Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 19:11   #141
Tomb Raider Trailer #2 (2018) | Movieclips Trailers
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 20:53   #142
Ovaj 2 trailer je punoooooo bolji od prvog!
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:23   #143
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Naravno da Vikander Angelini nije ni do nožnog palca. I što se tiče izgleda, a i glume. Mislim da bi Scarlett Johansson, Charlize Theron, Kate Beckinsale, Milla Jovovich, Chloe Benett, Olivia Munn ili Sienna Guillory bile daleko bolji izbor.

Ali da ću gledati, hoću.
Nikako se ne bih složio s boldanim. Preporučam ti da pogledaš više Alicijinih filmova poput Ex Machina, The Danish Girl, A Royal Affair, Pure. U Jasonu Bourneu definitivno nije ostvarila neku pamtljivu ulogu, ali zato u navedenim filmovima je. Za ulogu u The Danish Girl je osvojila i Oscara, po meni potpuno zasluženo.
Moje mišljenje je da je Angelina tek prosječna glumica, iznadprosječnog izgleda.
__________________
Dying felt so goddamn good today
If I was ever alive well it's hard to say
Mrtav umjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:37   #144
Upravo to, Alice je stvarno odlična glumica tako da sam siguran da će i ovu ulogu rasturiti.

Angelina je kako je rečeno prosjecna glumica sa iznadprosjecnom ljepotom.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:25   #145
Za ovu ulogu treba biti karizmatičan, i imati kakav takav look Lare Croft, Alicia to nema, i to će biti najveći problem filma.

Angelina je bila i karizmatična, i izgledala je kao Lara Croft, i stvarno uvjerljivo djeluje kao akcijska junakinja, Aliciu ne vidim u toj ulozi nikako.

Trailer baš loše djeluje, kao neki film b produkcije, brijem da će ovo biti flop.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:39   #146
Bolji trailer zbog pjesme, ali to je to od napretka. Da sam bogat, potrosio bi 30 kn da to pogledam, ali ovako,radije pojedem gablec.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:23   #147
Pasmater, Oliver Queen postao žensko
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:37   #148
I današnja anoreksična Angelina bi mi bila bolja za Laru Croft.
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:44   #149
COVER "Survivor"
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 02:37   #150
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Ja sam odigrao sve nastavke Tomb Raidera osim ovog zadnjeg. Za njega sam pogledao cijeli walkthrough koji traje sve ukupno 10 sati. Koliko vidim po traileru uzeli su atmosferu iz igre (2013.), a priču malo kombiniraju iz 2013. i ovog zadnjeg nastavka. Moram priznati da ako uzmu fore iz spomenuta 2 nastavka igre, ovo bi moglo biti čisto ok!

Malo sam bio začuđen kada su službeno potvrdili Vikander za Laru. Jer sam je vidio u novom Bourneu i nije mi bila nešto, hajdemo reći primjetna. Sada kada je gledam, ono cura nije misica, ali i nije baš toliko ružna. Ono meni ona ima super figuru, ali šta je da je, moram se složiti s većinom, ravna je brate mili ko daska. Pa kaj nisu mogli to nekako popuniti, bar malo?

Meni su oba dva filma s Angelinom super. Pa čak sam i ja, kojeg ne interesiraju cure, zinuo kada se je na početku dvojke popela na brod i rekla: Hello boys!

Naravno da Vikander Angelini nije ni do nožnog palca. I što se tiče izgleda, a i glume. Mislim da bi Scarlett Johansson, Charlize Theron, Kate Beckinsale, Milla Jovovich, Chloe Benett, Olivia Munn ili Sienna Guillory bile daleko bolji izbor.

Ali da ću gledati, hoću.
Da, mogli su curu bolju, al film kosta ocito,pa nemaju para za neku bolju glumicu

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 07:52   #151
Da, stvarno su za bagatelu dobili oskarovku
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 09:06   #152
Da su uzeli neku cicojku mislim da bi bili izrešetani od femisntkinja i sličnih.
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 11:31   #153
Vjerovatno nebum ni gledao ovo ali vi valjda kužite da je ovaj film ekranizacije ove igre

https://www.youtube.com/watch?v=HQ4OkyvfFBw

Tak da ne kužim kukanje oko glumice.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 17:42   #154
Ide tko gledati sutra? Kakve su predikcije za box office ako netko zna
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 17:49   #155
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Ide tko gledati sutra? Kakve su predikcije za box office ako netko zna
Tek smo neki dan uopće saznali budžet filma, visokih 94 mil. dolara. Mislim da se moglo za 70 mil. dolara snimiti isti film, ali njihov problem.

Do prije samo tjedna nije ga bilo čak ni na odličnoj The Numbers.com stranici.

Jako visok budžet, i neće sigurno samo ovisiti o SAD-u.

Film se počeo prikazivati na nekim tržištima (Južna Koreja, Tajvan, Hong Kong) i ima 14 miliona zarade za sada.

Mislim da bi optimistično bilo da otvori sa 40 miliona u SAD-u i da dobro prođe u Europi. Ali mislim da im je 30 mil. ipak gornji plafon za prvi vikend.

Problem filma je i što je prilično zasićeno trenutno, ne samo Black Panther koji ne posustaje, nego i dolazak Ready Player One vikend kaon izlaska ovog filma.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 19:48   #156
Prosjek nekakav po reviewsima

http://www.metacritic.com/movie/tomb-raider?ref=hp
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 23:52   #157
Odgledala film u 3d... sranje, jedva sam dočekala kraj. Filmski vizualni efekti su jedino šta ga drži.

Priča je tupava, Lara scenarijski iritantna, još ni glumica ne plijeni...tako da nemam preporuke za pogledati film.

Joj...Indiana Jones mala bebica prema svemogućoj Lari.
Inače u filmu nisam naišla na lik koji mi je bio simpa....malo je žešći fail sa odabirom glumačke ekipe.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 22:22   #158
Meni je ovo cist nelose, za takvu vrstu filma. Nije preuzbudljiv al nije ni pretjerano naporan, neuvjerljiv je do boli naravno al opet, svi su takvi, ko sto James Bond drzi dah ispod vode pol sata i slicno.

Vikanderica je ispala okej, nit smrdi nit mirisi, sto je i dalje bolje nego da je iritacija.

Ako dobri prođu s lovom ne bi me cudilo da se nasnima nastavaka i nastavaka.

6/10 bi mu dala, ko voli takve filmove cisto okej za pogledati je.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 00:46   #159
Krene dobro pa se dogodi raspad sistema i svake logike.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 10:29   #160
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Nadam se da ovaj film neće biti samo nakupina one-linera, slowmotiona, trčanja s bombastičnom glazbom u pozadini, bad likova koji govore jedne te iste rečenice koje smo garant čuli u drugim filmovima, close-upovima kamere na Larine mnogobrojne poze poput držanja luka, pištolja i slično Imamo li sljedeći The Mummy?

Po traileru već njušim neku generičku pustolovnu priču, 'the fate of humanity is in you hands' i slično, ima i comic reliefa u vidu Nick Frosta, čisto da ne bude baš sve ozbiljno.

Dosta slična priča je u igri Tomb Raider iz 2013. godine, s Larinim flashbackovima o svojim starcima i putovanju na brodu koji doživi nesreću, igra je bila jebeno pustolovna.

Nemam neka visoka očekivanje filma, režiser Roar Uthaug nije baš zapažen, ima onaj film The Wave iz 2015. od tsunamiju u Norveškoj.

Moja prognoza: Metacritic 46%, a imdb 7,0 - malo poveća ocjena jer će pola Norveške napumpati brojku za svog režisera
Holy shit! Ovo je moj post iz 20.9 prošle godine i pročitaj sad moju prognozu u zadnjoj rečenici i pogle imdb i metacritic

http://www.imdb.com/title/tt1365519/

http://www.metacritic.com/movie/tomb-raider
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.