Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2008., 11:40   #41
pogledah film
bilo je taako urnebesno smijesnih situacija, a kasnije onih koje su tako jake da te pogode tocno u zicu.
nakon sto je film zavrsio plakala sam jos desetak minuta koliko me se dojmio.
sad namjeravam procitati i knjigu, pa budem vidjela razliku..
__________________
opet tu...
Andjeo s greskom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 21:54   #42
pogledala danas

koji gubitak vremena (i bacenih 29 kuna)
film mi je bio dosadan vec u prvih 5 minuta
u odnosu na njega je knjiga (koja isto nije bogzna kakva) pravo remek djelo!

uglavnom, jedno od vecih razocarenja

+ kino puno klinaca - bila sam vise nego duplo starija od 90% publike
danasnja djeca su katastrofa! - to sece, izlazi za vrijeme filma, glasno prica, glasno zdere kokice i ostalo smece, srce cola
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:21   #43
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
danasnja djeca su katastrofa! - to sece, izlazi za vrijeme filma, glasno prica, glasno zdere kokice i ostalo smece, srce cola

pričaj mi o tome
ja kad sam išao gledati batman begins,tamo još prije 3 godine čini mi se,to došlo hrpa klinaca,skaču po dvorani,gađaju se kokicama.....užas...a najbolje od svega,to uopće nije dječji film
filmash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:25   #44
Quote:
filmash kaže: Pogledaj post
pričaj mi o tome
ja kad sam išao gledati batman begins,tamo još prije 3 godine čini mi se,to došlo hrpa klinaca,skaču po dvorani,gađaju se kokicama.....užas...a najbolje od svega,to uopće nije dječji film
e zato, izmedju ostalog, mrzim cinestar, a obozavam europu i tuskanac (i zalim za svim starim kinima, studio, apolo, central, kinoteka... )

danas je na ps bio valjda cijeli peti be , steta sto ne postoji neka kino-policija da takva smetala momentalno udalji iz dvorane
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 13:47   #45
Zato se u kino ide ponedjeljkom navecer kad je 5 ljudi u kinu i nemas problem s klincima jer imaju skolu sutradan ujutro i nemogu bit tak dugo vani kroz tjedan

Pogledala sam film (u ponedjeljak ) i super mi je... Bas je tezak i lijep u isto vrijeme... Samo sam se prepala pred kraj da ce zavrsit s onim cudnookim Danielom

Sve u svemu, ponukana komentarima mislim da cu knjigu procitat, uvijek su knjige bolje od ekranizacije
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 15:28   #46
--

pokušao gledati..pirat jasno..da ne plaćam za tako nešto
tipično konfekcijsko oprah show sranje
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 15:51   #47
Bas tako

Slazem se sa ovim da je Oprah show sranje. Procitala sam i knjigu, tipicni bestseller, nema ni jedne lijepe recenice da je pozelis izvuci i prepisat. Za opustanje na plazi dusu dalo.
Film - osakacen, cak malo i konfuzan sa previse nekakvih detalja kojima se na kraju ne vidi svrha. Moram ipak priznati da je knjiga bolja, odnosi medju likovima, Hollina borba, padanje-dizanje je mnogo bolje prikazano nego na filmu. A i na filmu se ne vidi uopce odnos obitelji prema cijeloj situaciji, ne vidi se njihova podrska, ne vidi se njezin odnos sa sestrom i bracom.
Sve u svemu, knjiga je bolja ali moram priznati pateticno i jedno i drugo.
maskarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:10   #48
gledala film i katastrofa. pročitala knjigu i super mi je, stvarno se vide osjećaji, pogotovo ona scena u turističkoj agenciji za dušu isplakati a ono u filmu niš, ajme
žao mi je što sam uopće gledala film, waste of time..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:20   #49
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
gledala film i katastrofa. pročitala knjigu i super mi je, stvarno se vide osjećaji, pogotovo ona scena u turističkoj agenciji za dušu isplakati a ono u filmu niš, ajme
žao mi je što sam uopće gledala film, waste of time..
... slažem se da je knjiga odlična...mene je isto jjjjakkko dojmila i pogodila ona scena iz turističke agencije a u filmu je totalno promašena... sve u svemu knjiga je 10o puta bolja od filma....
Naesina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 12:12   #50
pošto ipak najvjerojatnije neću stići to pogledat, dok ne ode da pitam:
Je li se Richie sjetio ubaciti pjesmu Beatlesa P.S. I love you?

hvala na odg
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:31   #51
Knjiga je teški šund, a pošto svi pričate da je film puno lošiji od knjige, mogu si mislit onda koje je film smeće
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 20:51   #52
Meni je film bio odličan, knjigu nisam čitala. Ostavio je popriličan dojam na mene pogotovo onaj početak filma kada se njih dvoje svađaju i kada on umire.
Muzika u filmu je puno doprinjela ukupnom dojmu. Jedva čekam da izađe na dvd-u
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 19:05   #53
pozdrav, gledala sam film s frendom i jako nam se sviđao pa je on odlučio svojoj curi koja jako voli čitat knjigu, a i bonus je što svi velite da je bolja od filma, no kako ju nije pročito a sutra će je poklonit ne zna što napisat za posvetu na korice pa bih vas zamolili ako vi koji ste pročitali knjigu imate neki poseban citat koji bi mogao bit posveta?

hvala unaprijed
A Simple Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 02:09   #54
Dobar je film, al mislim da je ''prerazvikan'' i malo ''precijenjen''...
__________________
"For what shall it profit a man if he shall gain the whole world, and lose his own soul?"
mimi_2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 16:48   #55
Prvo sam gledala film i činio mi se ok. Nakon što sam knjigu pročitala, film mi je bio grozan. Potpuna suprotnost.
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 00:20   #56
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Prvo sam gledala film i činio mi se ok. Nakon što sam knjigu pročitala, film mi je bio grozan. Potpuna suprotnost.
Ovo dosta ljudi kaže, ali ja ne vidim tu razliku

Jasna je razlika u tome što cijeli film nije snimljen u Irskoj, i to što ona živi u stanu, a ne u kući s vrtom. Ostalo prati knjigu.
Nekoliko činjenica nije prikazano u filmu, ali je jasno jer film ne može vjerno pratiti čitavu radnju, jer bi u suprotnom trajao nekoliko sati dulje.



Po meni je to jedna od boljih ekranizacija..
Odličan soundtrack , a i odabir glumaca je po meni solidan.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 01:33   #57
radi Gerard Butlera se isplati pogledat
Petra66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 15:02   #58
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Ovo dosta ljudi kaže, ali ja ne vidim tu razliku

Jasna je razlika u tome što cijeli film nije snimljen u Irskoj, i to što ona živi u stanu, a ne u kući s vrtom. Ostalo prati knjigu.
Nekoliko činjenica nije prikazano u filmu, ali je jasno jer film ne može vjerno pratiti čitavu radnju, jer bi u suprotnom trajao nekoliko sati dulje.



Po meni je to jedna od boljih ekranizacija..
Odličan soundtrack , a i odabir glumaca je po meni solidan.

Ma daj... pisma, u filmu spava s nekim likom, dok u knjizi upozna lika u trgovini itd.
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 21:51   #59
Nisam pogledala film,ali sam knjigu završila čitati prije par sati i ok mi je. Nasmijala sam se i naplakala...
Kraj bih ipak promijenila i spojila Daniela i Holly!
majacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 09:30   #60
Film je dobar, ali gledala sam i bolje. Iznenadilo me to što Daniell i Holly nisu završili zajedno.
HacijendaST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.