Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2014., 13:35   #81
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako to funkcionira sada. Jel se guardiani događaju paralelno sa avengersima, ili je to neka budućnost? Vidim da ljudi imaju space age tehnologiju i da je "Star Lord" jedan od glavnih guardiana.
Kako to ide, zna tko?
Imas 2 tima Guardiansa, jedni su stari, a novi se dogode nakon Annihilation storyarca.

Guardians su Avengeri ali u svemiru, dok su Avengeri manje vise vezani uz Zemlju. Koliko se sjecam price, Star Lord je rođen na zemlji, postane astronaut te ga na stanici posjeti neki lik ida mu ponudi da bude 'Star-Lord' sto je ekvivalent murjaka.

Drugi origin story jest da mu je tata alien, koji crasha na Earth i napravi njega. Alieni mu ubiju mamu, mali zavrsi u svemiru.

Avengeri i GoG se overlapaju u par prica, narocito protiv Thanosa.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:32   #82
Zabavan i obećavajući trailer. No nekako imam osjećaj da će ga kritičari satrati (što ne znači da će biti loš).
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:38   #83
nisam ljubitelj ovakvih filmova, a niti sam čitao stripove. ali mislim da bi ovo moglo biti jaaaako dobro.

sviđa mi se ovaj humor.
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:44   #84
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Imas 2 tima Guardiansa, jedni su stari, a novi se dogode nakon Annihilation storyarca.

Guardians su Avengeri ali u svemiru, dok su Avengeri manje vise vezani uz Zemlju. Koliko se sjecam price, Star Lord je rođen na zemlji, postane astronaut te ga na stanici posjeti neki lik ida mu ponudi da bude 'Star-Lord' sto je ekvivalent murjaka.

Drugi origin story jest da mu je tata alien, koji crasha na Earth i napravi njega. Alieni mu ubiju mamu, mali zavrsi u svemiru.

Avengeri i GoG se overlapaju u par prica, narocito protiv Thanosa.
Ovo je nekaj totalno drugo. Očito je budućnost kad humani imaju naprednu tehnologiju (ili su to alieni??), te je star lord kriminalac a ne policajac, svi su kriminalci.
Mislim izgleda dobro trailer, pogotovo rocket racoon.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 14:51   #85
Awesome trailer, najbolji dio mi je od 1:33 pa do kraja i još ona glazba



Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 17:26   #86
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Thanos im je glavni big big baddie
Bar kaj se tice ekranizacije phase II koja je pri kraju. Vidit cemo kaj ce donosit phase III koji pocinje s Antmanom.

Racoon je i meni najbolja karika u tom timu
Na ramenu nosi gun skoro veci od njega samog kao neki outlaw
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 17:42   #87
haha, trailer izgleda zabavno. Ali nemam pojma kako su ovi Space Avengers? Bar po ovom traileru ne izgleda kao da itko od ovih ima moći koje su blizu onima što imaju Avengersi.
A i nismo vidjeli niti da ostali su po nečemu posebni osim bolji tech.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 17:45   #88
i Batista ima neku malu ulogu čini mi se.
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 17:46   #89
ak se jos jednom rocket ili groot zaderu ili jedan na drugom istovremenom,dobit cu boner
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 18:51   #90
Koliko vidim naglasak je i na humoru..nadam se da film neće biti isprazno nabacivanje one-lineova
Ovako atraktivno mi je izgledao i Lockout koji je na kraju ispao dosadan...ali vidjet ćemo
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 20:51   #91
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako to funkcionira sada. Jel se guardiani događaju paralelno sa avengersima, ili je to neka budućnost? Vidim da ljudi imaju space age tehnologiju i da je "Star Lord" jedan od glavnih guardiana.
Kako to ide, zna tko?
Idu paralelno sa ostalim Marvelovim filmovima, a o čemu svjedoči i after credits scena Thora 2 sa Collectorom.

Tako da u nekoj vremenskoj točci (možda u Avengersima 3 u punoj snazi) možemo očekivati team up Avengersa i Guardiansa.

A što se tiče "humana sa napredon tehnologijom", riječ je o Nova Corps, kao Marvelovom ekvivalentu DC-jevih Green Lanterna.

@Hades
Nakon što je objavljeno kako će Avengersi 2 kao glavnog negativca imati Ultrona, Kevin Fiege je potvrdio kako je fokus na Thanosa ostavljen za Phase III.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)

Zadnje uređivanje general Martok : 19.02.2014. at 20:58.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 20:57   #92
vec vidim da ce mi ovo bit jedan od najboljih filmova koje sam pogledao rocker raccoon mi je genijalan
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 21:00   #93
Misliš rocket raccoon?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 21:33   #94
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Tako da u nekoj vremenskoj točci (možda u Avengersima 3 u punoj snazi) možemo očekivati team up Avengersa i Guardiansa.
Vjerovatno će pričekati vidjeti koliko guardiani budu popularni. Moguće prije guardians 2 pa onda avengers 3, iako ne sumnjam da će avengere 3 podjeliti na 2 filma.
No u svakom slučaju slijedećih par godina nas čeka lijepi marvel unversum, a nakon toga dc će valjda se skrpati
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 21:40   #95
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Vjerovatno će pričekati vidjeti koliko guardiani budu popularni. Moguće prije guardians 2 pa onda avengers 3, iako ne sumnjam da će avengere 3 podjeliti na 2 filma.
No u svakom slučaju slijedećih par godina nas čeka lijepi marvel unversum, a nakon toga dc će valjda se skrpati
Neće dijeliti Avengerse 3 na dva dijela, zato jer nema potrebe za tim, budući je i Phase 4 već u početnoj fazi planiranja.

Inače, što se tiče Phase 3, špekulira se kako bi navedenu uz Ant-Mana mogli obilježiti Thor 3 i Cap 3, da se zaokruži trilogija o njima, a preostali film iz Phase 3 će vjerojatno biti Dr. Strange, dok bi Guardiansi 2 mogli biti ubačeni na početak Phase 4.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 21:57   #96
Nikad čup za ove strip likove.
Ovo mi izgleda retardirano ali zabavno, zabavnije od GI Joa.
Kao neka kombinacija Vodića kroz galaksiju za autostopere i Avengersa.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:43   #97
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Neće dijeliti Avengerse 3 na dva dijela, zato jer nema potrebe za tim, budući je i Phase 4 već u početnoj fazi planiranja.

Inače, što se tiče Phase 3, špekulira se kako bi navedenu uz Ant-Mana mogli obilježiti Thor 3 i Cap 3, da se zaokruži trilogija o njima, a preostali film iz Phase 3 će vjerojatno biti Dr. Strange, dok bi Guardiansi 2 mogli biti ubačeni na početak Phase 4.
Phase 3 mi je poznat, ali kaj ukljucuje 4?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:44   #98
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Misliš rocket raccoon?
da da. zajeb
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 23:40   #99
Sumnjam da će stat na phase 4.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 08:14   #100
Quote:
lukaXXkralj kaže: Pogledaj post
i Batista ima neku malu ulogu čini mi se.
Kako misliš malu, pa on je dio tima...
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.