Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2009., 21:22   #1
DVD Riper

Skinuo sam neki film sa wareza i film je ripan i kada ga gledam kasne mi titlovi i zvuk kasni, jeli to zbog toga sto je film ripan, ako je kako to mogu rijesiti.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 21:37   #2
imaš programčiće za podesit titlove ja radim s "Time Adjuster" programom jako jednostavan za korištenje a ima ih još nekoliko za te stvari....evo ti tutorijal za time adjuster
a ovdje imaš još raznih tutorijala za te stvari....
CRonaldo-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 21:47   #3
Quote:
CRonaldo-im kaže: Pogledaj post
imaš programčiće za podesit titlove ja radim s "Time Adjuster" programom jako jednostavan za korištenje a ima ih još nekoliko za te stvari....evo ti tutorijal za time adjuster
a ovdje imaš još raznih tutorijala za te stvari....
titlove ja namjestam u BS playeru sa ctrl+ strelica lijevo ili desno lako mi je titlove ali zvuk kasni u filmu jel to moze biti zbog tog sto je film ripan.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 21:49   #4
lako moguće da je loše ripano pa je problem u tome....
CRonaldo-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 07:19   #5
Ima i jedan video player u kojem mozes i zvuk pomijerati naprijed nazad sa + i - samo da se sjetim imena !!
__________________
Luzifer666
Luzifer666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.