Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2014., 15:02   #41
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
jesi ti neka princeza?....
Thenebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:03   #42
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
O bože, ovo zvuči kao one malograđanke iz Nušićevih komedija.

On inzistira da oni ne znaju da im je platio avio karte, ali povrh toga još treba da ispada "kavaljer".

Trebalo bi da ti se pod hitno desi Život i da te rasturi do kosti. Bez toga ti nema spasa, a upropastit ćeš i tog malog.
pitanje dana...kako ispast i kavalir i supak u isto vrijeme?!
Thenebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:03   #43
Quote:
Thenebra kaže: Pogledaj post
pa mozda bi trebali prestat piti toliko kava..autorice dali zbog kava idu u bolnicu?

U bolnicu sam trebala ja, ne oni... I nisu siromašni, samo sam rekla da je on u mnogo boljoj materijalnoj situaciji nego ja.


Quote:
necunecu kaže: Pogledaj post
Jel možeš pojasnit kako su došli na njegov teren? Mislimm došli su tebi ak su zato došli, a to što si ti 2 mjeseca u vezi kakve to veze ima.

Pa da moji starci dođu meni u posjetu, ajd možda bi ih i usput upoznao s curomm s kojom sam sam 2 mjeseca skupa kad bi znao ko zna kad ću ih opet vidjet, al opet to bi bilo na sat, dva i bok, ne bi ju cijelo vrijdeme vukao sa sobom, kamoli da još sve plaća. Jbg..
Ma naravno da su došli meni, da su se oni pitali ne bi oni njega ni upoznavali jer misle da je prerano za nekakve ozbiljnosti. To sam željela ja jer mi je stalo do njega i željela sam da se uvjere da me ostavljaju u "sigurnim rukama" budući da provodim najviše vremena sa njim a u posljednje vrijeme mi je i zdravsteno stanje bilo prilično narušeno.

I ja bi tako gledala stvari, to što kažeš na sat-dva, ali kada je već kupio karte (bukvalno nisam ni znala da ih je kupio, samo mi je javio), sredio auto i ostalo, nisam mogla ne željeti da posvetim malo više vremena. On na sve gleda mnogo ozbiljnije već od početka (ja sam prilično umorna od raznih razočarenja), a inače je tradicionalan tip, veza je svetinja, kažem da je od samog početka za njega sve bilo ozbiljno jer u suprotnom u to ne bi ni ulazio...
marinacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:03   #44
Meni se u cijeloj priči ti činiš kao jedina materijalistica.
Znači (novi!) dečko ti starcima plati avionske karte, a ti gledaš hoće li se on sjetit kavu kupit...

Ne valja suditi dok ne zaš nečiju cijelu situaciju, ali znam da bi mene starci živu odrali kad bi znali da moj novi dečko sponzorira njihove karte... Iako bi na sve moguće načine sama pokušala to izbjeći... A kad već ne bi izbjegla nego to dopustila - onda stvarno ne bi čekala hoće li se sjetiti kupiti i kave i doručak i štajaznam što sve ne...

Iskrena da budem, na njegovom mjestu bi te otpilila bez trunke razmišljanja...
Sleepy Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:03   #45
Quote:
marinacha kaže: Pogledaj post
E ovako!
U vezi sam sa dečkom tri mjeseca. Super se slažemo i on...

Jedino što bi me zbunjivalo je plaćanje računa kada bi izlazili. Nekoliko puta se desilo da mene, pri plaćanju u kafiću, pita imam li ja marku-dvije da dodam, što je naravno ništa u poređenju sa ukupnim računom ali ipak nekako čudno, zar ne? Ili, kada sam ja plaćala račun, njegovo bi lice postalo nekako čudno kao da je zadovoljan tom situacijom i počeo bi da priča kao navijen, kao da pokušava "zataškati" to što ja plaćam.


Budući da živim daleko od svojih roditelja, oni su došli u posjetu na 15 dana pa je uslijedilo upoznavanje i zajednički ručak. (Moram naglasiti da je insistirao da im on plati karte!)
Vi ste u vezi tri mjeseca, i to vezi na daljinu,
ti živiš daleko od svojih,
oni dolaze k tebi u posjet,
a on im plaća karte?

Čudan neki aranžman.
Neuvjerljiv početak priče

Quote:
Isti taj dan vidjeli smo se nasamo i ponudio mi je pomoć u plaćanju unajmljenog stana, kao i stan svog strica koji je na raspolaganju, jer ne mogu više da podnesem dijeljenje prostora sa nepodnošljivim cimerkama a treba mi mir jer spremam ispit. I tek mi onda nije bilo jasno, kako to može ako je škrt?! Moja reakcija je bila -plač,
lol žene

Quote:
ali nisam željela ništa reći
lol žene

Quote:
dok oni ne odu da ne bi krivo shvatio... i to ga je povrijedilo jer smo se dogovorili da ćemo biti otvoreni jedno prema drugom.

Kada su trebali krenuti nazad rekao je da želi biti pored mene kad odu i u vrijeme kada sam mu rekla da dođe moji su trebali proći kroz pasošku. Oprostili su se, ali se i vratili jer su zakasnili na avion.
Na aerodromu smo proveli 12 sati sjedeći na klupama a on nije ponudio ni kafu. Kada sam odlučila da reagujem ušla sam u jedan cafe da uzmem kafe, a on je pogledao cijenu i prokomentarisao kako je skupo pa da pogledamo i u drugom cafeu. Bila sam na ivici bijesa i samo sam prosiktala kako ću JA kupiti te kafe i uzela ih.
Ja bih umro od smijeha na ovu ivicu bijesa i cijelu dramu

Quote:
...
Kada su otišli, rekla sam mu da je bolje da se ne viđamo neko vrijeme, ali morali smo zbog mog pregleda u bolnici koji je također on dogovorio.
Očito je shvatio da sam ljuta pa je nekako nervozno pričao o stanovima koje je gledao, nagovarao me da budem kod njegovog strica jer neću platiti ništa a lijepo je i mirno (šalio se i u smislu kako će me tamo zatvoriti a njegov stric nadgledati da ne idem tamo-ovamo) a mogla bi i mama biti tu sa mnom, a kada sam mu rekla kako nemam povjerenja
To, to...
Još malo haosa

Quote:
...
Osjetivši da ima i moje krivnje u svemu, povela sam razgovor u ljepšem smjeru, opustili smo se i samo sam još rekla da zaista ne želim vjerovati u to da je materijalista i on je opet djelovao povrijeđeno. Malo je reći da sam bila šokirana kad me plaćajući na kasi upitao "uzeću od tebe 10 maraka, ako ovo ne bude dovoljno" a onda rekao da ne treba.
Šokirana, frapirana i zaprepaštena!
https://www.youtube.com/watch?v=5YbxtHN2BxE

Quote:
Jedino što sam tad pomislila je da je on bolestan i da ne može kontrolisati to ponašanje...

Po izlasku mi je rekao da je to namjerno uradio, da on jeste materijalista i da ne trebam uopšte da razmišljam i dajem si vremena i da ga odmah ostavim ako ga zbog toga mogu ostaviti.

...
"Razumijem da ti treba vrijeme i za učenje i za razmišljanje o svemu i da sam bio prenaporan. Daću ti to vrijeme, ali dok budeš razmišljala molim te da gledaš cjelokupnu sliku. Ako odlučiš da je gotovo, ma koliko mi govorila da idem i da je kraj, ja neću odustati i neću te ostaviti. Razumiješ li me? Razumiješ li?
Rekao bi Red Forman, "Dumbass"

Quote:
Nastaviću da se borim za tebe i trudim.
Ajde ovo je super

Quote:
Ne brini, sad ću te ostaviti samu ovdje, ali da znaš..ja sam negdje tu.. (u tom mi se trenu želudac okrenuo..) Čekam da mi se javiš, pa da popijemo nešto.."
Rekla sam mu da shvati da ga neću zvati i da mi treba vrijeme, a on je rekao da me razumije, čvrsto prečvsto me zagrlio i rekao nasmiješeno uprkos onome što sam rekla "Dobro. Ostavljam te sad i da znaš šta god da odlučiš ja neću odustati.. Tu sam, u blizini. Čekam da se javiš.."

...

