Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2024., 10:27   #3341
Jučer bio u polikiklinici Čeko, mladi doktor impl. koji mi se čini da zna znanje i kojemu je prioritet da se posao napravi po PSu, naravno, ne uvažavajući pacijentovu žurbu da čim prije stavi most, hib.most, protezu i sl.
Pošto sam došao "prek reda" nismo baš puno ulazili u razgovor, ali, dogovrit ću termin za dalje, prije svega zanima me cijena ugradnje, radova.

Zanimljivo je, a to sam već naveo, do sad sam obišao 8-9 ordinacija koji se bave ugradnjom impl. s jednim 3dortopanom i cbct snimkom, dobio sam isto tolko (8-9) mišljenja. U biti, moram donijet odluku kome ću se dati u ruku, naravno to dodatno otežava odabir željene ordinacije, očito ima više rješenja za ugradnju impl.a situacija nije baš laka, bar u mom slučaju. Ne volim obećavanja i ulijepšavanja, pa poslije dok čovjek iskrca par tisuća €, oni se ograde, a nerijetko sam se načitao horor priča, a opet, tu ne bih samo pripisao odgovornost kirurga nego i pacijenta koji isto tako snosi svoj dio odgovornosti u pogledu redovne usne higijene.

U planu mi je posjetit ordinaciju (dr.Matija Gikić) Dr.Gikić, osobno otići kod njih, pa da vidimo što i kako. Čitajući recenzije o navedenom doktoru, naglašava se kao netko ko ima strpljenja a osim stručnosti, jako je pedantan.
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.