
sdbelanc kaže: Pogledaj post
meni je na redovnom pregledu u 18tjednu mislim, doktorica rekla da je još prerano, vidjela je spol u 20tj ali frendici je već u 17tj doktor vidio spol bebe ali na 3d ultrazvuku. Ne znam mislim da baš i nema pravila možda ako je beba u dobrom položaju uspije vidjeti i prije
Uf, tko će dočekati drugi pregled
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 21:52   #91
Quote:
EllaH kaže: Pogledaj post
ja saznala danas!!! 19+6 tjedana, a jednoj prije mene je rekao u 13 tjednu, sve zavisi od položaja bebe.. cura poslije mene 32 tjedna pa joj nije mogao reći jer se beba tako okrenula..
u 13.tjednu... koji je zapravo 11.tjedan od oplodnje - još se ne zna spol... jer ga još nema... jer se tek krajem 3.MJ. oblikuju muški, pa onda kasnije ženski spolni organi... to bi bilo onda... 15.tjedan min za dečka i kasnije za curicu! taj ginekolog je ili pogađao ili su imali krivi datum......
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 21:54   #92
ja bih curicu, al mislim da je dečko... nekako baš to osjećam. ma zapravo nije bitno... neće bi valjda biti jedino dijete, nadam se... pa ću imati oboje kad-tad..... ako Bog da.
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 22:06   #93
Saznala sam kad se rodio
Na svakom UZV okrenuo bi nam guzu tako da se ništa nije vidjelo
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 19:11   #94
Evo malo zabave kad smo već kod spola. Ajde si pogledajte po ovom kalendaru da li vam je pogođeno. Baš me zanima. Javite ishod!

http://www.mama-mami.com/archive/tru...-trudnoce.html
Veronalona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 20:52   #95
Quote:
Veronalona kaže: Pogledaj post
Evo malo zabave kad smo već kod spola. Ajde si pogledajte po ovom kalendaru da li vam je pogođeno. Baš me zanima. Javite ishod!

http://www.mama-mami.com/archive/tru...-trudnoce.html
meni je

i mojoj seki je

i ako mu je vjerovati, ako smo sad uspjeli napraviti bebe biti će cura
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 21:19   #96
Za oba djeteta kod mene je pogriješio.
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 22:29   #97
Quote:
Veronalona kaže: Pogledaj post
Evo malo zabave kad smo već kod spola. Ajde si pogledajte po ovom kalendaru da li vam je pogođeno. Baš me zanima. Javite ishod!

http://www.mama-mami.com/archive/tru...-trudnoce.html
sorry, pogrijesio
Caroline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 02:07   #98
kod mene pogodilo..
marci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 14:31   #99
Evo mi u 23 tjednu prema ultrazvuku i rekao nam da je pišonja
Željka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 22:59   #100
Zar sam ja jedina koja ne želi saznat spol ili nas ima još....
Nama je gin. u 16 tjednu rekao da se vidi spol, ali ipak želimo čekati do kraja
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.