Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2014., 16:52   #21
Quote:
googana kaže: Pogledaj post
Šta sad, jel se jebe s bivšim il ne?
pročitaj ispočetka. Bivši priča da sam varal sa njim sadašnjeg, jer ljut valjda sto sam njega lako otkačila, nije mogao prihvatiti da ga ne volim....smarao me je, proganjao, prijetio da će me ubiti, da će mi svaku vezu u budućnosti pokvariti
kaća1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 16:54   #22
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
sad je vec kasno izgleda. a tog ludjaka bivseg nisi smjela kontaktirati, decko smunja jer si u kontakltu s njim i dalje bila, e pa onda si dijelom sama kriva.
Jedini naš kontakt je bio smaranje s njegove strane, po 30 poziva dnevno na koje nisam odgovarala. I jedino što sam mu nekad pisala, da se goni u lijepu....
kaća1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 16:54   #23
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Pa da sam želela tog lika još uvek, zašto bi prekidala i onda još u novu vezu ulazila

a zasto se on malo ne obracuna sa tim likom koji te i dalje maltretira, plus klevece i olajava. jesi ga pitala?
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 16:55   #24
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Izluđuje me kad mi kaže: Vidio te ovaj sa njim,vidio onaj, svašta se sad priča...Pa halo. Čak jednu noć kada smo zajedno prenoćili neko je izvalio da sam bila s tim bivšim, i ovaj kao da se ne sjeća da smo pre 12h bili u istom krevetu, pita me gde si bila sinoć? I onda se skonta i on....
Da bi stvar bila još komplikovanija, taj psiho-bivši si je našao devojku koja mi liči, i tako se dodalo još priča dok jednom nije liku pokazao sliku te devojke, i pitao je li ova, taj reče DA. I tad se uverio sam da nije reč o meni...
Ako ostaneš sa svojim frajerčinom, i ti si psiho.
googana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 16:59   #25
Lud zbunjen nenormalan !!
Pa vi sad recite tko je tko ovdje
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 17:07   #26
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Ovaj sada pati od toga,i non stop imamo probleme u vezi jer on sve više veruje u te priče,još više ja mislim da ga društvo njegovo sjebe provokacijama Teško mi je, volim ga, sve sam mu dokaze dala da nisam imala kontakta s bivšim otkako smo u vezi, ali ne vredi. Često me pođe zbog njega i vređati....Jeste li imali iskustva s ovim, kako da se rešim svega, kako da njega vratim u normalu. Jedan period ne razmišlja o tome, onda ga uhvati i pođe da mi pregleda fejs i kao ma ipak se poklapa njegova priča. Više ne znam šta da uradim
Recimo da sam imala iskustva, sa bivšim koji je želio da mi uništi sadašnju vezu.

Ali nisam imala iskustva sa time da se sadašnji dečko nije znao sa tim nositi - naprotiv, ućutkao ga je jednom rečenicom, apsolutno djelotvorno i jednom za svagda. Pa je bivši prestao i meni da se javlja, a kamoli njemu da prodaje priče. Ako te zanimaju detalji, PM.

Ali sumnjam da će ti i detalji tog postupka pomoći - ovaj tvoj sadašnji je peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezda, zvuči kao davež koji bi našao čime da te davi i da nema tvog psiho bivšeg. Držim ti fige da to lijepo šutneš.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 17:09   #27
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
....
Kaća pretpostavljam da si jako mlada....
Imaš očigledno neki magnet, u sebi, za razne nezrele i isfrustrirane kretene. Oprosti, to je tako jer očito takve privlačiš u svoj život.
Nasilnike i nezrele kontrol frikove.

Što napraviti ? Ništa...osim razgovarati sa obojicom na mob i objasniti im njihov krkanizam.

Ovaj je jednako nezreo, neizgrađen kada na njega utječu tračevi i mišljenje o tebi mu formiraju priče iz sela i kafića.
Prvoga kada te nazove pitaj kada misli prestati.
Onda odnesi poruke na murju pa ih uz suze pitaj kako se zaštititi i kaj bi oni napravili da se to događa njihovoj npr.kćeri ? Kužiš ?
Ovome sadašnjem daj nogu jer em nije emotivno zreo, em je povodljiv, em ti ne vjeruje i samo ćeš još sa njim imati problema.
Nemreš tuđe paranoje liječiti.

