Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2006., 11:53   #41
Quote:
koalica kaže:
ja sam vjerojatno od prvog trenutka zaćeća skužila da nešto ne štima - čudan osjećaj, znalo mi se baš jako zamantat
Potpisujem!
__________________
he he he
Pcela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 13:11   #42
Quote:
koalica kaže:
ja sam vjerojatno od prvog trenutka zaćeća skužila da nešto ne štima - čudan osjećaj, znalo mi se baš jako zamantat, bolilo me dosta u donjem dijelu trbuha (rezalo me), a onda su me i jajnici počeli probadati. Napravila test, menga još zapravo i nije izostala, i test je bio pozitivan. Javi nam rezultat
joj koalica,
ja imam iste simptome a menga treba doći 29.08.
nadam se da neće!!!!!!!!!!
i nadam se da si ne umišljam i mene uz to boli glava... i razdražljiva sam...
__________________
ivaa
ivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 20:24   #43
noSEXno, ima li ista novog. Da li si uradila test? Vise se ne javljas.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 13:00   #44
2magic blue: nismo imali nikakvu kontrcepciju, a to se dogodilo 2 dana nakon zavrsetka menge. znaci 2 dana nakon je on meni svrsio po vagini. neznam dal sam tada imala ovulaciju...
inace kako sam napisala, moji ciklusi su isli redom nakon 34 dana, onda sljedecu nakon 72 dana, onda nakon 33, pa 41,pa 33,pa 56.
2Katie: nisam jos nista testirala, jer jos cekam mengu a i malo me strah!

Zadnje uređivanje NOsexNO : 22.08.2006. at 17:15.
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 22:57   #45
NOsexNO, khm, sad ces jako bit ljuta na mene, ali sta je tu je ciklusi koje si navela su kao da si moje preslikala. Das am na tvom mjestu otisla bi test i rjesila pricu
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 19:15   #46
Quote:
magic blue kaže:
NOsexNO, khm, sad ces jako bit ljuta na mene, ali sta je tu je ciklusi koje si navela su kao da si moje preslikala. Das am na tvom mjestu otisla bi test i rjesila pricu
Neka me isprave one koje znaju bolje, ali mislim da zadnji dan menge vec ne mozes ostat trudna jer se vecina jajasca izbacilo do tad. A 2 dana nakon menge sigurno nisi mogla imat ovulaciju. Cure jel tako?
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 20:49   #47
dan ovulacije je dosta individualan. ciklus ti pocinje s prvim danom menge, odnosno curenja, kak bi nasi seljaki rekli Dok sam prije trudnoce kopala po netu nasla sam da je nekim curama ovulacija bila vec 8. dan ciklusa
ali opet, ne zelim te plasiti
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 12:47   #48
Jos nemogu uzeti test jer bi trebala za kojih 2-3 dana tek dobit mengu, pa cu onda vidjet! sad su me poceli boljeti jajnici. tako su me isto boljeli na prosloj menstruaciji. sad neznam dal je to od prehlade ili nesto drugo...
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 13:25   #49
ma to ti može biti i od bebe
mene od ovulacije stalno probadaju jajnici, ali ne jako...
ja sam uvjerena da je to beba
kad bi trebala dobiti menst?
ja mislim raditi test par dana prije jer se navodno može!
__________________
ivaa
ivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 13:33   #50
Ja sam jedva dočekala dan kad je menga trebala doć, a kako nije došla do 11 sati ja po test i pojavio se plusić. A imala sam sve simptome PMS-a koji su isti kao i simptomi trudnoće.
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 15:21   #51
Jupiiiiiiiiiii! dobila sam mengu! Huraaaaaaaaaaaaa!!! jaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. To je sad valda to, jedva sam docekala! Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 16:57   #52
mogla si to da znas vec odavno sa first response test. Sad si naucila lekciju. Jelda da nije vrijedno za par minuta uzivanja prolaziti kroz ovo?
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 19:14   #53
Quote:
NOsexNO kaže:
Jupiiiiiiiiiii! dobila sam mengu! Huraaaaaaaaaaaaa!!! jaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. To je sad valda to, jedva sam docekala! Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
ponavljam,
ja sam imala 2 menge i bila trudna..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 22:49   #54
2Adonia: kaj si imala 2 mj zaredom mengu i u isto vrijeme bila trudna ili....
btw kak je to moguce?!
Quote:
Katie kaže:
mogla si to da znas vec odavno sa first response test. Sad si naucila lekciju. Jelda da nije vrijedno za par minuta uzivanja prolaziti kroz ovo?
a znam da, bome nije vrijedno! samo sad neznam, veli Adonia da je ona bila trudna i imala mengu u isto vrijeme. sad mi nije jasno kak je to miguce?!
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 23:59   #55
to je mnogo rijetko. Sigurno nisi trudna. Sve je u redu.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 08:00   #56
Ja imam slučaj gdje je žena imala 4 menge koje nije trebala imat jer je bila trudna, ali one su uredno dolazile, ali to je stvarno rijetkost.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:22   #57
Hvala! Ja se stvarno nadam da je sve OK!
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 12:28   #58
ma sve je ok, a to ti sa sigurnoscu moze potvrditi i tvoj ginekolog
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 13:05   #59
oprostite,ali nije rijetko, mja sestricna je imala 3 menge, moja majka 2, a frendice iz srednje skole su isto imale nekoliko. toga je vise nego sto mislite. jedino ti ginekolog moze potvrditi..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2006., 22:09   #60
Evo opet se javljam, nos mi je zastopan i usi isto, malo me glava boli. nisam sad sigurna dali je to od klime ili od cega drugog, jer radim u klimatiziranom. Megna je dosla kako sam rekla bez kasnjenja. sad me jako strah da nije trudnoca ipak.....
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.