Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2014., 00:23   #1
Bolan kraj ili bol bez kraja?

Kak se postaviti u situaciji prema friendici koja vam je počela značiti malo više nego „just a friend“??? A ona ima nekog tipa,u vezi je,iako ne baca šprehu često o njemu,bar ne u mom pristustvu…..e sad,je li to da ja ne bih bio ljubomoran ili te lične stvari zadržava samo za sebe,ne znam….. Ali onak,sviđa mi se,a ja ne želim kvariti dosadašnji odnos eventualnim „outanjem“,bojim se da bu krivo shvatila i nisam siguran u njene osjećaje….onak,pokazuje ih,ali je to baš onak prijeteljski,iako ponekad graniči s nekakvom većom emotivnošću…. Zbunjen sam priznajem,ali se prema ljudima oko sebe uvijek postavljam na način da poštujem njihove odluke,njihov način razmišljanja i ne petljam se preveć u osobne stvari,ak mi netko želi nešto reći lično onda mislim da to treba i sam napraviti,t.j. taj korak prvi. Možda ovak zvučim kao luzer,al full mi je postala draga i u emotivnom smislu,glupo za reć ali kao da ju nekak…kao da ju toliko već volim da joj ne želim kvariti sreću ak ju ima s nekim drugim,a još i to da možda uništim dosadašnji jako dobar prijateljski odnos…..sad kak se ne vidimo tak često jer ne živimo više u istom mjestu,sad mi to pada još i teže…. emocije su mi podivljale i moram napraviti nešto da prekinem to,a znam da ak joj velim da sam se zaljubio i da imam već duže vremena osjećaje prema njoj da bu napravila scenu,pogotovo jer smo uvijek iskreni jedno prema drugome i gradili smo odnos na povjerenju i dobro ga izgradili,a ja sad nekak želim nešto više,ne mogu se boriti sa tim…..

Strah me i pomisliti da idem nekim svojim potezom uništavati sve dosad stvoreno među nama,a i ak je sretna s tipom s tim s kojim je bude ispalo da joj ne želim da ona bude sretna nego u ovoj situaciji mislim na svoj ego,iako to baš i nije ego,prije bi rekao da su mi osjećaji prema njoj podivljali i stalno,ali stalno mislim na nju……full mi je teško to sve objasniti…..

Ali,nekak bih trebao savjet i odgovor,mišljenja,iskustva…dal da to sve prekinem jednom zauvijek,da ju zaboravim, jer mislim da ju nemogu više gledati sam kao friendicu,baš ono… ne mogu….ako i pokušam to bu me proganjalo stalno.

Što mi je bolje u ovoj situaciji: bolan kraj ili bol bez kraja?
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 00:30   #2
Ovo prvo Bit će ti lakše, a ako ona zbilja voli tog tipa s kojim je, tvoje priznanje joj neće biti odveć značajno u smislu toga da prekine vezu Budi sebičan i oslobodi se tog tereta Mislim da je besmisleno biti toliki mazohist. Znam da ovo nije PDF glazba, ALI mislim da ova pjesma savršeno opisuje tvoju situaciju Slušaj Možda pomogne.

Sretno!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 00:37   #3
Problem je u tome kak ja ne znam biti sebičan,pojedem se živ kad se prema nekome tak ponesem......
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 00:43   #4
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
Problem je u tome kak ja ne znam biti sebičan,pojedem se živ kad se prema nekome tak ponesem......
Pa ne "sebičan" u zločestom smislu nego si to prevedi na način da bi mogao više gledati na sebe jer te to, očigledno, ubija u pojam i nesretan si pa ili priznaj i makni se ili nemoj kukati nego, jebiga, pregrizi to i trpi
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 05:36   #5
Imaš opcije:
a) Pričati s njom i dobiti odjeb.
b) Odjebati to u startu i smanjiti druženje na minimum. Loša strana: nikad nećeš znati što je moglo biti.

Sve u svemu,već si počeo ostajati bez nje. Kad se zaljubiš: to drastično mijenja stvari.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 07:57   #6
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
Kak se postaviti u situaciji prema friendici koja vam je počela značiti malo više nego „just a friend“??? A ona ima nekog tipa,u vezi je,iako ne baca šprehu često o njemu,bar ne u mom pristustvu…..e sad,je li to da ja ne bih bio ljubomoran ili te lične stvari zadržava samo za sebe,ne znam….. Ali onak,sviđa mi se,a ja ne želim kvariti dosadašnji odnos eventualnim „outanjem“,bojim se da bu krivo shvatila i nisam siguran u njene osjećaje….onak,pokazuje ih,ali je to baš onak prijeteljski,iako ponekad graniči s nekakvom većom emotivnošću…. Zbunjen sam priznajem,ali se prema ljudima oko sebe uvijek postavljam na način da poštujem njihove odluke,njihov način razmišljanja i ne petljam se preveć u osobne stvari,ak mi netko želi nešto reći lično onda mislim da to treba i sam napraviti,t.j. taj korak prvi. Možda ovak zvučim kao luzer,al full mi je postala draga i u emotivnom smislu,glupo za reć ali kao da ju nekak…kao da ju toliko već volim da joj ne želim kvariti sreću ak ju ima s nekim drugim,a još i to da možda uništim dosadašnji jako dobar prijateljski odnos…..sad kak se ne vidimo tak često jer ne živimo više u istom mjestu,sad mi to pada još i teže…. emocije su mi podivljale i moram napraviti nešto da prekinem to,a znam da ak joj velim da sam se zaljubio i da imam već duže vremena osjećaje prema njoj da bu napravila scenu,pogotovo jer smo uvijek iskreni jedno prema drugome i gradili smo odnos na povjerenju i dobro ga izgradili,a ja sad nekak želim nešto više,ne mogu se boriti sa tim…..

Strah me i pomisliti da idem nekim svojim potezom uništavati sve dosad stvoreno među nama,a i ak je sretna s tipom s tim s kojim je bude ispalo da joj ne želim da ona bude sretna nego u ovoj situaciji mislim na svoj ego,iako to baš i nije ego,prije bi rekao da su mi osjećaji prema njoj podivljali i stalno,ali stalno mislim na nju……full mi je teško to sve objasniti…..

Ali,nekak bih trebao savjet i odgovor,mišljenja,iskustva…dal da to sve prekinem jednom zauvijek,da ju zaboravim, jer mislim da ju nemogu više gledati sam kao friendicu,baš ono… ne mogu….ako i pokušam to bu me proganjalo stalno.

Što mi je bolje u ovoj situaciji: bolan kraj ili bol bez kraja?

Reci joj bas na ovakav nacin:
Uvijek si mi bila vazna i znao sam da si znacajna osoba u mom zivotu, ali tek kad sam odselio shvatio sam prirodu tih osjecaja, nedostajes mi svaki tren, i to ne samo kao prijatelj.
znam da imas vezu i shvatio sam da te volim toliko da ti zelim srecu sa kim god to bilo.
morao sam reci, jer bih inace implodirao.
eto...ho's jos sta popiti?
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 09:44   #7
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Imaš opcije:
a) Pričati s njom i dobiti odjeb.
b) Odjebati to u startu i smanjiti druženje na minimum. Loša strana: nikad nećeš znati što je moglo biti.

Sve u svemu,već si počeo ostajati bez nje. Kad se zaljubiš: to drastično mijenja stvari.
U obje opcije sam luzer ima li kakva dobitna?

Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Reci joj bas na ovakav nacin:
Uvijek si mi bila vazna i znao sam da si znacajna osoba u mom zivotu, ali tek kad sam odselio shvatio sam prirodu tih osjecaja, nedostajes mi svaki tren, i to ne samo kao prijatelj.
znam da imas vezu i shvatio sam da te volim toliko da ti zelim srecu sa kim god to bilo.
morao sam reci, jer bih inace implodirao.
eto...ho's jos sta popiti?
originalno i diplomatski,onak.....ak dobijem odjeb opet sam na istom i nikad me ne bu gledala više istim očima

Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Pa ne "sebičan" u zločestom smislu nego si to prevedi na način da bi mogao više gledati na sebe jer te to, očigledno, ubija u pojam i nesretan si pa ili priznaj i makni se ili nemoj kukati nego, jebiga, pregrizi to i trpi
nije stvar u kukanju,nego da je to tak jednostavno reći kak je napisati ne bi ni postavljao ovu temu,išao bi drito to odradit,al mi je bad jer se bojim gubitka
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:08   #8
Nemoj se bojati gubitka.
ionako ju nemas, a zadrzaces je kao prijateljicu...ne najbolju, trebace malo vremena...ali ostajete prijatelji.
dobices ili curu koju volis ili priliku da krenes dalje.
ovako stekas u procjepu izmedju onoga sto zelis i onoga sto ti vise nije dovoljno i to ne moze biti trajno stanje.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:11   #9
Dobro su ti rekli..neznam čemu se mučiti..priznaš joj i gotovo
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:13   #10
a biste li vi,iskreno,imali muda takav potez napraviti nekome tko je već u vezi?
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:15   #11
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
a biste li vi,iskreno,imali muda takav potez napraviti nekome tko je već u vezi?
Pa iskreno..da se i ti njoj svidjas mislim da ne bih bila u vezi neg bi ti vjerovatno i ona rekla

Pa ili joj nemoj reć i kreni dalje ili joj reci
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:29   #12
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
a biste li vi,iskreno,imali muda takav potez napraviti nekome tko je već u vezi?
Ovisi o osjecajima i koliko ih mogu podnijeti i sta ocekujem.
ako bih jednim dijelom (racionalnim) mozga procijenila da nas dvoje i ne bismo cekali skupa unucice, da je ona u slicnijem odnosu sa momkom, vjerojatno bih se maknula.
ako bih bila ubijedjena da je to "ta" osoba...ne bi bilo druge opcije, nego reci, pa sta bude.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 12:04   #13
Nemoj joj reći ni slučajno.

Pati godinama.
googana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:22   #14
Quote:
googana kaže: Pogledaj post
Nemoj joj reći ni slučajno.

Pati godinama.
odličan sarkazam,ono......
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:38   #15
Samo se makni i svedi komunikaciju na minimum. U njezinim očima ona te svejedno vidi kao ženu, a sa priznanjem ćeš još zacementirati svoj iovako nezgodan položaj.

Ili će ostati sa svojim likom, ili će se početi pitati zašto više ne ulažeš u nju, pa se možda nešto i promijeni. U svakom slučaju, tu je potrebno toliko samodiscipline i vremena
da je takav pothvat debelo iracionalan. Iskreno, nemoj ovo shvatiti kao uvredu, ali za takav pothvat trebaš biti malo više od prosječnog muškarca. Ja sam uspio pobjeći dvaput,
ali to nije nešto što bih opet radio. Prvi puta su mi trebale 2-3 godine (bili smo nakon toga 3 godine u vezi), drugi puta nekih 11 mjeseci (njoj sam rekao da odbije od kola).

Zašto ti ovo gore kažem? Zato da bi to izveo trebaš u najmanju ruku voljeti sebe puno više od nje, a iz tvojih postova ja to ne mogu iščitati.
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 16:00   #16
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
U njezinim očima ona te svejedno vidi kao ženu
ovo mi fakat nije jasno
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 16:17   #17
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
ovo mi fakat nije jasno

Friendzone :there's no turning back: lvl
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 16:26   #18
Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
ovo mi fakat nije jasno
Friendzone lvl over 9000. Nije ti jasno jer još nisi svjestan u potpunosti svoje
pozicije. Bit ćeš kada poduzmeš nešto.

Znači ona tebe vidi kao nekog s kim obrađuje pitanja bitka i nebitka i priča o istim temama kao sa svojim prijateljicama.

A treba te vidjeti u sceni divljeg i neobuzdanog seksa dok si na njoj.

A jednom kada upadneš u friendzone, to je loše. To je kao živi pijesak. Što je tebi više stalo, propadaš sve dublje.
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 21:42   #19
Reci joj iskreno što osjećaš. Vjerojatno neće ništa biti od toga, ali ako joj ne kažeš, uvijek ćeš se pitati što bi bilo, kad bi bilo...
Valerie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 22:55   #20
je,bili ste u pravu..............nisam se mogao suzdržati i rekao sam joj danas,poklopila mi je slušalicu i ne javlja se a to je znak? da je gotovo ili da sačekam da se skulira?
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger