Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2014., 11:56   #41
Quote:
lamye kaže: Pogledaj post
Očigledno je da osjećaš grižnju savjesti što si se ševila na trećem dejtu odnosno vrlo brzo i bez dobrog poznavanja dečka. Nakon tog sexa ti si osjećala da ste vi bliskiji, očekivala neki korak više, korak dalje, a on kao da se povukao natrag. To je zato što u globalu muškarci ne doživljavaju emotivno sex dok većina žena nakon sexa poželi nešto više od toga. O dečku si stvorila mišljenje na temelju frendičinih riječi. Nisam baš shvatila ovo tvoje dramatiziranje i samokrivljavanje, možda ga je to iznenadilo. S druge strane, možda dečku paše samo sex i ništa više od toga i dobro mu je došlo to s tobom. Savjet tebi je da manje analiziraš i da se u buduće ne upuštaš u tako brzi sex (s obzirom da se nakon toga ne osjećaš dobro i sve se zakompliciralo) jer je očito da nisi za to, kao ni ja.
covjek se povukao zbog njene reakcije, i to vjerojatno cak zbog toga jer misli da je to zeljena reakcija nakon njenog ponasanja. lopta je na njenoj strani terena sada. samo neka ju ne drzi predugo u nogama ili ce dobiti zuti pa crveni za odugovlacenje igre.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 11:58   #42
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Ne. Ona je ispravno upotrijebila latinski a ti nisi shvatio sto je htjela reci. Naslov je parafraza od "status quo ante bellum", jer se u njenom slucaju radi o povratku na fazu prije seksa.



Direktnost je opcenito jako podcijenjena kvaliteta.
ok, my bed


on topic
autorice nije mi bas jasno sta si ti to tocno ocekivala na cete na tom slijedecem dejtu raspravljati o tom sexu koji je bio

sama kazes da je taj slijedeci dejt bio super, ali eto niste spominjali taj sex i niste ga ponovili- i evo kod tebe drama

a da je odmah taj slijedeci put ocekivao opet sex vjerojatno bi isto bila drama on od mene hoce samo sex

i onda se mi zene pitamo zasto muskarci kazu da smo komplicirane


savjet: drugi put se ne upustaj u nesto za sta nisi spremna, vecini zena je sex vise od samo fizicke komponente i treba nam vremena tj. stabilna veza da bi se dobro osjecale
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:09   #43
Drago mi je, Ante, seks.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:20   #44
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Jadan covijek.

Nabasao na personu koja ima komplekse i nemire jer se je, eto, nakon samo tri dejta upustila u fizicku aktivnost sa osobom koja joj se svida.
I jos isla kako ona kaze "dramit" nakon samog cina.

Stara moja, ja bi te nakon toga napucao da te i na cesti vise ne pozdravim!


A nacin razmisljanja i vrednovanja ti je onak....



Ako je covijek pametan, prekrizit ce te za vijeke vjekova. I nac si neku koja mu nece, nakon sto su proveli super trenutke, zabavili se i vidjeli da si odgovaraju, reci: ja se sad osijecam grozno jer smo se posevili.
To samo ako je veliki forumski jebac i opcenito frajercina svjetskih razmjera koja se razbacuje picetinom kao politicar obecanjima.

Vecina bi nas reagirala bas kako je i on reagirao, pustili da se dogovori sama sa sobom

Uglavnom curo, ne znam sto tre brine. Jos izlazite, u cemu je problem. Ako os pohebite se, ako nes sacekaj dok os... mislim... de je drama Ako pak nije drama nego kalkuliranje nemoj brate, nemoj
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:29   #45
Quote:
Amidala_ kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši, moja situacija je sljedeća: upoznala momka, on tražio broj, našli se mi na prvom dejtu: ništa, na drugom dejtu: ništa (bili kod njeg u stanu), na trećem dejtu: sve (da, i sex). Njega sam upoznala preko super frendice, ona ga jako dobro zna i zna da je momak ok i nije neki divlji i bešćutni jebač, ima emocije i obzira.
Meni se on jako sviđa i našli smo se mi i na četvrtom dejtu, koji je bio kao da se ništa nije dogodilo (otud naziv teme). Pričali smo nekoliko sati, zajebavali se i meni je izgledalo sve ok (s tim da smo se nakon tog sexa zbog mojeg dramatiziranja i samookrivljavanja rastali pod upitnicima i totalno čudno). E sad, mene pati to zašto se on ponašao kao da se ništ nije dogodilo. Nismo ni pričali o tome što se dogodilo,već smo se vratili na fazu prije seksa. Frendica(kojoj je on zapravo bliža obitelj) je njemu rekla da sam ja za ozbiljnu vezu i da mi nije samo do "one night standova",a ne mogu dešifrirat što on hoće od mene. Znam da ću ga morati pitati i da ćemo morati razgovarati o tome,ali prije bih htjela čuti neka druga mišljenja o ovoj situaciji. Mislite li da imamo izgleda za neku dobru vezu, unatoč toj zbunjujućoj situaciji i unatoč tome što smo se tak brzo seksali? Stvarno mi se sviđa, oboje smo opušteni,mislim da se i ja njemu dopadam i ne bih htjela nešt zabrljati, htjela bih polako s njim, da se upoznamo bolje...a opet,stalno me pere neka tjeskoba, ni sama ne znam zašto.
Komentirajte, molim vas
Vrlo jednostavno, tvoje riješenje je: zavtori forum!

odi s njim i razgovaraj, razgovaja i razgovaraj!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:34   #46
Kako ti možeš bit u ozbiljnoj vezi kad se ni sama sa sobom ne možeš dogovorit?
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:02   #47
Hvala svima na komentarima, pomaze mi da vidim kako drugi ljudi razmisljaju,jer ja,kao sto se i vidi iz prilozenog,nisam bas najracionalnija, priznam . Iskreno, ni sama ne znam sta ocekujem od cijele ove situacije, svaki dan drugacije razmisljam. Da me odjebe,bilo bi mi zao,ali ne bih se bacala s nebodera. A opet... Sad vidim da to i nije neki big deal... Kazem, ja bih trenutno bila sretna da imam taj svoj status quo, i nadam se da ga imam, da nisam u zabludi... Oh well, time will tell , ali dotad, za mene apstinencija
__________________
"...jesen plavih očiju gleda u sobu..."

Zadnje uređivanje Amidala_ : 18.04.2014. at 15:10.
Amidala_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:05   #48
Quote:
Amidala_ kaže: Pogledaj post
Kazem, ja sad trenutno jedino zelim taj svoj status quo, i nadam se da ga imam, da nisam u zabludi... Oh well, time will tell , ali dotad, za mene apstinencija
on ce ocekivat tvoj potez oko sexa opet budes li puno apstinirala crveni karton ti ide.


najgore su ove brzo daju, onda joj bude ža pa onda zajebaje po misec dana neda
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:09   #49
Quote:
googana kaže: Pogledaj post
Oh well, time will tell , ali dotad, za mene apstinencija
Dečku se sviđaš, i on se sviđa tebi...spavali ste skupa...i čini se da je seks bio dobar...i sad ćeš se ti vratit na apstinenciju?
Ili mu to jako jasno verbaliziraj, ili se nemoj bavit takvim pizdarijama...

sve to što radiš, radiš iz nekih strahova i starih povreda, i glupih zaključaka izvedenih na jako malom uzorku

i što je najvažnije, uzorku koji nema veze s njim konkretno.

Ispada da njega kažnjavaš za svoje greške iz prošlosti.

i mislim da za tvoju temu više odgovara naslov "status quo post sex", ali ima jedno 15 godina otkad sam učio latinski...
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:24   #50
Quote:
Amidala_ kaže: Pogledaj post
Hvala svima na komentarima, pomaze mi da vidim kako drugi ljudi razmisljaju,jer ja,kao sto se i vidi iz prilozenog,nisam bas najracionalnija, priznam . Iskreno, ni sama ne znam sta ocekujem od cijele ove situacije, svaki dan drugacije razmisljam. Da me odjebe,bilo bi mi zao,ali ne bih se bacala s nebodera. A opet... Sad vidim da to i nije neki big deal... Kazem, ja bih trenutno bila sretna da imam taj svoj status quo, i nadam se da ga imam, da nisam u zabludi... Oh well, time will tell , ali dotad, za mene apstinencija
čemu apstinencija?
pa nisi u časne otišla!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:44   #51
Quote:
bigboom kaže: Pogledaj post
on ce ocekivat tvoj potez oko sexa opet budes li puno apstinirala crveni karton ti ide.


najgore su ove brzo daju, onda joj bude ža pa onda zajebaje po misec dana neda
kao prvo, dao je i on meni, ne samo ja njemu, a upravo zbog tog (između ostalog ) što bih htjela da opet "dijelimo", dramim i pizdim
__________________
"...jesen plavih očiju gleda u sobu..."
Amidala_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:46   #52
Quote:
Amidala_ kaže: Pogledaj post
kao prvo, dao je i on meni, ne samo ja njemu, a upravo zbog tog (između ostalog ) što bih htjela da opet "dijelimo", dramim i pizdim
moraš znati kako cure ne daju, već primaju...mi, dečki, smo ti koji dajemo!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:47   #53
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
čemu apstinencija?
pa nisi u časne otišla!
sex je gori od tajica
ma zezam, ali mislila sam ako sad krenemo u te vode, ništ od potencijalne veze
__________________
"...jesen plavih očiju gleda u sobu..."
Amidala_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:51   #54
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
moraš znati kako cure ne daju, već primaju...mi, dečki, smo ti koji dajemo!
ok,budem pročitala osnove seksualnog obrazovanja, gore temu
__________________
"...jesen plavih očiju gleda u sobu..."
Amidala_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:53   #55
Quote:
Amidala_ kaže: Pogledaj post
Frendica(kojoj je on zapravo bliža obitelj) je njemu rekla da sam ja za ozbiljnu vezu i da mi nije samo do "one night standova",a ne mogu dešifrirat što on hoće od mene.
Kako ti to postavljaš stvar, ne mogu dešifrirati što on hoće od mene?
Koga briga što on hoće, nisi ti zlatna ribica da ispunjavaš želje.

Ako hoćeš vezu ima bit u vezi.
Tako ti to stavi na stol pa ako počne vrdati, samo opet napravi dramu.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:54   #56
Quote:
Amidala_ kaže: Pogledaj post
sex je gori od tajica
ma zezam, ali mislila sam ako sad krenemo u te vode, ništ od potencijalne veze
A on zna da bi ti ozbiljnu vezu?

Gledaj to ovak' Ako je seks bio bezveze i bolje da si to skužila prije nečeg ozbiljnijeg A ako nije i ako vam je odnos sada okej i ako ti se sviđa, reci mu da si reagirala tako kako jesi zato jer si smatrala da će pomisliti da si neozbiljna, a zna se da ne tražiš nešto nedefinirano i prolazno Mislim, jednostavno budi iskrena i to je to. Ne znam zaašto bi sada izvodila bijesne gliste i provodila neku apstinenciju ..yada yada.

Posksali ste se jer si to željela, a zna se da kasniije nema kajanja Istjeraj to na čistac i mirna Bosna
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 16:01   #57
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Dečku se sviđaš, i on se sviđa tebi...spavali ste skupa...i čini se da je seks bio dobar...i sad ćeš se ti vratit na apstinenciju?
Ili mu to jako jasno verbaliziraj, ili se nemoj bavit takvim pizdarijama...

sve to što radiš, radiš iz nekih strahova i starih povreda, i glupih zaključaka izvedenih na jako malom uzorku

i što je najvažnije, uzorku koji nema veze s njim konkretno.

Ispada da njega kažnjavaš za svoje greške iz prošlosti.

i mislim da za tvoju temu više odgovara naslov "status quo post sex", ali ima jedno 15 godina otkad sam učio latinski...
kriva sam
a za temu sam nepokolebljiva,naslov ostaje
__________________
"...jesen plavih očiju gleda u sobu..."
Amidala_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 16:06   #58
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
A on zna da bi ti ozbiljnu vezu?

Gledaj to ovak' Ako je seks bio bezveze i bolje da si to skužila prije nečeg ozbiljnijeg A ako nije i ako vam je odnos sada okej i ako ti se sviđa, reci mu da si reagirala tako kako jesi zato jer si smatrala da će pomisliti da si neozbiljna, a zna se da ne tražiš nešto nedefinirano i prolazno Mislim, jednostavno budi iskrena i to je to. Ne znam zaašto bi sada izvodila bijesne gliste i provodila neku apstinenciju ..yada yada.

Posksali ste se jer si to željela, a zna se da kasniije nema kajanja Istjeraj to na čistac i mirna Bosna

da,on zna da bih ja nešt ozbiljnije, zato je i rekao frendici da me nije htio ni ljubit na prethodnim dejtovima,ali eto, na trećem se zalomilo sve...na obostranu inicijativu
__________________
"...jesen plavih očiju gleda u sobu..."
Amidala_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 16:08   #59
Quote:
Amidala_ kaže: Pogledaj post
sex je gori od tajica
ma zezam, ali mislila sam ako sad krenemo u te vode, ništ od potencijalne veze
nisi li već 7mjeseci s njim u vezi?
ne živite li 3mjeseca skupa?

sorry, ako je tako...dobrano ste u vezi! u suživotu dapače...

ako već živiš s njime...onda se opusti ili će otići!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 16:11   #60
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Kako ti to postavljaš stvar, ne mogu dešifrirati što on hoće od mene?
Koga briga što on hoće, nisi ti zlatna ribica da ispunjavaš želje.

Ako hoćeš vezu ima bit u vezi.
Tako ti to stavi na stol pa ako počne vrdati, samo opet napravi dramu.
haha, jak stav . Stvar je što mi se čini da me nije baš olako uzeo,ali prije pola godine je izašao iz duge veze pa ne želim forsirat...i tako to...oh, i sama sam umorna kad se čitam
__________________
"...jesen plavih očiju gleda u sobu..."
Amidala_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger