Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2014., 16:32   #21
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Ne zajebavam se...mutirane kung fu kornjače sa slikarskim imenima ...apsolutno dobro kao treš ideja....ali nešto najkretenskije među crtićima ikad...
Navodno su tvorci ninja kornjača bili upušeni te išli smisliti najbizarnije likove ikad. I to su uspjeli.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 16:51   #22
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Navodno su tvorci ninja kornjača bili upušeni te išli smisliti najbizarnije likove ikad. I to su uspjeli.
Gledaj, divovske kornjače ninđe koje žive u kanalizaciji, jedu pizzu i učitelj im je štakor, je bizarna ideja, ali crtić je odličan...

Inače, evo vam zanimljivi skeč, dva prijatelja igraju igricu na Nintendu, tko pobjedi mora gledati najbolje od kornjača, onaj film iz 90', a tko izgubi-najgore, neke skečeve za vrtić što su radili, urnebes

http://cinemassacre.com/2011/06/21/t...ers-challenge/
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 18:15   #23
Čak sam na sekundu i bio nabrijan na ovaj film, obožavao sam TMNT kao klinac, onda sam malo guglao i vidio da Shreddera glumi William Fichtner (WTF, kako Japanskog ninjutsu majstora imena Oroku Saki može glumiti bijelac?), dok Splintera glumi ovaj lik: http://www.imdb.com/media/rm16883755...?ref_=nm_ov_ph
Kako je moguće da mutiranog humanoidnog štakora glumi midget (ili little person, ne znam kako je politički korektno)? Zašto ga nisu napravili u CGI ?

Jednostavno, užas, ne znam tko je pri zdravoj pameti dozvolio budžet za ovaj film.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 19:12   #24
Gledaj, čim je Michael Bay, film ne može biti dobar, to unapriejd znamo.

Ali je on od Trasformersa, koliko god bili loši, napravio mainstrema, mogao bi i od Kornjača
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 21:31   #25
Mene je uvijek zanimalo zasto nose povez oko ociju? Mislim ono..... velika zelena kornjaca koja hoda, govori i jede pizzu. Fakat stealthy move! Out of the box razmisljanje.

Salu na tranu crtic iz 90-tih je bio super i zato me bas zivo zanima kako ce odraditi Krang-a.
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 23:34   #26
kak ce izgledat? cgi ili neki kostimi? ima slika kakva , bilo sta? zasad sam vidio samo megan
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 00:33   #27
Quote:
fillip kaže: Pogledaj post
kak ce izgledat? cgi ili neki kostimi? ima slika kakva , bilo sta? zasad sam vidio samo megan
motion capture CGI

deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 11:13   #28
Quote:
SgtHartmann kaže: Pogledaj post
Mene je uvijek zanimalo zasto nose povez oko ociju? Mislim ono..... velika zelena kornjaca koja hoda, govori i jede pizzu. Fakat stealthy move! Out of the box razmisljanje.

Salu na tranu crtic iz 90-tih je bio super i zato me bas zivo zanima kako ce odraditi Krang-a.
Par puta ih skinu u crtiću i glupo izgedaju.

Estetika, kao da superherojima trebaju kostimi, jednostavno - rule of cool

Puno je gluplje kad nose one balonere kao iz gangsterskih filmova i šešire

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb...4rf5o1_500.jpg
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 12.01.2014. at 11:19.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 15:02   #29
Quote:
SgtHartmann kaže: Pogledaj post
Mene je uvijek zanimalo zasto nose povez oko ociju? Mislim ono..... velika zelena kornjaca koja hoda, govori i jede pizzu. Fakat stealthy move! Out of the box razmisljanje.
Zato da bi ih gledatelji mogli razlikovati po nečem drugom osim glasa.

No što se tiče glumaca, potpuno je nebitno to je u filmu jer svi osim Megan Fox koja glumi April idu na motion capture. Istina, Bay je umiješan, no činjenica da ne režira već je samo producent me malo tješi. S druge strane, to je preuzeo Jonathan Liebesman koji u svom rezimeu ima Battle: Los Angeles i Wrath of the Titans, i svejedno nisam zadovoljan. Što se tiče Fichtnera kao Shreddera, ja sam za. Vjerojatno će imati masku cijelo vrijeme, i na kraju krajeva nije bitno tko je unutra jer zbog očitih razloga neće pričati na japanskom.

Nikada nisam bio uber-fan, ali sam kao klinac dosta kornjača gledao. Dođe mi da i sad krenem opet polako prolaziti kroz sve to...
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 16:43   #30
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Navodno su tvorci ninja kornjača bili upušeni te išli smisliti najbizarnije likove ikad. I to su uspjeli.
Dobar party onda
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 19:40   #31
Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
Čak sam na sekundu i bio nabrijan na ovaj film, obožavao sam TMNT kao klinac, onda sam malo guglao i vidio da Shreddera glumi William Fichtner (WTF, kako Japanskog ninjutsu majstora imena Oroku Saki može glumiti bijelac?), dok Splintera glumi ovaj lik: http://www.imdb.com/media/rm16883755...?ref_=nm_ov_ph
Kako je moguće da mutiranog humanoidnog štakora glumi midget (ili little person, ne znam kako je politički korektno)? Zašto ga nisu napravili u CGI ?

Jednostavno, užas, ne znam tko je pri zdravoj pameti dozvolio budžet za ovaj film.
Ne mora ovo biti loše.
Osim toga, Spliter je niži od kornjača, a kornjače od April, koja je visoka cura, ali sigurno nema 1,80
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 21:38   #32
Quote:
RoboWarrior kaže: Pogledaj post
Zato da bi ih gledatelji mogli razlikovati po nečem drugom osim glasa.

No što se tiče glumaca, potpuno je nebitno to je u filmu jer svi osim Megan Fox koja glumi April idu na motion capture. Istina, Bay je umiješan, no činjenica da ne režira već je samo producent me malo tješi. S druge strane, to je preuzeo Jonathan Liebesman koji u svom rezimeu ima Battle: Los Angeles i Wrath of the Titans, i svejedno nisam zadovoljan. Što se tiče Fichtnera kao Shreddera, ja sam za. Vjerojatno će imati masku cijelo vrijeme, i na kraju krajeva nije bitno tko je unutra jer zbog očitih razloga neće pričati na japanskom.

Nikada nisam bio uber-fan, ali sam kao klinac dosta kornjača gledao. Dođe mi da i sad krenem opet polako prolaziti kroz sve to...

Molim lijepo moze ih se i po hladnom naoruzanju razlikovati

E to to sam htio cuti da je istina ako je on u igri trebalo bi biti super. Megan Fox bi za tu ulogu trebala biti crvenokosa i visa sta nije?
Shredder mora imati stalno masku ne sjecam se da ju je ikada u crticima skinuo.

Pustimo mi kakav je Bay u detaljima pogle sta mu je uspjelo sa Transformersima. Svakome tko ne trazi Kantov zlatni imperativ u takvim filmovima su odlicni. Sve u svemu jedva cekam gledati kornjace. Ima li koji trailer ja trazio pa nista
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 21:54   #33
pa ocito je da imaju te marame po bojama jer to je crtic pa da klinci mogu rec ja sam onaj crveni, ja sam onaj plavi ko i power rangersi

Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
motion capture CGI

[IMG]...[/IMG]
nice
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 21:55   #34
Quote:
SgtHartmann kaže: Pogledaj post
Molim lijepo moze ih se i po hladnom naoruzanju razlikovati

E to to sam htio cuti da je istina ako je on u igri trebalo bi biti super. Megan Fox bi za tu ulogu trebala biti crvenokosa i visa sta nije?
Shredder mora imati stalno masku ne sjecam se da ju je ikada u crticima skinuo.
:
Nije ju skinuo, ali u prisječanju u kasnijim sezonama se vidi kada ju je prvi puta stavio, izgleda baš kao Azijac, Japanac.
Ni ja ne kužim zašto April nije crvenokosa, ali se Scarlet Johanson mogla u ofarbati za crvenokosu Black Widow, mogla je i Megan, koja je manja zvijezda
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 22:17   #35
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ni ja ne kužim zašto April nije crvenokosa, ali se Scarlet Johanson mogla u ofarbati za crvenokosu Black Widow, mogla je i Megan, koja je manja zvijezda
Pa i pofarbala se.

RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 22:33   #36
A onda bolje i da nije, bezveze je
ovo je April

http://www.geekgirlcon.com/wp-conten...07/april-1.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/...38_634x421.jpg
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 00:01   #37
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Tako je. Megan nemre ni vode "pravoj" April donijeti. Ko je ovaj u opremi Robert Valdec?
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 00:07   #38
Quote:
SgtHartmann kaže: Pogledaj post
Tako je. Megan nemre ni vode "pravoj" April donijeti. Ko je ovaj u opremi Robert Valdec?

Lik je glumio jednog od glavnih likova u BLUE MOUNTAIN STATE! Ako je tko gledao seriju
I u Igre gladi: Plamen
http://www.imdb.com/name/nm2024927/
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 00:12   #39
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Lik je glumio jednog od glavnih likova u BLUE MOUNTAIN STATE! Ako je tko gledao seriju
I u Igre gladi: Plamen
http://www.imdb.com/name/nm2024927/
Zahvaljujem Nisam gledao nista od toga. Ovo zadnje nisam isao gledati jer se nije nasao niti jedan covjek koji je za taj film rekao neto pozitivno. Doslovno mislim. Svima koje znam je taj film jako isao na k.....c.
__________________
Because I am hard you will not like me. But the more you hate me the more you will learn. I am hard but I am fair. There is no racial bigotry here.
SgtHartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 00:32   #40
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Lik je glumio jednog od glavnih likova u BLUE MOUNTAIN STATE! Ako je tko gledao seriju
I u Igre gladi: Plamen
http://www.imdb.com/name/nm2024927/
BMS, glupa ali zabavna serija
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.