Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 18:22   #1
Seks bez njezinog orgazma?

Bok ljudi

Evo odlucila sam otvoriti temu jer me malo muci nesto, ajmo reci, pa da skratim: zanima me uglavnom misljenje muskog dijela forumasa (ali nije zabranjeno i zenskom dijelu pisati ) o tome sto bi mislili da im se svidja neka cura, ono bas vas pali i sve to, ali vam kaze da ona.ne moze svrsiti tokom seksa, ali nikako; ne ono vaginalno/klitoralno/itd., nego svrsava samo sama doma a s vama nikad. Jel bi vam to jako smetalo (naravno pretpostavljam da bi ali eto ipak da pitam) i jel bi se i dalje vidjali s njom i seksali, ili vam to ne bi vise bilo napeto?
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:24   #2
meni bi to bio izazov. ne bi stao dok ne svrši ne mora isključivo penetracijom od samog seksa, al jezik, prsti? ja mislim da si treba dati truda, da bude opuštena i slično.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:50   #3
Ma ne, ne radu se tu i opustenosti uopce. Evo, dakle rijec je o meni, kao sto se moglo pretpostaviti

Vec godinama svrsavan na tu odredjenu mastariju (nekad i jos koju, ali uglavnom je ova jedna glavna), i ja sam si to objasnila tako da sam svoj mozak (jer mozak je glavni seks. organ, jel) istrenirala da sam sposobna samo na to svrsiti, i ne reagira vise na druge podrazaje, mastarije, itd.

Dakle, mene netko moze napaliti i dogodi se to, ali nikad toliko jako da svrsim na njega ili to sto radimo, dakle napali me u manjoj mjeri nego ta moja mastarija. Nikakvo lizanje ovdje, ondje, ono sto mi on kaze, njegova blizina, dodiri, nista ne ne uspije toliko izluditi kao ta mastarija. Naravno da reagiram na to sve, ali ocito nedovoljno. Dakle, ja uzivam ali ne toliko da dodjem do orgazma. I vec sam pocela to prihvacati kao takvo, tj da cu se ocito zauvijek tako seksati (ako i budem uopce) da ce uvijek faliti taj zavrsni 'touch'. Samo kako to objasniti drugoj strani a da to nekako prihvati kod mene? Jer budimo realni ipak je taj dio jako bitan, ako ne i najbitniji u cijeloj prici.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:22   #4
ja tak nisam mogao svršiti od pušenja i mislio sam si da će tak uvijek bit. sve dok nije došla jedna i toliko me isteasala da sam skoro svršio na jedan dodir jezikom.

al mislio sam da je problem u tome kaj sam previše se u tom polju zadovoljavao sam da mi nikaj drugo nije pasalo, dok nisam shvatio da sve ustvari ovisi o iskustvu i energiji druge osobe.

sad, potrebna je jaka volja da sama probaš maknuti tu maštariju ili da neko vrijeme ne radiš to što radiš. mislim, probaj barem na neko vrijeme pa tokom seksa bit prisutnija u tom pogledu, da tvoje zadovoljstvo ne ovisi samo o maštarijama.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:27   #5
Možda da tu tvoju maštariju preneseš u stvarnost kada s nekim vodiš ljubav?
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:30   #6
Jbg zajebala si sama sebe. Pokušaj napraviti jednu dužu pauzu od masturbacije, jedno mjesec dana... probaj zaboraviti sve to i onda se prepusti partneru u potpunosti i vidi ima li kakvog napretka. Nije mi to baš normalno da možeš svršiti sama ali ne i sa partnerom.
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:32   #7
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Možda da tu tvoju maštariju preneseš u stvarnost kada s nekim vodiš ljubav?
Nemoguce, jer mi je to u stvarnosti odbojno skroz i ne bi to napravila. Dakle, to mi je samo u masti napeto
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:33   #8
A koja je mašta?
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:37   #9
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Jbg zajebala si sama sebe. Pokušaj napraviti jednu dužu pauzu od masturbacije, jedno mjesec dana... probaj zaboraviti sve to i onda se prepusti partneru u potpunosti i vidi ima li kakvog napretka. Nije mi to baš normalno da možeš svršiti sama ali ne i sa partnerom.
Ne masturbiram uopce cesto, dapace, u zadnje vrijene pogotovo manje. Cak ni na tu mastariju. Tako da njje u tome rjesenje da smanjim.

Pa nije ni meni ali eto, sto da radim, nisam ja to svjesno izabrala jebemu. Poremecena sam u glavi i to se ovako manifestira ocito.

Probala sam to puno puta da se prepustim samo partneru i otpustim tu mastariju, ali onda se samo isfrustriram jer razmisljanjem o bilo cemu, ili cak ako probam ne razmisljati o necemu, ne dodjem ni blizu. I onda svaki put popustim i razmisljam o toj mastariji i rijesim se napetosti.

I nemojte mi sad samo reci da onda tek ne mogu svrsiti zbog te frustracije, jasno mi je to,ali nije to glavni uzrok.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:39   #10
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
A koja je mašta?
Pa naravno da necu pisati o tome tu javno. I nije uopce bitno koja je. Bitno je da me koci u uzivanju sa stvarnim partnerom i stvara frustraciju jer vjerujem da nitko to ne bi.mogao prihvatiti. Rekli bi da sam poremecena (sto i jesam) i nasli si neku koja svrsava s njima kao luda.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:42   #11
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Pa naravno da necu pisati o tome tu javno. I nije uopce bitno koja je. Bitno je da me koci u uzivanju sa stvarnim partnerom i stvara frustraciju jer vjerujem da nitko to ne bi.mogao prihvatiti. Rekli bi da sam poremecena (sto i jesam) i nasli si neku koja svrsava s njima kao luda.
Sve sto si rekla je tacno. Mozda da posjetis psihologa?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:43   #12
Quote:
Jay Cutler kaže: Pogledaj post
Možda da tu tvoju maštariju preneseš u stvarnost kada s nekim vodiš ljubav?
Ta vjerojatno uključuje osobu koja bi ovom nemaštanom smetala
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:46   #13
Mozda bi i meni smetala..
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:53   #14
a da., ostvarene maštarije često znaju završit kao noćne more. zato i jesu maštarije

ha ne znam, probaj je se nekako oslobodit, nemre bit da te pali samo i isključivo to do te mjere da samo od toga možeš svršit.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:54   #15
Možda tvom partneru ne bi smetalo da ne možeš svršiti, meni ne bi smetalo ali da ima neki normalan razlog. Ali s obzirom da ti maštaš o nekoj perverziji, ko zna kakvoj, svakom normalnom bi smetalo...
Problem je u tvojoj glavi i ako hoćeš da uživaš sa partnerom na pravi način onda moraš tražiti rješenje svog problema, da li ići psihologu da li sama nekako pokušavati se riješiti toga. Ali koliko vidim ti uopće ne tražiš rješenje, nego samo pitaš da li bi nam smetalo...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:59   #16
maštaš li o tome tijekom seksa?
Arcturus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:05   #17
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Ma ne, ne radu se tu i opustenosti uopce. Evo, dakle rijec je o meni, kao sto se moglo pretpostaviti

Vec godinama svrsavan na tu odredjenu mastariju (nekad i jos koju, ali uglavnom je ova jedna glavna), i ja sam si to objasnila tako da sam svoj mozak (jer mozak je glavni seks. organ, jel) istrenirala da sam sposobna samo na to svrsiti, i ne reagira vise na druge podrazaje, mastarije, itd.

Dakle, mene netko moze napaliti i dogodi se to, ali nikad toliko jako da svrsim na njega ili to sto radimo, dakle napali me u manjoj mjeri nego ta moja mastarija. Nikakvo lizanje ovdje, ondje, ono sto mi on kaze, njegova blizina, dodiri, nista ne ne uspije toliko izluditi kao ta mastarija. Naravno da reagiram na to sve, ali ocito nedovoljno. Dakle, ja uzivam ali ne toliko da dodjem do orgazma. I vec sam pocela to prihvacati kao takvo, tj da cu se ocito zauvijek tako seksati (ako i budem uopce) da ce uvijek faliti taj zavrsni 'touch'. Samo kako to objasniti drugoj strani a da to nekako prihvati kod mene? Jer budimo realni ipak je taj dio jako bitan, ako ne i najbitniji u cijeloj prici.
ajde to se cijeni, priznala si da se radi o tebi , a nisi ubacila "prijateljicu"
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:14   #18
A koje je ono bilo pitanje? Da li bi mi smetalo? Ovisi o puno toga, a budući da nemam dovoljno informacija, ne mogu odgovoriti na to pitanje.

Kako ti to rješavaš? Priznaš im da ne možeš svršiti s njima, ili im to prešutiš?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:43   #19
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Ma ne, ne radu se tu i opustenosti uopce. Evo, dakle rijec je o meni, kao sto se moglo pretpostaviti

Vec godinama svrsavan na tu odredjenu mastariju (nekad i jos koju, ali uglavnom je ova jedna glavna), i ja sam si to objasnila tako da sam svoj mozak (jer mozak je glavni seks. organ, jel) istrenirala da sam sposobna samo na to svrsiti, i ne reagira vise na druge podrazaje, mastarije, itd.

Dakle, mene netko moze napaliti i dogodi se to, ali nikad toliko jako da svrsim na njega ili to sto radimo, dakle napali me u manjoj mjeri nego ta moja mastarija. Nikakvo lizanje ovdje, ondje, ono sto mi on kaze, njegova blizina, dodiri, nista ne ne uspije toliko izluditi kao ta mastarija. Naravno da reagiram na to sve, ali ocito nedovoljno. Dakle, ja uzivam ali ne toliko da dodjem do orgazma. I vec sam pocela to prihvacati kao takvo, tj da cu se ocito zauvijek tako seksati (ako i budem uopce) da ce uvijek faliti taj zavrsni 'touch'. Samo kako to objasniti drugoj strani a da to nekako prihvati kod mene? Jer budimo realni ipak je taj dio jako bitan, ako ne i najbitniji u cijeloj prici.
A zašto o tome ne bi maštala dok se seksaš s partnerom?
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:51   #20
Ako možeš sama doma, moći ćeš eventualno i sa nekim drugim.

Samo trebate bit maštoviti i igrat se na pravi način.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger