Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 09:54   #21
ma ta kontrola svrsavanja mi je skroz bzvz, svrsis pa nastavis i eto ti kontrole
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:36   #22
Po meni je i velicina i tehnika cisto sranje. Jebes oboje. Bitna je jedino kemija koju imas s nekim. Ili nemas.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:38   #23
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
jel se racunaju u ovom topicu tehnike samozadovoljavanja? jer na tom polju se mogu pohvaliti zavidnom tehnikom pa samo provjeravam.

a lezbe? sta s njima? jel one mogu biti tehnicarke? a pederi?
Kaj, dobro si drkas dok te ona gleda? wow.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:39   #24
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Po meni je i velicina i tehnika cisto sranje. Jebes oboje. Bitna je jedino kemija koju imas s nekim. Ili nemas.
to je to, ostalo se samo poslozi
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:40   #25
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Tehnika je po meni sposobnost prilagodbe situaciji i partnerici.
Primarna stvar bez koje ne možemo pričati o tehnici je izdržljivost tj. mogućnost kontrole orgazma.

Kad si s novom partnericom, radi se o svojevrsnoj seksualnoj inteligenciji iliti snalaženju u novim i nepoznatim situacijama. Tvoja akcija izaziva njenu reakciju, a na tebi je da prepoznaš da li je ta reakcija pozitivna ili negativna i u kojem smijeru sve skupa ide.

Čak i kad se ne radi o novoj partnerici, svaki seks je drugačija situacija...kojoj se treba prilagoditi.

Banalni primjer...(karikirano)
Kad se radi o quickyju u liftu, nema duge predigre, zadigni suknju, gaćice u stranu, stisni je uza zid, zabij ga do balčaka i rokaj žestoko, po mogućnosti pokušaj tempirati orgazam s njenim.

Suprotnost je kad imate svo vreme svijeta, posvetite se jedno drugom i igra može potrajati. Intenzitet penetracije prilagodiš partnerici...nekad joj paše da si nježan, nekad joj paše da si grublji. Tu do izražaja dolazi izdržljivost koja mora biti dostatna da se partnerica u potpunosti zadovolji. Da li ona svršava jednom nakon duljeg odnosa, ili svrši prvi puta brzo, pa onda zareda...sve to igra veliku ulogu u prilagodbi.


Kontrola orgazma, koju sam spomenuo na početku je po meni bitna.
Kontrola i u smislu brzog svršavanja kod kvikija, kao i odgode svršavanja kod maratona.
Mozes se ti prilagodjavati do sutra, ako na npr ne voli quickie, kaj onda? ne navlazi se tako brzo, ne moze. Kaj ces rokati na suho? svasta.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:44   #26
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Pa ja to ne bi nazvao tehnika, koliko osjećaj za pogoditi pravi trenutak za pravu vrstu seksa i raditi partnerici ono što u tom trenutku ona želi.
Nije svejedno u kakvom ste trenutno emotivnom stanju, koje je doba dana, koliko ste umorni, odmorni i sl. Za dobar seks je prvenstveno bitno znati pročitati svaki taj trenutak, a onda ništa manje važno, znati pročitati reakciju njenog tijela na ono što joj radite, pratiti sitne, nenamjerne pokrete njenih usana, obrva, očiju, ruku, nogu... Kad vi imate taj osjećaj za nju, kada možete dobro procijeniti što joj se sviđa u tom trenutku, onda prilagođavate tu "tehniku". Pa je nekad dublje, nekad pliće, nekad sporije, nekad brže, nekad ste ko dvije napaljene životinje, a nekad se polako i strastveno mazite u mraku i penetracija je spora i duboka.
Nema sad tu nekog čarobnog poteza kako zadovoljiti ženu s nekom tehnikom koju ste pročitali na internetu. Jer ženski orgazam je puno više stvar tog nekog osjećaja u glavi, nego samo čiste fizičke stimulacije. A taj osjećaj mora stvoriti muškarac.
Ne znam zasto se na forumu uvijek pise kao da je muskarac za sve zasluzan, on mora oratiti reakcije partnerice, on se mora njoj prilagodjavati, on mora nju zadovoljiti, on je zasluzan za to da ona svrsi ili ne.. kaj se vi s lutkama jebete ili kaj?

Valjda su vas te vase zenske naucile fino da sve prepuste vama a vi se izvolite trudit. Vi ste krivi ak ona ne svrsi. ma super
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:47   #27
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Po meni je i velicina i tehnika cisto sranje. Jebes oboje. Bitna je jedino kemija koju imas s nekim. Ili nemas.
Tako je, samo problemcic je sta kada nestane kemije, ne mislim sada to kao nesto lose nego kao nesto mozda cak i neophodno. Nije bas za ocekivat da ce ljudi nakon 10-15 godina braka npr. i dalje osjecat zar i da ce biti kemije. Onda mozda na red dolaze varijacije s tehnikom, a mozda se kemija moze budit i mozda se moze sacuvat strast tokom cijelog zivota, koji ja kurac znam uopce.

Ono sto je trenutno mozda za mene poraz ljubavi je ta prica o velicini.
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:48   #28
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Po meni je i velicina i tehnika cisto sranje. Jebes oboje. Bitna je jedino kemija koju imas s nekim. Ili nemas.
Dobar jebac ce imati kemiju s vecinom.
Povuceni brzosvrsavatelj nece imati kemiji skoro ni sa kime.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:50   #29
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dobar jebac ce imati kemiju s vecinom.
Povuceni brzosvrsavatelj nece imati kemiji skoro ni sa kime.
????????????

Ja se ubijem ako si ti tri sekunde razmislio prije nego sto si ovo napisao.
iznenad84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:51   #30
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto se na forumu uvijek pise kao da je muskarac za sve zasluzan, on mora oratiti reakcije partnerice, on se mora njoj prilagodjavati, on mora nju zadovoljiti, on je zasluzan za to da ona svrsi ili ne.. kaj se vi s lutkama jebete ili kaj?

Valjda su vas te vase zenske naucile fino da sve prepuste vama a vi se izvolite trudit. Vi ste krivi ak ona ne svrsi. ma super
javi se kad neletiš na nekog kom je stalo samo do ''den ga noter'' pa bumo popričale. Onak, ko ženske.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:52   #31
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Po meni je i velicina i tehnika cisto sranje. Jebes oboje. Bitna je jedino kemija koju imas s nekim. Ili nemas.
Sve je to lijepo i krasno, ali će zbog seksualnog nezadovoljstva ta kemija kako je nastala još brže i nestati.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:59   #32
Quote:
iznenad84 kaže: Pogledaj post
Tako je, samo problemcic je sta kada nestane kemije, ne mislim sada to kao nesto lose nego kao nesto mozda cak i neophodno. Nije bas za ocekivat da ce ljudi nakon 10-15 godina braka npr. i dalje osjecat zar i da ce biti kemije. Onda mozda na red dolaze varijacije s tehnikom, a mozda se kemija moze budit i mozda se moze sacuvat strast tokom cijelog zivota, koji ja kurac znam uopce.

Ono sto je trenutno mozda za mene poraz ljubavi je ta prica o velicini.
Hahaha. Ne znam jel se zajebavas ili si toliko naivan, nadam se ovo prvo.
Naravno da se ne moze ocuvati strast toliko dugo. Vecini se ugasi nakon par godina, a kamoli nakon 10 godina, kaj ti je.

Kad nestane kemije, treba naci nekog novog. Ili nekog sa strane. Tako vecina radi. I ne vidim da im je nesto lose tako.


Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dobar jebac ce imati kemiju s vecinom.
Povuceni brzosvrsavatelj nece imati kemiji skoro ni sa kime.

ajde da si barem smijesan.

Ja bas volim brzosvrsavatelje, evo, sta cemo sad? Sta cu se natezat s njim po sat vremena i vise?

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
javi se kad neletiš na nekog kom je stalo samo do ''den ga noter'' pa bumo popričale. Onak, ko ženske.
Srela sam ga vec. I?
Nisam rekla.da je to dobro, ali nije niti ovaj drugi ekstrem. Sta nema nista izmedju toga, kao npr da se oboje jednako potrude?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:01   #33
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Sve je to lijepo i krasno, ali će zbog seksualnog nezadovoljstva ta kemija kako je nastala još brže i nestati.
A sta vi trebali oni koji nemaju velike kurce? Mali i prosjecni ne bi trebali uopce jebati? koje je tvoje rjesenje za njih?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:03   #34
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Sta cu se natezat s njim po sat vremena i vise?



Ali, zakaj?
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:04   #35
Quote:
iznenad84 kaže: Pogledaj post
????????????

Ja se ubijem ako si ti tri sekunde razmislio prije nego sto si ovo napisao.
Ocito nisi shvatio sto sam napisao.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:04   #36
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A sta vi trebali oni koji nemaju velike kurce? Mali i prosjecni ne bi trebali uopce jebati? koje je tvoje rjesenje za njih?
Morate bit seksualno kompatibilni. Mali kurac-mala pička, veliki kurac-velika pička.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:07   #37
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Hahaha. Ne znam jel se zajebavas ili si toliko naivan, nadam se ovo prvo.
Naravno da se ne moze ocuvati strast toliko dugo. Vecini se ugasi nakon par godina, a kamoli nakon 10 godina, kaj ti je.

Kad nestane kemije, treba naci nekog novog. Ili nekog sa strane. Tako vecina radi. I ne vidim da im je nesto lose tako.





ajde da si barem smijesan.

Ja bas volim brzosvrsavatelje, evo, sta cemo sad? Sta cu se natezat s njim po sat vremena i vise?



Srela sam ga vec. I?
Nisam rekla.da je to dobro, ali nije niti ovaj drugi ekstrem. Sta nema nista izmedju toga, kao npr da se oboje jednako potrude?
Prosjecni seks traje 7 minuta.
Brzosvrsavatelji su muski koji izdrze minuticu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:07   #38
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A sta vi trebali oni koji nemaju velike kurce? Mali i prosjecni ne bi trebali uopce jebati? koje je tvoje rjesenje za njih?
Ajde molim te pročitaj još jednom što sam napisao, pa onda to isto analiziraj i probaj donijeti zaključak, ali bez ovakvih kategoričkih tvrdnji i zaključaka. Ajde molim te.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:08   #39
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post


Ali, zakaj?

Prodje me volja dok mu moram pusiti pola sata. Ukoce mi se usta. Kome bi se jos dalo ista?


Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Morate bit seksualno kompatibilni. Mali kurac-mala pička, veliki kurac-velika pička.
Aha, u tom je tajna. Onda me ne cudi sto toliko.zena trazi velike kurce
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:09   #40
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Morate bit seksualno kompatibilni. Mali kurac-mala pička, veliki kurac-velika pička.
O tome pise i kamasutra.

Jedini je problem sto ima puno malih kuraca i malo malih picaka.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger