Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 09:21   #21
Neobična je činjenica da ljudi nisu toliko trivijalni, osim kada sebe uzimaju uber ozbiljno, uber znalački, uber anaLitično, uber moralno, uber damski, gospodsko snobovski.

Prema drugima uber usmjereni, samo da ne usmjere taj uber, ultra pogled, na i u sebe same.
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 09:46   #22
Ovaj je źivot velika khurchina {u njemu nema nikakvih pravila}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 18:24   #23
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Nekome su psovke dio vokabulara jer im je siromašan
Neka mi netko konačno objasni - kako vokabular koji sadrži psovke može biti siromašniji od onoga koji ih ne sadrži. Kakva je to kurčeva matematika?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 18:29   #24
Psovao ne psovao, na kraju źivota oet doðemo na isto
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 03:40   #25
Vjerujete li u ovo?
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:03   #26
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Vjerujem kurac!

Kao i u ovo.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:22   #27
Zagorec kad belu karta
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:36   #28
Ja, sam sebe, ponekad znam prcati u mozak, čisto onak... da znamo tko je gazda; Sebi!
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 02:44   #29
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Neka mi netko konačno objasni - kako vokabular koji sadrži psovke može biti siromašniji od onoga koji ih ne sadrži. Kakva je to kurčeva matematika?
Pridružujem se pitanju.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 02:09   #30
7+7=13.99 Kn
Happyning is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 02:28   #31
mislim o tim ljudima svaki dan .. uopce me NE zanimaju gluposti poput korupcije pedofilije kriminala ubojstva prijevare izivljavanje nad jadnima i bespomocnima, nit ne primjecujem ljude koji kopaju po smecu u prekrasnom drustvu u kojem zivim .. ali ako gurne ruku u kontejner i primi psecje govno pa kaze "u kurac" bude mi zao sto nije kao prije da mu milicioner batinama izbije pamet da mu vise ne padne na pamet ospovati a kamoli gurati ruku u smece ... steta sto je kopanje po smecu zabranjeno samo u rovinju .. trebalo bi cijelu evropu zastiti od ti kopaca po smecu .. ako im se ne svidja novac onda netrebaju zagadjivati ovu prekrasnu kulturu svojim psovkama!

.. no ak su pristojni pedofilni, silovatelji i ostala ugladjena gospoda poput politicara i imaju lijepo odjelo mi bude lakse i najodvratnije psovke zaboravim .. kada cujem slatke lazi licemjernih malogradjana, pogotovo cudjenje o vremenskim uvjetima i znacaju sportskih aktivnosti ... srce mi zaleprsa a masta zaigrano krene u bolji zivot .. neiscrpna inspiracija pozitivne energije .. drago mi je sto mislim pozitivno i sto gledam zivot kroz crno-bijeli objektiv ...
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 14:12   #32
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
..neiscrpna inspiracija pozitivne energije .. drago mi je sto mislim pozitivno i sto gledam zivot kroz crno-bijeli objektiv ...
Bez cinizma (kao bespotrebne offtopičk "vulgarnosti") molim(O!) lijepo. Povodom izbačaja, prijava povrede poslovnika, slijedi po pravilniku. Nije li "kulturnije" (biti kulturan kao zasebno zadovoljstvo, mogućnost za biti.. nešto..) jesti govna uz "naj-dobar tek/hvala, naj-vrlo također".. umjesto "pas mater, koji kur.., ..da-da, i meni "ista" konj ti mater po-misao.. po krupnijim komadi-či-ma voća.. i povrća.. i..". Ljudi si bespotrebno otežavaju. Konzumira li se iz porculanskog trona, kontejnera, zlatnog tanjura.. isto je. Menu (a la carte vs table (bowl, container..) d'h(jeb)ote) različit, no konzumacija, sasvim jednaka. Svi ljudi su jednaki. Razlika jedino u načinu konzumacije. I obimu izbačaja.. no to je manje bitno.. osim možda onima, koji konzumiraju iz porculanskog trona. Paralelne, alternative stvarnosti. Što ih je više, univerzalna, teoretska, sve je smješnija.... Prosto-humorno i vulgarno-vokabularno, smiješna.
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:02   #33
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
...drago mi je sto mislim pozitivno i sto gledam zivot kroz crno-bijeli objektiv ...
Ma uf, prokleto malograđanstvo, pedofili, silovatelji, ubojice, političari, itd., a "jadni" oni/drugi/ koji su/smo "ljudi". Hoćemo li sve one "loše" odmah na omču, električnu stolicu, metak u glavu. Da "najbolje" tako, jer time pokazujemo kako smo "humani" prema drugima. Bijeg od sebe samoga, nemogućnost suočavanja sa sobom i svojim problemima, pa zašto ne malo začiniti pogledom u crno bijeli svijet. Misliti (o ljudima) je drek znati. Imati volje za saslušati te "loše" ljude je možda put od misliti do znati. Ali tko bi se konkretno htio baviti time. Sve je u kurcu, svi smo u kurcu, ništa nema smisla. Možda bi najjednostavnije bilo poredati sve, i "dobre" i "loše" uza zid, slatko se nasmijati, uputiti jedan pička vam materina pozdrav i fino s ilegalno nabavljenim kalašnjikovim, ukloniti. Licemjerni smo svi, sebični smo svi, bijesni smo svi...Postoji razlika između gledanja realno na svijet i odustajanja, i gledanja realno na svijet bez odustajanja. No, teško je ustati se sa vlastite stolice i sjesti u nečiju tuđu. Razumijem to.
btw. dobrodošao nazad Faqi,
pičkastog ti falusa
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:28   #34
ekipa samo sam htjela rec da ne mislim na ljude koji koriste cesto pm / k etc. u vokabularu

vec npr osoba se buni na neku drugu osobu i onda odmah prica ode u erotsko vulgarnom smjeru tipa
fali njoj kurca, pa se ne moze koncentrirati ,mora nju netko dobro pojebati ....

na takvu pricu mislim

ne na ovo : u pm opet mi je pobjegao bus
tu to pm vise sluzi kao natuknica


nadam se da je jasnije

sad zamislite da vam tako kao gore sef prica, pa mi recite dali se tu radi o normalnoj osobi kojoj su sve ovce na broju
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:13   #35
Quote:
iowa kaže: Pogledaj post
vec npr osoba se buni na neku drugu osobu i onda odmah prica ode u erotsko vulgarnom smjeru tipa
fali njoj kurca, pa se ne moze koncentrirati ,mora nju netko dobro pojebati
....
sad zamislite da vam tako kao gore sef prica, pa mi recite dali se tu radi o normalnoj osobi kojoj su sve ovce na broju
To je već mobbing. Nije isto hoće li ti prijatelj reći fali ti kurca...ili šef. Osim ako ti je šef prijatelj. Bez khm seksualnih konotacija drugačijeg tipa. Možda bolje to ostaviti izvan radnog mjesta A uvijek možeš mobbing pretvoriti u uzajamni mobbing, pa reći nešto tipa tebi fali pičke jer ju nikada nisi ni vidio, ja bar kurac jesam i tako dalje jel. Mogao bi se šef naći uvrijeđenim/povrijeđenim kad nađe sebi ravnog/u.
Vulgarno bi značilo nešto što u sebi sadrži neki oblik direktnog vrijeđanja, ponižavanja, nečega što je izrečeno baš s negativnom namjerom, usmjerenom prema drugoj osobi, protiv te osobe?
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 01:40   #36
Quote:
sad zamislite da vam tako kao gore sef prica, pa mi recite dali se tu radi o normalnoj osobi kojoj su sve ovce na broju
skupi pare i otkaz .. joj kad bi ljudi davali kolektivne otkaze takvim jebivjetrima .. da vidis kak bi se radilo na poslovima a ne prcalo u mozak do besvjesti .. vec sam zaboravio kako je raditi za kretene .. ali sam davno vidio da je sve bitnije od posla tak da sam se primio posla .. nisam trazio posao nego sam obavio posao

jebiga trebalo je pojesti govna da od nekud pocnes al ta su govna odavno u kompostu i vec radjaju plodove .. hebiga sve je povezano .. a sta ces u djungli kad naidje majmun ili neka gorila .. pa se pocne ludirati .. kome ces se zaliti .. udri i bjezi

Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
btw. dobrodošao nazad Faqi
jos bolje vas nasao

Quote:
pičkastog ti falusa
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:16   #37
Quote:
iowa kaže: Pogledaj post
svi mi znamo nekoga tko se zna cesce nego drugi koristiti vulgarnim rijecima ili humorom

sta mislite o takvim ljudima, koji jako cesto u drustvu ili opcenito naginju vulgarnom izrazavnju i govor im je cesto podpracen nekim seksualnim konotacijama te vole sokirati ?
kakvi su to ljudi i kako se vi osjecate u njihovom drustvu?

sta mislite zasto neki ljudi imaju potrebu na nekin nacin iskakati kroz vulgaran govor ili pricati non stop u seksualnim konotacijama?

sto zele s tim postici i jel to indikator za nesto drugo..tipa za neke druge crte karaktera koje cesto idu zajedno s tim?
Nešto nije u redu sa takvim ljudima, kao da ne znaju izraziti što osjećaju/žele ili se osjećaju inferiorno ako se ne služe psovkama.

U takvom društvu se ne osjećam ugodno i nastojim izbjegavati takve.

Meni isto zna izletiti psovka kada sam jako ljuta ili nemoćna ili u prometu, ali svjesna sam da je to ružno za čuti. Izbjegavam psovke koliko god mogu.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:27   #38
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Neka mi netko konačno objasni - kako vokabular koji sadrži psovke može biti siromašniji od onoga koji ih ne sadrži. Kakva je to kurčeva matematika?
Psovka je zaustavljanje razgovora a ne sam razgovor.
Psovka je znak slabosti i nemogućnost detaljnijeg artikuliranja što osoba osjeća.

Kada osoba ima bogatiji vokabular ona izražava što je KONKRETNO smeta, ne koristi psovku kao obrambeni mehanizam.

Dakle, psovka je vrlo siromašan način izražavanja
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:27   #39
Psovke su vam ruzne, a kad vam bankari uzimaju kruh? Da li vam je to ruźno?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:28   #40
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Psovke su vam ruzne, a kad vam bankari uzimaju kruh? Da li vam je to ruźno?
Kakve veze verbalno izražavanje ima sa gospodarskim sustavom?
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.