Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2013., 13:39   #21
jesam a i bio je instaliran prije ali nista, sve radi osim klika na touchpad
nibleri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 18:48   #22
Na Toshiba laptopu mi je otišao touchpad.
One dvije tipke funkcioniraju ispod, i mogu pomicati strijelicu putem touchpad-a ali kada želim nešto otvoriti i kada kliknem dvaput ništa se ne događa.
Otkazalo mi totalno.
Kolika je cijena tog popravka otprilike?
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 13:20   #23
Zdravo. Imam problem ne radi mi touchpad na laptopu , pise da je sve uredu, da je instaliran i da radi normalno ali meni ne radi, ne reaguje na dodir, strelica se ne pomjera, inace sinoc mi je sasvim dobro radilo, i jutros kad sam ga ukljucila ne radii, why ??? ... sta da radim, pomozite mi molim vas, sve sam pokusala ali ne moze, HP 550 je u pitanju ... sta da radimm ?????
njuso is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 14:01   #24
Probaj pritisnuti fn + space bar, možda si ga isključila.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 20:03   #25
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Probaj pritisnuti fn + space bar, možda si ga isključila.
pokusala sam s tom opcijom, ali nista opet ne radi ... sta cu sad ???
njuso is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 01:23   #26
Probaj onda driver reinstalirati: http://h20566.www2.hp.com/portal/sit...4892.199480143

Odaberi windowse koje imaš, i pod Driver - Keyboard, Mouse and Input Devices potraži Synaptics Touchpad driver, skini ga i pokreni nakon što završi download. Nakon što završi instalacija restart napravi.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 16:24   #27
Hejj hvala puno na pomoci, sve sam to uradila i sad mi radi, uspjesna je bila instalacija, sve samo tako uradila kao sto si rekao, hvala ti u svakom slucaju....
njuso is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 16:54   #28
pozdrav, ja također imam problema s touchpadom na laptopu, riječ je u laptopu Acer aspire e1-571g.. kad se windows pokrene touchpad radi normalno ali čim uzmem laptop u ruke, odnosno podignem ga sa stola više ne radi kako treba, odnosno počne štekati, onda kad ga restartiram opet sve radi normalno.. jel se tko od vas susreo s nečim sličnim?
brajo176 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 04:33   #29
problem s touchpadom

Pozdrav, meni se događa uvijek nakon pola sata-sat rada na HP laptopu da mi miš počne nepravilno raditi, šteka, sporo se pomjera, vrluda, zatim kad restartiram računalo opet radi normalno...i nakon sat vremena opet...čini mi se da je nešto softverski u pitanju, da probam reinstalirati driver kao što je većini na ovoj temi predloženo? Radi se o Synaptics SMBus TouchPad-u
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 19:40   #30
Pa da, to je prvo što bih ja napravio...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 12:03   #31
Pozdrav,
krepao mi touchpad na lenovu z510. Navečer sam isključila laptop i sve je bilo u redu, ujutro nije radilo. Ne reagira na apsolutno ništa, malo sam istraživala i pokušala nešto ali opet ništa.

Ima netko koju ideju što bi moglo biti?
Hvala
mdsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 18:23   #32
Ako ti je lap prikopčan na net, onda je najjednostanije otići u hardware management i deinstalirati touchpad. Potom ga restartaš i on treba naći kap novi hardver i instalirati ispravne drivere. Ako ih ne nađe, povući će ih s neta.

Btw, prije toga provjeri da slučajno nije disejblan, sa F6 ili Fn F6 (ne sjećam se točno) se touch može isključiti/uključiti da ne smeta dok tipkaš. Piše u uputama...
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.

Zadnje uređivanje taipan : 27.12.2015. at 18:35.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 18:28   #33
pa ovo nisu istine, sve probala a na kraju je trebalo samo F6 pritisnut makar mi nije jasno kako sam to uspijela isključit

puno hvala
mdsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 18:35   #34
Nek si ti živa i zdrava... A i lap
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 02:26   #35
Pozdrav. Instalirala sam Win10, a onda sam prikljucila mis, touchpad se mogao korisititi istovremeno kad i mis, ali se odjednom nesto poremetilo valjda i prestao je raditi. Ne znam kako da se vrati to, u postavkama na Win10 ima samo jedna jedina opcija za touchepad, u device manageru ima samo za mis, pokusala sam i Fn + space, ali nista, zna netko sto i gdje da napravim vise? Imam laptop emachines E525.
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 18:40   #36
Fn F7 možda?
__________________
Do you know the difference between a friend and a good friend? A friend will help you, and a good friend will help you remove the body.
Right before your eyes we pull laughter from the skies ¦ And he laughs until he cries, then he dies, then he dies.
taipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:02   #37
nope
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.