Molila bi za savjet.... Je li pretjerujem ili je on posesivan, ljubomoran? (moj socijalni život je bogatiji od njegovog i on bi najradije da se svodi samo na mene) Zašto se tako ponio prema mojim roditeljima? Je li škrt? Je li mu stalo do mene?
Znam da je nemoguće dati pouzdan odgovor na sve ovo ali koje je vaše mišljenje o svemu.....
Ovo - http://cdn.memegenerator.net/instanc...x/20563046.jpg

Ali bilo je barem enteresantno za pročitati


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:04   #46
Pa jasno mi je da je on inzistirao da im ne kažeš da je on platio karte jer je to jednostavno glupo da on plaća, to bi trebala i sama shvatit. Ako nemaš ti i zato on plaća, onda si trebala pokazat i obzira prema njemu dok su bili tu i sama inzistirat da ne idete po restoranima koje je opet on plaćao nego da ti kuhaš doma. Ovako ti pokazuješ samo brigu za to kakav će on ispast u očima tvojih staraca što je debilno.

Uglavnom bez uvrede, ali on mi se i čini kao netko tko nema iskustva s curama, zato si i dopušta ovo, ali inače je čovjek s razmišljanjem na mjestu, osim što je možda neiskusan na tom ljubavnom planu. S druge strane ti mi se činiš razmažena i da nemaš veze sa životom previše.. al dobro valjda ćete si pomoć međusobno da proširite horizonte.
necunecu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:04   #47
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
O bože, ovo zvuči kao one malograđanke iz Nušićevih komedija.

On inzistira da oni ne znaju da im je platio avio karte, ali povrh toga još treba da ispada "kavaljer".

Trebalo bi da ti se pod hitno desi Život i da te rasturi do kosti. Bez toga ti nema spasa, a upropastit ćeš i tog malog.
ja sam feministkinja, zato jer nisam čula da u Hrvatskoj ima tipova koji će ti plaćati i dvije kave za redom,a kamoli ovakvih....

ovo mi zvuči kao SCI FI...
tinilini is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:10   #48
Quote:
Sleepy Kitty kaže: Pogledaj post
Meni se u cijeloj priči ti činiš kao jedina materijalistica.
Znači (novi!) dečko ti starcima plati avionske karte, a ti gledaš hoće li se on sjetit kavu kupit...

Ne valja suditi dok ne zaš nečiju cijelu situaciju, ali znam da bi mene starci živu odrali kad bi znali da moj novi dečko sponzorira njihove karte... Iako bi na sve moguće načine sama pokušala to izbjeći... A kad već ne bi izbjegla nego to dopustila - onda stvarno ne bi čekala hoće li se sjetiti kupiti i kave i doručak i štajaznam što sve ne...

Iskrena da budem, na njegovom mjestu bi te otpilila bez trunke razmišljanja...
toga u Hrvatskoj NEMA. Meni je jedan tip platio nevoljko kavu i poslije se ponašao kao da sam glupača i izgledao kao da će me prebiti kad se nešto nisam s njim složila


Ali to su HRVATSKI MUŠKARCI. Dođe mi da umrem od smjeha, kako su me zvali "najzgodnijom u razredu", kad mi je to donijelo samo sranja u životu.
uglavnom, sam se zbog svojeg izgleda naplaćala i naplaćala računa i bila sam "dužna" dokazivati se puno gore, nego da sam rugoba. Bila sam "kriva" odmah i da ne bi ispadala sponzoruša, ja sam morala plaćati itekako.

Kakvo maženje, plaćanje karata hahaha. Nitko mi nikad ništa nije dao u životu. ( mada sam isto blesava sanjala o kakvom "kavaljeru". haha)
tinilini is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:11   #49
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
ja sam feministkinja, zato jer nisam čula da u Hrvatskoj ima tipova koji će ti plaćati i dvije kave za redom,a kamoli ovakvih....

ovo mi zvuči kao SCI FI...
Meni zapravo više zvuči kao da se netko dobro zajebava s nama.

Nadam se da će ga/je moderatori pustiti da to radi u miru.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:12   #50
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
ja sam feministkinja, zato jer nisam čula da u Hrvatskoj ima tipova koji će ti plaćati i dvije kave za redom,a kamoli ovakvih....

ovo mi zvuči kao SCI FI...
S takvim stavom ne bi ti ni ja drugu kavu platio, al ni ti meni..
necunecu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:14   #51
autorice ne slusaj ove ogorcene forumase!
sve si ispravno napravila!
Thenebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:16   #52
Ako čovjek koji zarađuje prosječnu plaću (5000kn) kaže da je kava od npr 20kn skupa ( a vi ih pijete 10-tak dnevno koliko sam skužio), ne mora značiti da je škrt. Ne kažem da nije škrt...

Nego meni je malo scary ovo kako ti je rekao da te neće ostaviti...
matbradanno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:18   #53
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
..
Ali to su HRVATSKI MUŠKARCI. Dođe mi da umrem od smjeha, kako su me zvali "najzgodnijom u razredu", kad mi je to donijelo samo sranja u životu.
Ljepota je svakako težak križ


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:18   #54
Quote:
tinilini kaže: Pogledaj post
toga u Hrvatskoj NEMA. Meni je jedan tip platio nevoljko kavu i poslije se ponašao kao da sam glupača i izgledao kao da će me prebiti kad se nešto nisam s njim složila


Ali to su HRVATSKI MUŠKARCI. Dođe mi da umrem od smjeha, kako su me zvali "najzgodnijom u razredu", kad mi je to donijelo samo sranja u životu.
uglavnom, sam se zbog svojeg izgleda naplaćala i naplaćala računa i bila sam "dužna" dokazivati se puno gore, nego da sam rugoba. Bila sam "kriva" odmah i da ne bi ispadala sponzoruša, ja sam morala plaćati itekako.

Kakvo maženje, plaćanje karata hahaha. Nitko mi nikad ništa nije dao u životu. ( mada sam isto blesava sanjala o kakvom "kavaljeru". haha)
OMG.

Što to fali HRVATSKIM MUŠKARCIMA???????

Ako se sjećam dobro ti se uskoro udaješ. Jel za HRVATSKOG MUŠKARCA?
googana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:19   #55
Quote:
matbradanno kaže: Pogledaj post
Ako čovjek koji zarađuje prosječnu plaću (5000kn) kaže da je kava od npr 20kn skupa ( a vi ih pijete 10-tak dnevno koliko sam skužio), ne mora značiti da je škrt. Ne kažem da nije škrt...

Nego meni je malo scary ovo kako ti je rekao da te neće ostaviti...
Pa i da zarađuje 10.000, opet ti i s takvom plaćom treba 20 godina da si uopće kupiš stan i auto, prema tome zašto bi rasipao novce?
necunecu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:19   #56
Quote:
googana kaže: Pogledaj post
OMG.

Što to fali HRVATSKIM MUŠKARCIMA???????
prokleto su zgodni!
Thenebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:20   #57
Čovjek je čudan, ok, stvarno je krenuo svom silom i previše "ozbiljno" na samom početku veze, valjda ima nekog razloga da se kod tebe upali neka signalna lampica za uzbunu, pogotovo ako nije skroz konzistentan u nastupu - možda se radi o "daze & confuse" udaru sa ciljem izolacije plijena od cimerica i roditelja, radi lakše kontrole...

Ali ti si to sve tako čudno, zbunjeno i nejasno opisala, da stvarno nije lako raspravljati o njegovim potencijalnim motivima kad je tvoje ponašanje i razmišljanje kao iz telenovele.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:20   #58
Jadan taj tvoj momak!
Da sam na njegovom mjestu od mene bi dobila odjeb samo takav!!
Nemogu vjerovat da se zena od 29 god moze ponasat tako djetinjasto!
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:20   #59
Teraj to u kujac! To nije muško. Previše se prenemaže i ne može se odlučiti jel bi piškijo ili bi kakijo. Koji kujac radi drame, a pojma nema ako budete napravili limače koliko će para bacit na razna sranja. On je očito s tobom u vezi jer je to za njega "the right thing to do" u ovom periodu života, a ne zbog toga što mu uz tebe "heart goes shalalalala in the morning & shalalalala in the evening", tak da ga lepo steraj u kujac i nađi boljeg ili (možda) curu s pimpekom aka shemale.

Nemoš biti 75% muško i 25% papak. To je split personality disordr u najmanju ruku.
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 15:21   #60
Quote:
necunecu kaže: Pogledaj post
Pa i da zarađuje 10.000, opet ti i s takvom plaćom treba 20 godina da si uopće kupiš stan i auto, prema tome zašto bi rasipao novce?
nije stvar u novcima vec u principu! ili u kavi? cek sta?
Thenebra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger