Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2009., 21:42   #121
Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Ma bravo! Imaš 5 iz prepisivanja ali razumijevanje ti nije jača strana.
A jebiga sad! Evo, zbilja ti se više neću smijati. Nije to bilo lijepo od mene jer se drugima ne priliči rugati. Odsada ću biti ozbiljan. Dakle, koja je poanta moje teze? Evo, treća sreća:

1) nigdje se ne sporim s tobom da muškarci u tome ne mogu uživati i da neki ne uživaju. Evo, jesmo li se sad oko toga složili?

2) Ali ako žena jebe muškarca u guzicu to muškarcu može pružiti tjelesni i psihički užitak, a ženi psihički (tjelesni ne može jer nema kurac). E, viš, to malo usložnjava stvari. Da bi žena htjela nešto turati muškarcu u debelo crijevo ili ju muškarac radi svog užitka to mora zamoliti ili ženu to psihički mora napaljivati pa da ona njemu to prva predloži. ALI ONA TO NE MOŽE ŽELJETI ZBOG SVOG TJELESNOG UŽITKA. Zato puno veći broj muškaraca želi jebati žene u guzicu nego što žena želi jebati muškarce u guzicu. ONE OD TOGA NEMAJU NIKAKAV TJELESNI UŽITAK. Žikiš? Ili ću to morati napisati na svahiliju?

3) Muškarac nema pičku i obično se u njega ništa ne tura pa je uopće takva pentracija muškarcima ipak malo dalja stvar nego što je to ženama (opet ponavljam, ne sporim se s tobom oko točke 1) samo objašnjavam zašto većina muškaraca ima zazor od toga - premda da pitaš jeli bi im smetalo da im žena za vrijeme seksa gurne prst u šupak, velik se broj ne bi tomu protivio (osim ako dama ima dugačke nokte).

4) Penetracija jest nasilni čin sam po sebi. To je prodiranje i kao takvo to jest čin nasilja - jer koristi se sila, kurac u pičku ili guzicu ne možeš turati pomoću telekineze (ali, i sad dolazi važan dodatak - uglavnom uz pristanak drugoga partnera, u protivnom riječ je silovanju i ono se u većini suvremenih društava kažnjava). Po svojoj prirodi mužjaci su agresivniji, kao uostalom i u većine drugih životinjskih vrsta; testosteron tu igra važnu ulogu iako nije jedini uzrok agresivnosti. Agresivne su i žene ali na drugi način.

Recimo: muškarci se uglavnom zadovoljavaju da žene pošteno izjebu u guzicu, a žene pak da muškarce poštenu izjebu u mozak. Eto, čak smo i u nasilju ravnopravni.

Zadnje uređivanje Zelenogorac : 21.12.2009. at 21:57.
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 21:52   #122
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
ako ju decko voli onda ju nikad ne bi htio povrijediti, pa ako vidi da ona nesto ne zeli, da joj je to neugodno, onda bi bilo red da od nje to ne zahtjeva...meni se cini da on nju il ne voli il ne voli na pravi nacin :S
Ako ga djevojka voli onda ga nikad ne bi htjela povrijediti tako da ga odbija, ako ona vidi da on nešto želi, da mu je to ugodno, onda bi bio red da mu u tome udovolji... meni se čini da ona njega il ne voli il ne voli na pravi način.

Ajme, što su zajebana ta gledišta.

Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Nisam 4fun, ali zanima me kaj fali toj njegovoj recenici?
Ne fali joj ništa. Svaki pravi jebač pojebat će svoju žensku u guzicu i ona će u tome uživati. A sad, ako ju boli, istina, istina, kriv je jebač... jer primatelj je uvijek u pravu... pa ne može kao u duplju... hahaha...
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 21:59   #123
Latentni homoseksualac. Zaključak donesen istraživanjem koje je provedeno od strane domaćih Freud curka na LJES-u.
Sve ti je to libido. Sve ti je to id. Sve ti je to ego, pa i gle još, može biti u super izdanju pa imamo i SUPEREGO! Pa, zar to nije slatko kao bomboček i pliš toy?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 21.12.2009. at 23:19.
Ja,Lucifer is offline  
Old 21.12.2009., 22:00   #124
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Ako ga djevojka voli onda ga nikad ne bi htjela povrijediti tako da ga odbija, ako ona vidi da on nešto želi, da mu je to ugodno, onda bi bio red da mu u tome udovolji... meni se čini da ona njega il ne voli il ne voli na pravi način.

Ajme, što su zajebana ta gledišta.
i onda ce ju on, iako on nju voli na pravi nacin, odjebat radi druge koja ga nece analno odbit....
betiboop is offline  
Old 21.12.2009., 22:01   #125
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Nisam 4fun, ali zanima me kaj fali toj njegovoj recenici?
Ma to ja njemu tako... ali skreno nije mi jasno čemu obrađivanje i nagovaranje ako cura neće
Pa bože moj, ne volimo svi ni sve okuse sladoleda, zašto bi mora voljeti sve u seksu?
kiss me is offline  
Old 21.12.2009., 22:09   #126
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma to ja njemu tako... ali skreno nije mi jasno čemu obrađivanje i nagovaranje ako cura neće
Pa bože moj, ne volimo svi ni sve okuse sladoleda, zašto bi mora voljeti sve u seksu?
To stoji, i meni skoci tlak ako me se pila s istim svako malo.

Zato je pristup bitan. Tu se slazem s 4fun: mozda, ako on to silno zeli, nadje neki diskretan, suptilan nacin da je barem dovoljno zaintrigira da pocne razmisljati o tome, ako nista drugo.

Bilo kakvo nagovaranje i skakanje po glavi ne dolazi u obzir.
Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 22:11   #127
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?
...uglavnom...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 21.12.2009., 22:11   #128
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma to ja njemu tako... ali skreno nije mi jasno čemu obrađivanje i nagovaranje ako cura neće
Pa bože moj, ne volimo svi ni sve okuse sladoleda, zašto bi mora voljeti sve u seksu?
ja volim sve okuse sladoleda.a ne kuzim o kakvom pritisku na guzicu je riječ?i čemu ovo afektiranje...pa bože moj.....na ovakvim temama?
šumskičovjek is offline  
Old 21.12.2009., 22:13   #129
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
, zašto bi mora voljeti sve u seksu?
...covijek vremenom zavoli i ono sto je mislio da nikad nece....
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 21.12.2009., 22:19   #130
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Latentni homoseksualac. Zaključak donesen istraživanjem koje je provedeno od strane domaćim Freud curkama na LJES-u.
Sve ti je to libido. Sve ti je to id. Sve ti je to ego, pa i gle još, može biti u super izdanju pa imamo i SUPEREGO! Pa, zar to nije slatko kao bomboček i pliš toy?
Joj, frojdičiću, morat ćeš ti još puno, puno pičona izjebati i u picu, i u guzu i pod pazuh i trljajući svoga pimpača između dva stopala i iza uha... i tako to... I naj da se stari striček okreće u grobu. Tijesan je lijes. I tvrd. A grob hladan. Pusti nesretnika da spava snom pravednika.

Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
i onda ce ju on, iako on nju voli na pravi nacin, odjebat radi druge koja ga nece analno odbit....
Koliko god okretao i skretao, sad sam se izgubio.

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma to ja njemu tako... ali skreno nije mi jasno čemu obrađivanje i nagovaranje ako cura neće
Pa bože moj, ne volimo svi ni sve okuse sladoleda, zašto bi mora voljeti sve u seksu?
Nitko ne mora sve voljeti, ali kategoričko odbijanje: ja to neću zato jer neću, fascinantna mi je stvar. Evo, ni ja to neću zato što neću. A što ono? E nećeš me to pitati. Jesi li čula. Ti na to nemaš pravo. Ti si nasilnica.
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 22:20   #131
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
A jebiga sad! Evo, zbilja ti se više neću smijati. Nije to bilo lijepo od mene jer se drugima ne priliči rugati. Odsada ću biti ozbiljan. Dakle, koja je poanta moje teze? Evo, treća sreća:

1) nigdje se ne sporim s tobom da muškarci u tome ne mogu uživati i da neki ne uživaju. Evo, jesmo li se sad oko toga složili?

2) Ali ako žena jebe muškarca u guzicu to muškarcu može pružiti tjelesni i psihički užitak, a ženi psihički (tjelesni ne može jer nema kurac). E, viš, to malo usložnjava stvari. Da bi žena htjela nešto turati muškarcu u debelo crijevo ili ju muškarac radi svog užitka to mora zamoliti ili ženu to psihički mora napaljivati pa da ona njemu to prva predloži. ALI ONA TO NE MOŽE ŽELJETI ZBOG SVOG TJELESNOG UŽITKA. Zato puno veći broj muškaraca želi jebati žene u guzicu nego što žena želi jebati muškarce u guzicu. ONE OD TOGA NEMAJU NIKAKAV TJELESNI UŽITAK. Žikiš? Ili ću to morati napisati na svahiliju?

3) Muškarac nema pičku i obično se u njega ništa ne tura pa je uopće takva pentracija muškarcima ipak malo dalja stvar nego što je to ženama (opet ponavljam, ne sporim se s tobom oko točke 1) samo objašnjavam zašto većina muškaraca ima zazor od toga - premda da pitaš jeli bi im smetalo da im žena za vrijeme seksa gurne prst u šupak, velik se broj ne bi tomu protivio (osim ako dama ima dugačke nokte).

4) Penetracija jest nasilni čin sam po sebi. To je prodiranje i kao takvo to jest čin nasilja - jer koristi se sila, kurac u pičku ili guzicu ne možeš turati pomoću telekineze (ali, i sad dolazi važan dodatak - uglavnom uz pristanak drugoga partnera, u protivnom riječ je silovanju i ono se u većini suvremenih društava kažnjava). Po svojoj prirodi mužjaci su agresivniji, kao uostalom i u većine drugih životinjskih vrsta; testosteron tu igra važnu ulogu iako nije jedini uzrok agresivnosti. Agresivne su i žene ali na drugi način.

Recimo: muškarci se uglavnom zadovoljavaju da žene pošteno izjebu u guzicu, a žene pak da muškarce poštenu izjebu u mozak. Eto, čak smo i u nasilju ravnopravni.
Poanta nije bila da se složimo oko točaka za koje nam je jasno da su takve kakve jesu nego da shvatiš da se u sexu ništa ne mora i da nema MORANJA.
Namjerno sam quotala ovaj tvoj post dolje di objašnjavaš svoje stajalište koje se provlači kroz sve tvoje postove -muškarac prirodno mora željeti jebat u guzicu a žena prirodno na to mora pristati.....
Jadno mi je razmišljanje da je muškarac manje muškarac ako ne želi jebat u guzicu i da je žena manje žena ako odbija da ju se tu jebe. Dakle, treća sreća:

Muškarac i žena bi to trebali obostrano željeti i biti napaljeni na to.
Muškarcu bi trebalo biti stalo da toga hoće li ženu boljeti, budući da je on taj koji penetrira (ima kurac) a ona prima (nemora sebrinut da će njega boljeti).
Žena bi trebala SAMA bez PRISILE doći na tu ideju budući da se radi o njenoj guzici i njenim bolovima (ako joj se ne svidi ili bude pre grub..)
Normalna veza bi trebala isključivati ultimatume a ako se ne mogu dogovoriti - razlaz.

Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Ako ga djevojka voli onda ga nikad ne bi
Ne fali joj ništa. Svaki pravi jebač pojebat će svoju žensku u guzicu i ona će u tome uživati. A sad, ako ju boli, istina, istina, kriv je jebač... jer primatelj je uvijek u pravu... pa ne može kao u duplju... hahaha...
Neki muški to ne vole (iako partnerice traže) i šta sad? trebale bi ostavit frajera jer neće kurac u govna gurat?
Lucky_star is offline  
Old 21.12.2009., 22:25   #132
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ja volim sve okuse sladoleda.a ne kuzim o kakvom pritisku na guzicu je riječ?i čemu ovo afektiranje...pa bože moj.....na ovakvim temama?
A isteko ti je ban, a?

Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
...covijek vremenom zavoli i ono sto je mislio da nikad nece....
Dozvoljavam, iako teško da će se dogodit u mom slučaju, ali on fore - a daj, pa daj, ma joj... evo ti na :2up:
kiss me is offline  
Old 21.12.2009., 22:25   #133
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
To stoji, i meni skoci tlak ako me se pila s istim svako malo.

Zato je pristup bitan. Tu se slazem s 4fun: mozda, ako on to silno zeli, nadje neki diskretan, suptilan nacin da je barem dovoljno zaintrigira da pocne razmisljati o tome, ako nista drugo.

Bilo kakvo nagovaranje i skakanje po glavi ne dolazi u obzir.
Draga: Baš je lijep ovaj krajolik vani. Planine tako visoke, uspravno stoje. Tako čvrste i krute.

Dragi: Istina draga. Vidi uskoro ćemo u tunel.

Draga: Joj, izgleda veoma mračan, uzak i crn.

Dragi: Ne boj se draga, to ti se samo tako čini. Vidi, već vlak njime leti.
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 22:30   #134
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A isteko ti je ban, a?



Dozvoljavam, iako teško da će se dogodit u mom slučaju, ali on fore - a daj, pa daj, ma joj... evo ti na :2up:

zanimljivo kak se tu zna tko je baniran.al bude me septembarka opet,bez brige.
šumskičovjek is offline  
Old 21.12.2009., 22:34   #135
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ja volim sve okuse sladoleda.a ne kuzim o kakvom pritisku na guzicu je riječ?i čemu ovo afektiranje...pa bože moj.....na ovakvim temama?
Frende, okej je afektiranje, ali ljudima vjerojatno nije brije to čut od strane nekog tko se rasplakao jer su mu cure s foruma rekle da prestane bit nadrealno očajan i spusti se na prihvatljiviju maksimalnu razinu.
PilotInstruktor is offline  
Old 21.12.2009., 22:40   #136
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Draga: Baš je lijep ovaj krajolik vani. Planine tako visoke, uspravno stoje. Tako čvrste i krute.

Dragi: Istina draga. Vidi uskoro ćemo u tunel.

Draga: Joj, izgleda veoma mračan, uzak i crn.

Dragi: Ne boj se draga, to ti se samo tako čini. Vidi, već vlak njime leti.
Koji si ti drvosjeca.

Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 23:05   #137
Lucky star, a gdje sam napisao da itko išta mora? Ako nađeš riječ mora u mojim postovima častim te analnim seksom.

Istina je da sam napisao: Svaki pravi jebač pojebat će svoju žensku u guzicu i ona će u tome uživati.

Ali kad već boldaš, zašto nisi boldala i: sad, ako ju boli, istina, istina, kriv je jebač... jer primatelj je uvijek u pravu... pa ne može kao u duplju...

Je l treba ovo pojašnjavati?

Najzabavnija mi je pak teza: Normalna veza bi trebala isključivati ultimatume a ako se ne mogu dogovoriti - razlaz.

Ja to ne želilm zato jer ne želim, a ti, ako želiš biti sa mnom turaj ga u duplju punu bijesnih lasica, ali meni u guzicu nećeš. To kao nije ultimatum. Hahahaha....

Također kažeš: Neki muški to ne vole (iako partnerice traže) i šta sad? trebale bi ostavit frajera jer neće kurac u govna gurat?

Svakako. Zato što su glupi i ne znaju da postoji nešto što se zove klistiranje. Što će joj takav: em je glup, em je neće jebati u guzicu.
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 23:09   #138
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Koji si ti drvosjeca.

Nije nama u Zelnoj Gori lako. Treba kuću sagradit, đecu naranit, zenu podmirit, međede oćerat.
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 23:20   #139
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Nije nama u Zelnoj Gori lako. Treba kuću sagradit, đecu naranit, zenu podmirit, međede oćerat.
Snalazis se na tom podrucju, vidim.
Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 23:23   #140
Quote:
olvejs kaže: Pogledaj post
...
Dal je to vec sama pomisao da netko nesto neda pa vam se sve vise svida ili u cem je stvar??
Il se to desava kad postanete vec siti svega..
Kada bas sve ostalo isprobate?
Sve troje odjednom. Dakle, sit sam već svega, sve sam već isprobao a ona još uvijek neda pa me sve više privlači
Crodra is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger