Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 15:04   #1
Namještaj za terasu

U potrazi smo za komodom za terasu koja može podnijeti kišu i snijeg.

Imamo manji stan a oveću terasu koja je dosta na udaru kiše. Na terasu bi stavili komodu u kojoj bi trebalo biti sve što ne stane u stan - čitaj luk, krumpir, alat, gojzerice i sl.

Nigdje nisam vidjela plastične komode za kupiti. Drvena teško da bi izdržala takve vremenske uvjete.... Limeno ne bi jer mi nije lijepo.

Ima li tko kakvu ideju? Ili možda netko već ima rješenje i koristi takvu nekakvu komodu
klompica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 15:20   #2
Quote:
klompica kaže: Pogledaj post
U potrazi smo za komodom za terasu koja može podnijeti kišu i snijeg.

Imamo manji stan a oveću terasu koja je dosta na udaru kiše. Na terasu bi stavili komodu u kojoj bi trebalo biti sve što ne stane u stan - čitaj luk, krumpir, alat, gojzerice i sl.

Nigdje nisam vidjela plastične komode za kupiti. Drvena teško da bi izdržala takve vremenske uvjete.... Limeno ne bi jer mi nije lijepo.

Ima li tko kakvu ideju? Ili možda netko već ima rješenje i koristi takvu nekakvu komodu
u bauhausu i baumaksu imaš plastične komode. nisu najljepše na svijetu, ali služe svrsi. mi smo prošle godine sveki kupili dvije, kao ormarići za balkon. oko 300-400 kuna su po komadu.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 15:57   #3
skoknut ću pogledat.

htjela bih da kolko-tolko lijepo izgledaju jer je pogled iz dnevne baš u tom smjeru. a često i s gostima sjedimo na terasi. voljela bih da je komoda (ili 2 manje) npr. bijela da se uklopi u zid i ne ističe previše.

sjećam se da sam davno negdje vidjela neke sive plastične ali su bile dosta ružne. a i vrata su bila neka preplastična i "savitljiva" koliko su tanka.
platili bi i malo više al da izgleda ok
klompica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 16:39   #4
ove jesu sive, imaju vrata onako kao grilje, nisu glatka i ne izgledaju loše. ove su iz bauhausa, a sjećam se da su iz baumaksa bile baš ružne. ali iskreno, kod sebe bi ih stavila jedino na mali balkon na koji nitko ne ide; nisu mi baš za reprezentativnu terasu.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:31   #5
imam ja jedan takav ormar. nije baš najljepši, ali služi svrsi

moj je taj sivo crni, al ponekad ima nekih tamno zelenih bež.
nije neka kvaliteta i puno je preskup za to što dobiješ, ali kad nema baš puno izbora.
ja sam si kupila onaj niski, tako da nije tako jako vidljiv, i nalazi mi se u čošku balkona iza stola. s obzirom kako je prije izgledao taj čošak, sad je ipak puno bolje sa tim ormarom
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:47   #6
Quote:
klompica kaže: Pogledaj post
U potrazi smo za komodom za terasu koja može podnijeti kišu i snijeg.

Imamo manji stan a oveću terasu koja je dosta na udaru kiše. Na terasu bi stavili komodu u kojoj bi trebalo biti sve što ne stane u stan - čitaj luk, krumpir, alat, gojzerice i sl.

Nigdje nisam vidjela plastične komode za kupiti. Drvena teško da bi izdržala takve vremenske uvjete.... Limeno ne bi jer mi nije lijepo.

Ima li tko kakvu ideju? Ili možda netko već ima rješenje i koristi takvu nekakvu komodu
Eto a ja bas htjela predloziti metalni. Olakiras ga s bojom za van u bilo koju boju, i ja bi se odlucila za bijelu. Najbolje ih nabaviti po mjestima gdje se opremaju radionice i slicno. Znalo ih je prije biti i po firmama gdje se ljudi moraju presvlaciti za posao.
Pa kad ih rashoduju daju i besplatno.
Mislim da Ikea ima neke metalne ormarice.
Imala sam nesto slicno 2 godine, a bome ima kisa koliko hoces. Dal na duze zahrdja ne znam.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 23:00   #7
http://www.jysk.com/hr/165/621/ag/catalog/
Elle Vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 09:27   #8
fora je ova kutija za jastuke!
a što mislite o varijanti da kupimo ipak neki ok izgledom ali drveni (t.j. od iverice) ormarić.
a kad pada kiša da ga prekrijem nečime. jel bi to izdržalo? ono npr. neka cerada
klompica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 13:47   #9
no da, nikome se ne sviđa ta ideja s ceradom
morat ću u ovaj vikend put pod noge pa obići bauhaus, baumax itd.

našla sam u ikei crvenu metalnu komodu. njima stoji u blagovaoni.

nije loša (izuzev previsokih nogu za moj ukus) al ne znam dal bi to zahrđalo.

ak se još čega sjetite ...
klompica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 17:43   #10
Mozda moze neka fina komoda predvidjena za bastu.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 10:47   #11
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Mozda moze neka fina komoda predvidjena za bastu.
da, baš tako nešto bi
ali nigdje u zagrebu to nisam našla

hm, možda ima u vrtnim centrima? zna li tko?
to bi mi se lijepo uklopilo u terasu
klompica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 19:31   #12
Quote:
klompica kaže: Pogledaj post
fora je ova kutija za jastuke!
a što mislite o varijanti da kupimo ipak neki ok izgledom ali drveni (t.j. od iverice) ormarić.
a kad pada kiša da ga prekrijem nečime. jel bi to izdržalo? ono npr. neka cerada


mislim da ti to nije pametno...morala bi dežurat kad će padat kiša, ali i da pokrivaš stalno na vrijeme...vlaga nije pogodna za ivericu

meni uopće nije loša ova kutija za jastuke...
iako bi bilo bolje da se otvara klasično i unutra imaš police, ali sama znaš svrhu
i ja sam vidila te nekakve plastične ormare u baumaxa.....ali nisu ni jeftini, slično ovoj plastičnoj kutiji za jastuke, rebrasti...i prilično čvrsti, ima raznih veličina
e sad...služe svrsi a koliko će ti biti ugodni oku ...trebaš vidjeti

iako mislim da su najbolje rješenje oni metalni ormari (kao u Ikei)...ako ne podnose kišu, lako ih se ofarba sa bojom koja podnosi...eto
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.