Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2006., 12:23   #41
prošle godine je bio kod cibone; na početku končareve.
imam negdje broj njihov; ajd potražim vizitku.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 12:25   #42
Quote:
sara4 kaže:
Ja imam jastuke od perja i spremni su za pranje, kako se to pere u masini?
Program za vunu, temperatura 40 ili malo niža. I loptice, obavezno.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 14:34   #43
Quote:
Cats kaže:
Program za vunu, temperatura 40 ili malo niža. I loptice, obavezno.
Cek', kako, susnem cijeli jastuk u masinu? Gdje onda idu loptice? U masinu samo ovako? ili perem samo perje? Ili?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 15:09   #44
Definitno vuna!
Ali koliko sam vidjela na vunenom poplunu i vunenom jastuku koje sam nedavno kupila nesmiju se prati u vešmašini nego se moraju nositi na kemijsko. A neznam zašto bi se jastuk i prao kad je unutra navlaka u kojoj se nalaze kuglice vune i još je sve to u debljoj navlaki koja se zatvračem zatvori i onda još na sve to ide jastučnica. A poplun je uvijek u šliferu.
Pa mjenja se posteljina, a jastuk i poplun zrači!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 15:14   #45
Hm, ja mislim da sam baš u Našem domu vidjela te vunene na kojima piše da se mogu prati... Na mojem je zapravo pisalo da se ne smije, ali ja sam ga svejedno tutnula u mašinu na program za vunu (onaj neki specijalni woolmark) i nije mu ništa bilo... I centrifugirala sam ga poprilično
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 15:26   #46
Quote:
m_milica kaže:
koji imas - gdje je kupljen, koliko para i sto znaci da super grije? imas centralno? Bila sam jucer u Nas dom i tamo ima vuneni ali se ne moze prati.
naručila ga preko interneta za malu lovu (sad ne znam točno koliko je bilo, mislim 250 kuna ili tak nekaj imam etažno centralno (po noći mi je 15 stupnjeva) i dovoljan je taj tanki vuneni da mi bude toplo... po ljeti imam njegovog "brata" koji je pak punjen svilom i to je stvarno predobar poplun
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 15:55   #47
Quote:
oko_zeleno kaže:
A neznam zašto bi se jastuk i prao ...
Pa mjenja se posteljina, a jastuk i poplun zrači!
Blago tebi kad ne slinis po noci
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 16:00   #48
pa zar vama inlet na jastuku ne popusti i počne puštat perje kad ga operete?
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 16:04   #49
Quote:
Cats kaže:
Samo dok ga pereš u mašini moraš stavit jednu ili dvije lopte za tenis, da rastrese pahuljice Ali ga zaboga nemoj sušit u sušilici jerbo je miris neizdrživ
navlaka se mijenja a ne pere
pranjem skidaš apreturu pa em perje može napustit jastuk em se lakše praši a i mala gamad se brže razmnožava

vuna za lakši i ugodniji život
doduše ja sam alergična na perje, moja mati isto i nikad nismo u kući imali niš s perjem
možda je fakat ugodno ali ja to ne znam
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 16:09   #50
Quote:
polly kaže:
navlaka se mijenja a ne pere
pranjem skidaš apreturu pa em perje može napustit jastuk em se lakše praši a i mala gamad se brže razmnožava
Čuj, moje iskustvo je na tri pernata jastuka: jedan je star cca pola stoljeća a dva oko 3 godine. Perem sva tri povremeno. Onaj stari pusti pero-dva a ova dva nova ni toliko.

A što se popluna tiče, imam one s sintetskim punjenjem. Lagani su, topli, jeftini i lako se održavaju.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 21:53   #51
ja imam billerbeckove od vune
imaju razne modele, biras po debljini/tezini i stupnju grijanja
ja sam uzela najlakse po tezini u kombinaciji sa srednje do jacim grijanjem
odlicni su, super zadovoljna
dobro griju iako u sobi nemamo upaljeno grijanje
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 11:11   #52
Guscje pahuljice toooploo i meeekano
__________________
Ako podignes pogled neces vidjeti granice...
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 12:52   #53
Cool

Quote:
bianca kaže:
Guscje pahuljice toooploo i meeekano
A di ... koliko para...

