Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 12:24   #1
S kraljevskog dvora

Evo zaseban tema o kraljevima, kraljicama, prinčevima, princezama, grofovima, barunima.

Svijet je pun dinastija, evo čak i Srbija ima svog kralja. Doduše nije al trudi se čovjek.


Ne moramo nužno secirati samo eMgleze.

Čini mi se da ima i u drugim državama materijala za diskusiju.

Recimo Španjolska, luxsemburga, Srbija, albanija...

__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 29.11.2017., 12:26   #2
Ova Herijeva mulatkinja mi nije lijepa sad kad sam je bolje osmotrila
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 29.11.2017., 12:28   #3
Neki ženski časopis kojeg prolistam kod frizera (nemam pojma kako se zove, meni je to sve isto) ima par stranica baš posvećenih royal tračevima sa svih dvorova. To uvijek pobožno pogledam iako nemam pojma tko je tko i s kim
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 29.11.2017., 12:28   #4
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ova Herijeva mulatkinja mi nije lijepa sad kad sam je bolje osmotrila
ja sam to jednom spomenula na Slikovnici, pa su me napali. tad jos nije ni bila Herijeva

u seriji mi djeluje masno i zamusikano u faci :nisamrasist:
c.c. is online now  
Old 29.11.2017., 12:33   #5
Meni je ljepša od Kate.


Ali nije neka ljepotica sad baš ono wooow.


Dobro nije da su oni upravo sišli s naslovnice man's healta.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 29.11.2017., 12:35   #6
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ova Herijeva mulatkinja mi nije lijepa sad kad sam je bolje osmotrila
Ni meni nije nešto, djeluje mi prljavo.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 29.11.2017., 12:38   #7
http://orderofsplendor.blogspot.hr/2...essys.html?m=1

Ja sam se sjetila ovog.

Mislim da je presedan da je neko od plavokrvih krstio i vjenčao se isti dan..


Negdje sam čitala da su roditelji bili ljuti
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 29.11.2017., 12:39   #8
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Ni meni nije nešto, djeluje mi prljavo.
Mulati inače djeluju prljavo. Ubiti najčešće.


Nisam ni ja rasist.


Kao i cigani.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Received Infraction
Old 29.11.2017., 12:39   #9
E da, i meni djeluje prljava. Kao da se ne kupa već samo nanosi novi sloj sredstva za samotamnjenje i puder preko starog
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 29.11.2017., 12:42   #10
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
E da, i meni djeluje prljava. Kao da se ne kupa već samo nanosi novi sloj sredstva za samotamnjenje i puder preko starog
to je pravi opis. tocno tako mi djeluje.
c.c. is online now  
Old 29.11.2017., 12:43   #11
Evo trudna Kate sa dječicom sadi neke biljčice http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...-elements.html
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 29.11.2017., 12:47   #12
meni kate izgleda bar 5 godina starija nego što je uz svu tu lovu...
pretplate is offline  
Old 29.11.2017., 12:48   #13
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Ova Herijeva mulatkinja mi nije lijepa sad kad sam je bolje osmotrila
Gledala sam sad kako joj kosa izgleda bez peglanja jer se točno vide one sitne kovrčave dlačice na čelu pa me zanimalo je li joj ljepše tako ili ovako


Elem... ženska nema niti jedne slike na guglu (osim neke kad je imala valjda 5 godina) da nije savršeno namontirana i Loreal kosa i sve to
Stickers is offline  
Old 29.11.2017., 12:51   #14
Meni nije jasno kako kraljica the sotona odobrava buducu snahu. Mulatkinja, starija, razvedena, holivud, polugole slike. Mislila sam da mlade moraju biti svjeze ubrani stidljivi cvjetovi
Nevjerna is offline  
Old 29.11.2017., 12:55   #15
Mislim da kraljicu stvarno boli ćošak u ovom trenu. Žena ima skoro 100 godina, hoće samo uživati sa svojim psima

evo je jaše http://metro.co.uk/2017/11/19/queen-...astle-7091496/
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 29.11.2017., 13:01   #16
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako kraljica the sotona odobrava buducu snahu. Mulatkinja, starija, razvedena, holivud, polugole slike. Mislila sam da mlade moraju biti svjeze ubrani stidljivi cvjetovi
vjerojatno je stvar u tome što Harry nikad nece biti kralj, pa time ni Megan kraljica. onako, stoti je u redu za tron
c.c. is online now  
Old 29.11.2017., 13:05   #17
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
meni kate izgleda bar 5 godina starija nego što je uz svu tu lovu...
I meni, drži se k'o neka baba.
U biti, ima skoro uvijek namješteni izraz lica voštane figure tako da mi rijetko kada djeluje prirodno
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 29.11.2017., 13:11   #18
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
meni kate izgleda bar 5 godina starija nego što je uz svu tu lovu...
Ima ljudi koji imaju takve crte lica/kožu. Šta bi se trebalo podrazumijevati da lovu želi trošiti na fejs liftinge i slično? Ne bih ni ja na njenom mjestu.
petrunjela84 is online now  
Old 29.11.2017., 13:11   #19
Ona je ipak buduća kraljica i mora obavljati sve te pizdarije i držati se po nekom protokolu.
Ja bih svisnula za dva mjeseca.
Njoj svaka čast što to izdržava.

E, a je l mislite vi da se Kate bavi djecom ili da ih većinu vremena uvali dadiljama?

Ja nekako mislim da je ona u slobodno vrijeme baš posvećena djeci.

Ne znam

Meni ona nikako nije antipatična ni fejk.
Šta god mi vi o njoj ispričali npr da je lovila Williama po fakultetu i slično
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 29.11.2017., 13:13   #20
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako kraljica the sotona odobrava buducu snahu. Mulatkinja, starija, razvedena, holivud, polugole slike. Mislila sam da mlade moraju biti svjeze ubrani stidljivi cvjetovi
Kako tek hejtaju Letiziju u Španjolskoj zato jer je abortirala. Neki rođak -novinar je bolničku dokumentaciju otkrio žutim novinama.

Najgori su mi oni koji misle da buduće princeze koje nisu plave krvi moraju dokazati kako su vrijedne toga da postanu dio kraljevske obitelji..ono, nema skandala, razvoda, savršen CV , fakultet ( kao da je pokojna Diana imala faks), da se bave humanitarnim radom na 100 strana...
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.