Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2014., 14:36   #3661
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
sad samo polako i dogurajte do kraja. velika je ona već cura. jako mi je drago zbog tebe i nale


Hvala ti draga
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 16:04   #3662
evo i mene da vam se pridruzim

pozz cure
17.ulazim u 9.mjesec pa sam preko googla dosla ovdje na forum...
isto sam guglala sta treba nositi u rodiliste(Rijecko)....
meni je termin 17.08.i pocela sam da se pripremem polako.samo da se proljepsa vreme pa cu da operem robicu za bebu,da je popeglam i slozim u ormar.
ne znam kako vama,ali meni odgovara ovo blago zahladjenje.uh,jako tesko podnosim vrucinu.Procitala sam poslednjih nekoliko stranica foruma,tako da sad znam sta sve treba spakirati u torbervu,drugu i trecu
vekyslavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 00:16   #3663
Mene jos zanima od koliko do koliko sati otpustaju iz bolnice? Zanima me posto mi je termin sad pocetak osmog mj. Posto mogu bit vrucine, nebi bas voljela da u dva popodne moram putovat sa malom bebom sat vremena do kuce. Bilo bi super kad bi me pustili ili rano ujutro ili navecer.
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 01:20   #3664
Ja samo znam ako rodis do 12h mislim onda ti taj dan broje kao prvi, a ako rodis kasnije onda si jos +1 dan u bolnici.
Moja sogi je oba puta dosla doma oko 15h mislim..znam da smo rucali svi skupa ali neka nam javi neka friška mama
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 07:32   #3665
Nas su oko 14 otpustili, cini mi se. To je 2009 bilo.
Mislim da je tad bilo kao oko 11 da pocnu, ali to traje, pogotovo ako puno mama I beba ide taj dan doma.
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:21   #3666
Tako je, puštaju doma usred dana. Redoslijed otpuštanja iz bolnice je prema dolasku tata pred vrata, koji tata prvi, njegova beba ide prva van. Mm se načekao, ali smo zato prvi izašli .
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:27   #3667
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Tako je, puštaju doma usred dana. Redoslijed otpuštanja iz bolnice je prema dolasku tata pred vrata, koji tata prvi, njegova beba ide prva van. Mm se načekao, ali smo zato prvi izašli .
Stvarno? Nas su prozivali po nemam pojma kojem redoslijedu. Valjda isto tako.
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:03   #3668
Super... Onda ce nas tata doc u 7 navecer
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:35   #3669
Quote:
Calliope kaže: Pogledaj post
Stvarno? Nas su prozivali po nemam pojma kojem redoslijedu. Valjda isto tako.
Pa da, prozivaju po redoslijedu dolaska tata . Nama je jedna simpa sestra rekla da to tako ide. Sve ovisi koliko taj dan puštaju beba doma, ako ih je puno, onda je sve sporije i kasnije počne jer moraju sve bebe pregledati, mislim da i otpusna pisma pišu i tako...
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 13:58   #3670
A joooj... Nisam uopce pametna dal da vozim bebu tako po toplini ili da odem do tete u stan i onda pricekamo vecer. Vise me strah da ne bude guzva i zastoj. I koliko je uopce pametno palit klimu?!
A tko zna, mozda bude grdo vrijeme ko sad pa nece bit problema.
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:56   #3671
Quote:
Raana kaže: Pogledaj post
A joooj... Nisam uopce pametna dal da vozim bebu tako po toplini ili da odem do tete u stan i onda pricekamo vecer. Vise me strah da ne bude guzva i zastoj. I koliko je uopce pametno palit klimu?!
A tko zna, mozda bude grdo vrijeme ko sad pa nece bit problema.
ja sam rodila prošle godine kada su vani bile temperature 38-40 stupnjeva

izasla sam iz rodilišta oko 17 h, a ujutro sam zamolila sestre nakon pregleda djeteta može li muž doći iza 18h i sve su rekle da može i da nema problema, međutim muž je bio nestrplji pa je došao oko 16.30 pa dok smo se obukli i spremili je bilo već 17h i nisam primjetila da je bebi to previše smetalo. do kuće smo imali oko pola sata vožnje i klima je u autu radila na najslabije, samo sam preko prozora namontirala platnenu pelenu da joj ne tuče sunce.

e da....otpuštaju tek nakon što dobijete otpusna pisma, a to bude oko 13h
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 02:09   #3672
Cure, dali je koja od vas rađala na stolcicu? Kakav stav gospiđe primalje imaju kad im dođes sa tom "idejom"? Evo, vec par dana razmisljam o stolcicu i svi ga preporucaju.
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 16:42   #3673
Svi pitaju,tvoje zelje tako da ako zelis stolcic zasto ne
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 17:32   #3674
Inace 5kat ok vise manje, bila jednaa bezobrazna zao mi sta nisam imena vidjela, nije bas bila za pomoc oko dojenja, neg me ispljuvala da sam ju,htjela ztuci, sestre imaju sto razlicitih pogleda oko dojenja, tako da si zbunjen skroz. Ugl nisu lose. Trebala sam ici na 4kat ali rdila srecom prije. Dve debele niske sestre su drske i bezobrazne, neljubazne, rijecnikom ne prilice da rade tamo, jel dosla sam s trudovima, da samo sta me nisu potjerale, sta mislim da imam trudove, kad me dr pogledao i rekao da idem rodit jedna se samo izmotavala jel joj bilo neugodno, nadam se da necete trebat osoblje 4 kata pojedinki. Ljetne rodilje uzmite spavacice jel imaju oni ali debele zimske. Wc su im uzas, s zirom da sve zene krvare. Hrana jOe tako tako.
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 17:33   #3675
Ispricavam se na greskama s moba pisem
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 17:35   #3676
U boxu vam treba samo voda i pratnja ako cete imat nista vise. Za predradaonu neznam, nisam tamo bila
mimi_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 10:57   #3677
Quote:
mimi_ri kaže: Pogledaj post
U boxu vam treba samo voda i pratnja ako cete imat nista vise. Za predradaonu neznam, nisam tamo bila
Ja sam i tamo imala samo vodu.
Tamo je TV bio, lopta...
Mob mi tad nije pao na pamet, sad ću ga možda i uzeti, ako skužim da ću duže biti.
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 14:05   #3678
Ja sam prvi put rodila na stolcicu i nije bilo nikakvih problema kada sam im to "predlozila"
Dva puta mi je na porodu bila sestra Natasa (potrefilo se) i bila je fantasticna!
Samo ju slusas i radis sto ti ona kaze.
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 16:31   #3679
Koliko košta porod u vodi?
majicaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 23:08   #3680
Nista ne košta
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.