Budi neko vrijeme sama, radi na svom samopoštovanju i zrelosti i makni se od tih nezrelih frajera.Možda si preotvorebna, možda izgledaš kao jeftina ženska.
Svakako si puna bijesa i očajno gladna ljubavi.
Kada je netko tako očajno gladan onda mu se i pljesnjiv kruh čini poslasticom...zato zakačiš ovakve pljesnjivce. Sorry.
Budi malo sama, smanji hodanje i izlaske okolo.
Inače ovome nikada kraja....
Vidiš da nemaš ni sama zrelost da prepoznaš budale od muških.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 17:23   #28
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
pročitaj ispočetka. Bivši priča da sam varal sa njim sadašnjeg, jer ljut valjda sto sam njega lako otkačila, nije mogao prihvatiti da ga ne volim....smarao me je, proganjao, prijetio da će me ubiti, da će mi svaku vezu u budućnosti pokvariti
on je ocito kloshar...., a od decka otvoreno zatrazi podrsku i zastitu. ako ne smatra da ti upravo to treba pruziti (i bez da ga pitas lol) - pa sto ce ti onda takav?








.

Zadnje uređivanje Grazia : 16.04.2014. at 17:30.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 17:26   #29
Čekaj, ti si bila u vezi od 2 godine sa dečkom kojeg nisi voljela? mislim da u toj priči nikako on nije psihopat
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 17:29   #30
Quote:
PM33 kaže: Pogledaj post
Čekaj, ti si bila u vezi od 2 godine sa dečkom kojeg nisi voljela? mislim da u toj priči nikako on nije psihopat
To je bila srednjoskolska veza...Koliko sam mogla znati pravo znacenje reci "voleti?" Uglavnom ohladio mi je odjednom, htela sam dalje, no on je odjednom postao opsesivno posesivan...i nije me pustao da disem doslovno
kaća1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 17:35   #31
Quote:
PM33 kaže: Pogledaj post
Čekaj, ti si bila u vezi od 2 godine sa dečkom kojeg nisi voljela? mislim da u toj priči nikako on nije psihopat
on je psihopat. i neki jadnik, u to izgleda nema dvojbe...ako joj prijeti da ce ju ubiti i sto sve jos, samo zato sto ga je ostavila.



a ona ocito zrtva (tog) nasilnika.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:25   #32
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
on je psihopat. i neki jadnik, u to izgleda nema dvojbe...ako joj prijeti da ce ju ubiti i sto sve jos, samo zato sto ga je ostavila.



a ona ocito zrtva (tog) nasilnika.
Nije samo pretio...ali sama sam se bez podizanja prasine izvukla iz toga.
kaća1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:31   #33
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Nije samo pretio...ali sama sam se bez podizanja prasine izvukla iz toga.
Kako si to napisala, može se pomisliti da si ponosna na to što je bilo bez "podizanja prašine".

Prijaviti nasilje nije "podizanje prašine", već dio obaveze odgovornog čovjeka koji živi u civiliziranom društvu. Nije lako, ali je jedino moralno.

Jer ako si se ti "izvukla" (a nisi, jer te i dalje ugnjetava i ugnjetavaće te dokle god imaš mentalitet žrtve i ne prijavljuješ ga), neka druga se možda neće "izvući".

A do svega toga ne bi došlo da je Pero na vrijeme otišao na policiju.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:43   #34
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Često me pođe zbog njega i vređati..
Možda da i sadašnji postane bivši?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:44   #35
+ da je prijavila tada sada bi isto lakse rijesila problem da ju i dalje pokusava gnjavit, odnosno policija bi ozbiljnije reagirala.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:46   #36
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kaća pretpostavljam da si jako mlada....
Imaš očigledno neki magnet, u sebi, za razne nezrele i isfrustrirane kretene. .
Bivši dečko je bio psihopata, a ovaj sadašnji, umjesto da ju zaštiti od psihopate, još je i vrijeđa, tj. vjeruje onom bolesniku

