Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2014., 15:24   #1
Lightbulb Slanje preko kioska (Tiskovi paketi)

Drage/i moji evo da vidim kakva iskustva imate sa slanjem i primanjem paketa preko Tiska, da li smatrate da je to najbolja opcija trenutno? Prednosti, mane? Ili da se držimo stare provjerene Pošte?

Ja sam slala sama preko Tiska i čini mi se OK!
carol7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 22:21   #2
meni je super opcija jer mi je kiosk tiska blizi od poste, a ima i bolje radno vrijeme. s tim da su za neke stvari brzi i bolji, al nekad i nisu

npr paket iz zg poslan subotu mi je vec u nedjelju bio u ri, al kad sam ja slala u zg predan je utorak a stigao je tek petak
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 22:29   #3
i meni se svidjelo kada je paket iz Bjelovara slijedeci dan bio u Rijeci, ali mi nije jasno kako je paket predan u petak ujutro u Ri stigao u Zagreb u utorak ili srijedu, sad se vise ne sjecam...

Ok mi je ideja i ako nije nis hitno, ali ako je nes vazno i treba stici u odredjenom roku, mozda bolje ne racunati na njih..
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 11:59   #4
Ja osobno nevolim tisak pakete,prvo moram stalno ispitivati da li je paket stigao jer ne jave da je stigao a prvi tisak mi je 25 km od kuče.
Bolja mi je opcija paket preko pošte 18 kn. i dobijem obavjest da je paket u pošti gdje me uredno čeka.
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 13:04   #5
sunce ako šalješ/dobivaš paket preko tiska možeš preko neta pratiti paket,samo trebaš broj paketa.Tako je meni žena koja mi je slala paket dala broj pa sam preko neta pratila i vidjela kad je stigao na "moj" kiosk.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 20:24   #6
Da u pravu si ! To je super što preko koda možeš pratiti pošiljku! Znači i kad ti netko nešto pošalje možeš odmah vidjeti preko koda da li je pošiljka predana!
carol7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 23:26   #7
Da upravu ste cure što se tiče pračenja pošiljke ali ako netko živi u udaljenom djelu i gdje nema tiska to ispadne puno skuplja varjanta. Pogotovo što je tisak sad 15 kn. a pošta 18 kn i to paket do 2 kg.
Mene nažalost više košta benzin do prvog tiska.
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 12:45   #8
Meni je i pošta i kiosk na istoj udaljenosti. No, neke manje stvari koje idu u kuvertu, neko preferiram poštu. Za veće, koje bi trebalo pakirati, zamatati....bolji mi je Tisak. Pogotovo što se vrijednost paketa može staviti do 500kn (i valjda se tih 500kn dobiva natrag ako se zagubi), dok na pošti sa porastom vrijednosti paketa, raste i poštarina, tu ne.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 17:47   #9
Tisak je brži. Mi iz firme stalno šaljemo pakete preko tiska. Do sad nije bilo kašnjenja ni krađe paketa.
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:13   #10
s ovim se ne mogu složiti - pošta je obično već drugi dan na odredištu, a tisak potraje i 2-3dana, tako da to treba uzeti u obzir prilikom slanja, ako je nekome hitno onda je bolje slati poštom nego tiskom
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 22:19   #11
Znam da bi nama paket dosao drugi dan, u bilo koji dio hrvatske. Mozda zato jer moja firma ima neki ugovor s tiskom..,
Raana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 14:27   #12
Nikad mi paket poslan preko Tiska nije stigao slijedeći dan. Najmanje 48 sati je prošlo od slanja paketa....evo sad je zadnji poslan u Zg iz Čk-a - došao je za tri radna dana. AKo je u pitanju otok, onda i 4-5 dana traje.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 13:35   #13
Jel ja dobijem pare na svoju adresu ili kak to ide kad pošaljem paket?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 17:58   #14
Zna li netko mozda, ako saljem unutar istog grada, znaci iz Rijeke u Rijeku, za koliko bi taj paket otprilike dosao?
7ivanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:28   #15
Quote:
7ivanaa kaže: Pogledaj post
Zna li netko mozda, ako saljem unutar istog grada, znaci iz Rijeke u Rijeku, za koliko bi taj paket otprilike dosao?
pretpostavljam za 1,2 dana.meni zadnje vrijeme npr iz RI u ZG ili slavoniju drugi dan stizali bas me zacudilo.inace se to dobrano oduzi
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 04:17   #16
Da li se nedjeljom može poslati paket sa tisak kioska?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 04:34   #17
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
Da li se nedjeljom može poslati paket sa tisak kioska?


Može. Oni će ga preuzeti, ali će na put tek prvi radni dan.
__________________
Pali smo toliko duboko da moramo podići glavu da vidimo dno!
danijel0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:28   #18
Quote:
danijel0000 kaže: Pogledaj post
Može. Oni će ga preuzeti, ali će na put tek prvi radni dan.
Odlično! Hvala ti puno
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 13:41   #19
je li normalno da mi kod šifre za praćenje paketa piše TP umjesto TA kao što je i uvijek do sad :O
ellacoccinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 23:09   #20
Quote:
ellacoccinella kaže: Pogledaj post
je li normalno da mi kod šifre za praćenje paketa piše TP umjesto TA kao što je i uvijek do sad :O
je,zna i to pisat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.