Ja sam mislio da bi se mozda isplatilo kupiti samo te pahuljice ili paperje ili kaj vec i onda dati nekom da ti sasije navlaku i napuni tu navlaku... Zar ne mislite da je to jeftinije... Ali opet nenam koliko je to para a koliko kada se kupuje neki fini mekani poplun... Naravno info bi trebao prije Bozica ....
__________________
Onaj tko kaže da su žene slabiji spol neka pokuša po noći prebaciti poplun na svoju stranu (c) RD
kAso is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 13:29   #54
Quote:
kAso kaže:
A di ... koliko para...
Ne znam odakle si? Ali ima u onim trgovinama "Nas dom" - ima ih po cijeloj HR, ima u ducanu sa jastucima i poplunima u K. Crossu, vidjela sam ih i u Metrou....a cijena ovisi i o proizvodacu..ima od 500 - 2000.
Mozes uzet i kombinaciju guscje perje+pahuljice, isto je ok a bili su u Lidlu po 200 kn. Uzela ih je zena koja radi s menom i veli da su odlicni a i mogu se prat u vesmasini . Samo nemoj uzimat od cistog perja!
__________________
Ako podignes pogled neces vidjeti granice...
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 12:08   #55
Cool

Quote:
bianca kaže:
Ne znam odakle si? Ali ima u onim trgovinama "Nas dom" - ima ih po cijeloj HR, ima u ducanu sa jastucima i poplunima u K. Crossu, vidjela sam ih i u Metrou....a cijena ovisi i o proizvodacu..ima od 500 - 2000.
Mozes uzet i kombinaciju guscje perje+pahuljice, isto je ok a bili su u Lidlu po 200 kn. Uzela ih je zena koja radi s menom i veli da su odlicni a i mogu se prat u vesmasini . Samo nemoj uzimat od cistog perja!
Bila mi je mala u ducanima i provjeravala je i uglavnom nekaj joj nije po volji. Uzela je jedan od perja i rekla da nije dobar.. ja kao sa mu je jer naravno da me boli briga kakav je ... kaze ona da ima one komadice krute od perja i da to ne valja da je samo kao smljeveno... i kazem ja pih di cu naci obicne bez toga i jos cu platiti vise od kreveta...
__________________
Onaj tko kaže da su žene slabiji spol neka pokuša po noći prebaciti poplun na svoju stranu (c) RD
kAso is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 01:02   #56
Vuneni koristim u vikendici, u slabo grijanoj spavaonici. Izvanredno topao i lagan. E, sad, nije mi baš drago, al morat ću reklamirat Slovence (ako nekog zanima): poplun je iz programa BIO ODEJA, slovenskog proizvođača, lokacija kupnje: Naš dom (a mislim da ima i u Lantei) - sve Zg. Cijene se ne sjećam točno, ali znam da se radilo o par stotina kuna, nikako nisu bile u pitanju tisuće (200x200cm).
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 12:53   #57
Sintetika. Nemaš šta razmišljati ako si alergične konstitucije. U perju i vuni se skuplja prašina, množe grinje i ako ne želiš kroz koju godinu završiti na hitnoj u astmatskom napadu, kupi dobar sintetički koji se pere na što je moguće više stupnjeva u mašini.
Ptičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 22:03   #58
Posteljina, popluni, deke, prekrivači

Cekajuci da Liverpool zabije drugi Chelsea, da otvorim jedan konkretan topic.

Komadi, majke i ostale koje ovdje navracate, jel mi mozete reci gdje se u Zagrebu mogu naci lijepe posteljine za krevete.

Samo nemojte napisati otidji u Kiku, , imaju valjda sto posteljina od kojih su dvije relativno lijepe i naravno za te dvije imaju jednu navlaku za jastuk.
Druga identicna se ne trenutno ne moze dobiti ali ne znaci da i nece moci jednog dana.

Molim za pomoc.

Eh da, dimenzije nisu problem, nego izgled istih, trazim lijepe..
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 22:08   #59
moja omiljena posteljina je s.oliver - ima u lesnini, komad (1 jastucnica, 1 navlaka za poplun cca 500 Kn)

http://www.preisroboter.de/ergebnis1174721.html
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 00:16   #60
Quote:
Feuerfuchs kaže: Pogledaj post

Samo nemojte napisati otidji u Kiku, , imaju valjda sto posteljina od kojih su dvije relativno lijepe i naravno za te dvije imaju jednu navlaku za jastuk.
Druga identicna se ne trenutno ne moze dobiti ali ne znaci da i nece moci jednog dana.
da, takva iskustva imam i ja s kikom.

iz toga razloga imam jedan neutrošeni bon od 885kn

ima tko zainteresiran?
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.