Svašta!! Očigledno je magnet za kretene. Do kada misli biti žrtva prvog i drugog dečka to samo ona zna, ali je očigledno da je zlostavljaju u paru.
Famesky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 03:00   #37
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Ovako, s dečkom sam u vezi godinu dana. Pre njega sam imala vezu 2 godine s psihopatom koja se završila neslavno(proganjanja, pretnje, davljenja, ma svašta). Nakon 4 meseca sam ušla u drugu vezu,tj.ovu sada, i taj bivši dečko mi pravi probleme. Prijateljima od mog sadašnjeg dečka priča kako se viđa samnom, kako ovog varam, čak je jednu noć i njemu u nekom kafiću u oči rekao kako sam se jeba*ala s njim, dok mi moj dečko šalje sms-ove
Ja kada sam ga nazvala da ga pitam što to nije uredu s njim pa tako priča, meni govori boli me ku*ac za tobom ja te spomenuo nisam. Ovaj sada pati od toga,i non stop imamo probleme u vezi jer on sve više veruje u te priče,još više ja mislim da ga društvo njegovo sjebe provokacijama Teško mi je, volim ga, sve sam mu dokaze dala da nisam imala kontakta s bivšim otkako smo u vezi, ali ne vredi. Često me pođe zbog njega i vređati....Jeste li imali iskustva s ovim, kako da se rešim svega, kako da njega vratim u normalu. Jedan period ne razmišlja o tome, onda ga uhvati i pođe da mi pregleda fejs i kao ma ipak se poklapa njegova priča. Više ne znam šta da uradim
vrijeme vam je ili pak ti je da se krenete družiti s nekim drugim ljudima, a psihopatu izoliraj, kao i nažalost ljude koji su s njim u kontaktu.
to je naprosto nezdrava sredina za vašu vezu, što vidiš i sama.
dakle daj malo dostojanstva svojoj ljubavi, dajući joj perspektivnije okruženje.
adrion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 06:05   #38
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Ovako, s dečkom sam u vezi godinu dana. Pre njega sam imala vezu 2 godine s psihopatom koja se završila neslavno(proganjanja, pretnje, davljenja, ma svašta). Nakon 4 meseca sam ušla u drugu vezu,tj.ovu sada, i taj bivši dečko mi pravi probleme. Prijateljima od mog sadašnjeg dečka priča kako se viđa samnom, kako ovog varam, čak je jednu noć i njemu u nekom kafiću u oči rekao kako sam se jeba*ala s njim, dok mi moj dečko šalje sms-ove
Ja kada sam ga nazvala da ga pitam što to nije uredu s njim pa tako priča, meni govori boli me ku*ac za tobom ja te spomenuo nisam. Ovaj sada pati od toga,i non stop imamo probleme u vezi jer on sve više veruje u te priče,još više ja mislim da ga društvo njegovo sjebe provokacijama Teško mi je, volim ga, sve sam mu dokaze dala da nisam imala kontakta s bivšim otkako smo u vezi, ali ne vredi. Često me pođe zbog njega i vređati....Jeste li imali iskustva s ovim, kako da se rešim svega, kako da njega vratim u normalu. Jedan period ne razmišlja o tome, onda ga uhvati i pođe da mi pregleda fejs i kao ma ipak se poklapa njegova priča. Više ne znam šta da uradim
Prekini s ovim sadasnjim. Reci mu da ti je pun q, i da nisi nikad prema njemu bila idiot, a on ipak bira vjerovati psihopati. Napadni ga, optuzi ti njega i prekini vezu.
obnovi je samo ako se potrudi ispricati se sto je bio glup.
a bivsi ako nastavi, pocni pricati da ima hepatitis ili sta slicno i da si zato prekinula i hvala bogu da nista s njim nisi imala, inace bi i ti bila zarazena...ali ti si zdrava ko dren. Kreten.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 07:11   #39
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Kaže tad i tad smo bili posvađani, moglo bi i biti da je istina
Onaj te tuko bez razloga, sa ovim se vec svadas. Najbolje ti se ne vezivat za nekoga, ak nisi sposobna za vezu, inace radis samo sebi i drugima probleme.
__________________
Albert Einstein:
"Zdrav razum je gomila predrasuda, stečenih do 18 godine zivota."
amadeus65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 08:22   #40
Quote:
kaća1 kaže: Pogledaj post
Jeste li imali iskustva s ovim, kako da se rešim svega, kako da njega vratim u normalu.
Prestani imati posla sa seronjama i problem rijesen.
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger