Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 00:28   #10041
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Kad već spominjete hakiranja i sve te stvarčice, mojoj mami se na mobitelu prikazuje sve što je pretraživala na internetu na poslu. Zašto? Kako su joj se povezali mobitel i komp na poslu? Gmail?

Nepopularno - ne koristim gmail.
Uuhuhuuuu

Khm: https://scholar.google.hr/scholar?q=...ZjCR8QgQMIKjAA (akademski članci. akademski.)

Vjerojatno se mobom spajala na vajrles od firme, ili je ušla u svoj mail akaunt(koji ima na mobu) na poslu...sinkalo joj se, povuklo joj kukije

Gugl je čist fajn
astor pec is offline  
Old 09.01.2018., 01:15   #10042
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Uuhuhuuuu

Khm: https://scholar.google.hr/scholar?q=...ZjCR8QgQMIKjAA (akademski članci. akademski.)

Vjerojatno se mobom spajala na vajrles od firme, ili je ušla u svoj mail akaunt(koji ima na mobu) na poslu...sinkalo joj se, povuklo joj kukije

Gugl je čist fajn
Mislim da se na WiFi nije spajala, jedino ako je išla na gmail tamo.

Kako to poništiti?
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 09.01.2018., 01:22   #10043
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ona je naučila pisati tek nakon par knjiga, ali bar su divno maštovite, pakljavom pisanju unatoč.

Filmovi su baš napravljeni za djecu koja ne znaju za bolje i davili bi se i u šećernoj tabli da im daš.

Knjige: super ideje, loša pa dobra realizacija
Filmovi: 20% dobrih ideja (u odnosu na knjige), realizacija od bezveznjikave do negledljive
al nasi prijevodi su uzasni.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 09.01.2018., 02:36   #10044
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
al nasi prijevodi su uzasni.
Ne znam, čitala sam ih u doba kad mi to još nije bilo bitno.

Scarlett, da nije ulogirana u browser? https://support.google.com/chrome/an...DDesktop&hl=en
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 09.01.2018., 05:47   #10045
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
A za two step verification nisi čuo i slične jako lijepe i korisne stvarčice... Onaj kome u 2017. uspiju hakirat mail ili PayPal drugo nije ni zaslužio na kojoj god mreži bio... pardon, 2018.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Možeš si obrisati guzicu sa two stepom kad ti ukradu mobitel.

Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
To što ti pričaš, klasičan je prikaz ška i nevjerice. Cilj nije plačkati obične ljude, cilj je obogatiti ih.

Jedan forumaš ima dobar potpis: "Because of Bitcoin technology, the power to create money was granted to every human being on earth and taken away from kings, oligarchs, and governments.”

Ljudima je oduvijek bilo lakše čuvati koze.
Cilj, pardon, šansa je obogatiti samo neke, i to one koji imaju startnu prednost, a to je nastavak kraljeva i oligarha o kojima govori čuveni potpis.

Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
al nasi prijevodi su uzasni.
Meni su izvrsni.
klonka is offline  
Old 09.01.2018., 07:38   #10046
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Možeš si obrisati guzicu sa two stepom kad ti ukradu mobitel.
Istraži malo Uvijek imaš dodatne korake, sms na neki broj, two step na drugom uređaju, sigurnosna pitanja...
Mislim sve je to prosječnom korisniku koji uređaj koristi za sms i poziv "nepotrebno", ali ako imaš na uređaju bankovnu aplikaciju, paypal ili gmail kojim se prijavljuješ na druge aplikacije ili išta važno isplati se raspitati i osigurati.

"Izgubila" sam mobitel samo jednom (naslonila ga i zaboravila vratiti u džep, shvatila nakon tri minute, al dok sam se vratila netko ga je maznuo). Zaključan je otiskom prsta i šifrom, ne može se isključiti dok je zaključan, odmah sam ga locirala na tablet, zaključala dodatno s porukom na ekranu da je izgubljen, brojem koji mogu nazvati ili da čekaju da ja nazovem. Došla sam čovjeku na vrata (srećom kuća pa je lociralo točno u milimetar, kad je zgrada malo je nezgodnije odrediti stan.) Otvorila vrata žena da ne zna ništa, a ja upalila alarm, i otvara prozor od sobe lik je li to netko došao po mobitel...

Za krast smartphone stvarno moraš bit teži debil... Ne garantiram da je lik ciljano ukrao, možda je samo uzeo s ciljem da ga vrati, a žena ili tko već mu nije znala još jer se radilo o minutnom periodu vremena, ali...

Današnji mobiteli su jako sigurni i zaštićeni ako znaš čemu služe, kako ih koristiti i kako se zaštititi. Ali baš i nemamo puno o čemu pričati kad dosta veliki broj ljudi još uvijek u novčaniku uz kartice drži papirić s pinovima.
Kao što već rekoh, zaslužuju da te ih opljačka, slobodno mogu dati lopovu odmah u ruke i poštedjeti ga truda krađe.
tiluriumm is offline  
Old 09.01.2018., 08:21   #10047
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Scarlett, da nije ulogirana u browser? https://support.google.com/chrome/an...DDesktop&hl=en
A ne znam, moram je pitati. Iako, sumnjam da koriste Chrome na poslu.
Scarlett_O_Hara is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.