Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 19:27   #41
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Umjesto podsmijeha, napišite u 5-10 rečenica što bi vi napravili.
Isto sto bi napravio kada ima i dovoljno kemije.
Meni se cini da ti ne znas ni sta onda uradit, u tome je problem.
Ako znas, jednostavno radi isto sto i radis inace. Ako nema dovoljno hemije, vece su sanse za odjeb, ali sta ces, ko ne pokusa taj i ne profitira
Poslusaj versilova on ti daje dobre savjete. Da itekako mozes brzo zavrsiti za zenom u krevetu pa se ona poslije zaljubi. Nista cudno u tome scenariju
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 23:25   #42
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
"Kada te dotaknem, osjećam nešto posebno, kao vrlo ugodne trnce, i to samo s tobom".

Nemoj ovo molim te, ako ti se ne nasmije izvana, smijat ce ti se iznutra

Sve te baze izgledaju neprirodno, nauceno, izvan konteksta su, nemaju veze sa nekim zivim razgovorom koji se događa u trenutku.

Samo budi svoj
Iako, ako si ovo ti - budi netko drugi

Ok ozbiljno - ne znam, vidi gdje te razgovor vodi i odi tamo, ne moze ti nitko reci nesto konkretno oko neceg sto je fluidno, ali dobar, zivi razgovor generira dobru kemiju.

Evo ti primjer koji nema veze s barenjem, ali ima s nekim principom - kad ekipa radi intervju na tv-u, pa postavlja pitanja i sad covjek da neki odgovor koji zapravo ako pratis i pazljiv si generira daljnjih nekih 3, 4 nepredviđenih pitanja i voditelj onda -

- ide s time i odvede razgovor u neki neocekivani zanimljivi rukavac u kojem se otkrije nesto novo

- ignorira trenutak jer je fokusiran na strukturu razgovora koju je zamislio i vrati se predviđenim pitanjima napisanim na listu papira.

Eto, odaberi jedno od ovog
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:28   #43
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Moj karakter je takav da sam doista analitičan um. Volim razmišljati, volim okvire, planove, analize. Ne volim totalnu improvizaciju, jer onda obično ode u nekom bezveznom smjeru i time nisam dobio ništa. U nogometu postoji npr. pristup da se sve prije utakmice unaprijed dogovori, da sve bude isplanirano, da se ima plan za svaku situaciju unaprijed, a postoji i pristup da se ništa ne planira i da se sve totalno prepusti improvizaciji, intuiciji i trenutnom osjećaju. Moj je karakter da ja ne funkcionira na drugi način. Ali sigurno bi mi obogatilo život kada bi pokušao. Možda bi bilo najbolje spojiti jedno i drugo i uzeti najbolje od oboje.

Gledam djevojku kao induviduu. U početnom postu, napisao sam opisnu situaciju ne misleći ni na jednu određenu djevojku. Naravno da se neću slijepo držati nečega niti ću na isti način flertati sa svakom, nego ću zauzeti induvidualni pristup ovisno o kojoj djevojci je riječ. Flertam samo ako mi je stalo do određene djevojke. Ako ništa ne želim ili mi je svejedno, tada ne flertam. Neću ni flertati s bilo kojom koja naiđe, nego samo s onom prema kojoj osjećam kemiju.
Poznat mi je analitičan um
Moja baza je impulzivnost, vrlo jaka baza. Zato sam oformila analitičnu ovojnicu, kao protu-težu. Ni jedno ni drugo ne mogu izbaciti ni slomiti.
Bacit ću pretpostavku da je baza većine impulzivnost.

A to pretpostavljam da objasnim kako već imaš i jedno i drugo. Nije ili-ili.
Samo je pitanje što je u pozadini a što naprijed. Nema spajanja onoga što je već spojeno, može biti "otkrivanja".
Zato meni analiza "služi" prije, trenutak djelovanja će biti impuls.

Slikovito rečeno, potegnut ću 180 na sat u ljušturi impulzivnosti ali snažni oklop analize oko motora će me zaštiti u slučaju sudara. Barem malo više nego da sam manevrirala otvorenim-nezaštićenim kosturom auta. Ne vozi se s "oklopom", vozi se s onim iza.
A ako voziš s oklopom....to se pretvara u manipulaciju.

Najbolja improvizacija se vrši na temelju iskustva koje se proučilo, onda kada se vjeruje svom mehanizmu.
Koliko je to onda uopće improvizacija ako potječe iz analize a djeluje iz impulsa?

Enivej, all the best u budućim flertovskim avanturama
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:36   #44
isto kao i propuhali motor.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:54   #45
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Bio sam puno puta u situaciji da mi se sviđa neka cura, a i ja njoj bar malo. Ima kemije, ali nije to još to. Ona ne čini daljnji korak, ja osjećam da bi trebao, a nisam znao kako i tako je to propalo.

Razmišljao sam dugo kako to promijeniti i nakon dugo vremena sinula mi je ideja (pod tuđim utjecajem). Nisam je još isprobao, još je razrađujem, a želio bih čuti i vaše mišljenje i savjete.

Zamislite situaciju da ste upoznali curu, dobro se slažete, ima bar malo kemije, ali nije se još ništa posebno dogodilo, a vi biste htjeli da se dogodi.

Moja ideja je postepeni flert. Početi s nečim laganim i ovisno o njenoj reakciji nabrijavati situaciju. Npr. reći joj: "Nedostajala si mi" ili "Razmišljao sam o nama" uz zagonetni smiješak. Ako je njena reakcija pozitivna ići dalje, a ako nije pokušati kasnije, drugi put. Odustati ako baš odlučno da do znanja "ne".

Nastaviti s npr. iskrenim komplimentom, "sviđa mi se tvoja boja očiju", "volim način na koji hodaš", "imaš senzualan glas".

Ako je pozitivna reakcija, bezazleni dodiri, npr. po ruci, ramenu, dodirnuti kosu.

Ako je i dalje pozitivna reakcija: "Da li želiš da te izmasiram?" ili "Imaš mrvice od peciva po majici, budem ti ih lagano stresao" (i pritome pratiti da li joj paše dodir).

Ako je i dalje pozitivna reakcija: "Kada te dotaknem, osjećam nešto posebno, kao vrlo ugodne trnce, i to samo s tobom".

Milovanje njene kose, ruka oko njenog struka, komplimenti "kako izgledaš u ovome, ostajem bez teksta", "kad te gledam u ovoj haljini, dođe mi da te poželim".

Ako je i dalje pozitivna reakcija: "Želim te zagrliti", "Kraj tebe osjećam nešto posebno", "Kada zažmirim i dalje vidim tvoje prelijepo lice i tijelo".

Itd. postepeno povećavati flertanje ako ona pozitivno reagira, smiješka se i želi dalje.

Vaše mišljenje?
To su lijepe riječi za nekoga tko ima 18 godina, svi smo uglavnom to prošli i došli do stečenog znanja tim putem.

Ako si stariji od 25 godina, nisi djevac te tvoja potencijalna djevojka nije djevica, te sve priče i ta sva slatkoriječivost će proizvest samo kontraprodukt.

Ne znam koji je najbolji način da se nekome zavučeš pod kožu ili u gaćice, ali znam šta ja radim i vrlo sam uspješan.
Nekad jednostavno moraš bit budala, i kad osjetiš da je njoj sa tobom ugodno i da ste već prošli uvodnu fazu upoznavanja, lijepo otkopčaš šlic, izvadiš ga van, uzmeš njezinu ruku i staviš ju na kurac. Onak indirektno da ona ne skuži kaj se događa sve do trenutka kad joj je već u ruci.

Ili ako ste negdje u zatvorenom,toplom prostoru, kažeš joj da ideš do wca, i lijepo se vratiš gol

Komentara tipa "kakva si ti budala" se svaki put naslušam, ali dolaze pozitivnim tonom uz smijeh.

Naravno, prvi date nebi odabrao za takve exibicije da ne prođe kao ovo
https://www.youtube.com/watch?v=hpwJE5DEk7U

SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:25   #46
uvodni kao iz nekog priručnika

a da se opustiš malo?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 01:37   #47
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post

Ili ako ste negdje u zatvorenom,toplom prostoru, kažeš joj da ideš do wca, i lijepo se vratiš gol

Cimerici je to neki lik napravio. Za ne povjerovati ali upalilo je. Do te mjere da je još godinama poslije patila za njim

S druge strane ono sa stavljanjem ruke na kurac je u rangu s ličkim rukovanjem
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 02:04   #48
kad nema dovoljno kemije ima dovoljno biologije ..

ili je mozda vrijeme za povijest i zemljopis
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 06:27   #49
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Cimerici je to neki lik napravio. Za ne povjerovati ali upalilo je. Do te mjere da je još godinama poslije patila za njim

S druge strane ono sa stavljanjem ruke na kurac je u rangu s ličkim rukovanjem
Za ne povjerovati je nekome tko nije probao.
Za povjerovati je meni koji znam da to pali, jer čim ste se vi našli u zatvorenom prostoru između četiri zida, ona nije pristala na to da bi tamo pričali o cvijeću.

Čim dovedem partnericu između četiri zida odmah znam da tu više nema puno priče.
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:26   #50
Il ima il nema....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:31   #51
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
kad nema dovoljno kemije ima dovoljno biologije ..

ili je mozda vrijeme za povijest i zemljopis
moguće i za matematiku. A mogla bi fizika bit zanimljiva?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:06   #52
Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Za ne povjerovati je nekome tko nije probao.
Za povjerovati je meni koji znam da to pali, jer čim ste se vi našli u zatvorenom prostoru između četiri zida, ona nije pristala na to da bi tamo pričali o cvijeću.

Čim dovedem partnericu između četiri zida odmah znam da tu više nema puno priče.
Ne mozes svoj pristup prodavati kao 'one fits all' formulu, jer ovisi o cijelom nizu faktora. Mozda tebi pali, ali reakcija na neke druge koji ucinili isto bi bio bijeg glavom bez obzira. Uz eventualnu prijavu za seksualno uznemiravanje/podsmijeh/ubaci po zelji.

Jedino s cim se slazem je da autor treba raditi na vlastitom samopouzdanju i spontanosti umjesto creepy 'build up tension' pristupa.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:05   #53
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Poznat mi je analitičan um
Moja baza je impulzivnost, vrlo jaka baza. Zato sam oformila analitičnu ovojnicu, kao protu-težu. Ni jedno ni drugo ne mogu izbaciti ni slomiti.
Bacit ću pretpostavku da je baza većine impulzivnost....

....Slikovito rečeno, potegnut ću 180 na sat u ljušturi impulzivnosti ali snažni oklop analize oko motora će me zaštiti u slučaju sudara. Barem malo više nego da sam manevrirala otvorenim-nezaštićenim kosturom auta. Ne vozi se s "oklopom", vozi se s onim iza.
A ako voziš s oklopom....to se pretvara u manipulaciju.
Ma daj mrš tamo.

Gotovo identičnu stvar objašnjavah sinoć prijateljici na preko dvosatnoj kavi.

Volim analitički-atomizirati stvari jer tako mogu saznati pravilnosti i dinamiku sistema (okoline) u kojem se nalazim; kad znam pravilnosti funkcioniranja nečega, onda se s tim mogu igrati, mogu to preslagivati i dopustiti si veću spontanost jer su mi poznate varijacije i mogući ishodi djelovanja u okruženju u kojem se nalazim; najslobodniji sam kada sam najpripremljeniji na nešto.

I frendica me gleda onako u nevjerici jer sam joj tu spontanost i impulzivnost objašnjavao posredno - između ostalog i analogijom s demoliranjem zgrade - takvu opasnu aktivnost najbolje izvode oni koji zgradu znaju i dizajnirati, jer ako znaš pravilnosti koje ti omogućavaju kreaciju nečeg kompleksnog, tada si najkvalificiraniiji (najslobodniji) to isto de-formirati.

Ili kako bi to rekla M. Pfeiffer - the more prepared I am, the more I'm able to kind of let go.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:15   #54
A opet imamo tvrtke specijalizirane za gradnju i one specijalizirane za rušenje. Ne znam niti jednu iz vrha bilo koje struke da se bavi s oboje.

Očito ovi što vole graditi ne vole rušiti i vice versa
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:20   #55
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A opet imamo tvrtke specijalizirane za gradnju i one specijalizirane za rušenje. Ne znam niti jednu iz vrha bilo koje struke da se bavi s oboje.

Očito ovi što vole graditi ne vole rušiti i vice versa

Htjedoh reći - i jednima i drugima poznata je strukturalna statika i dinamika građevina. Zajednički element im je - znanje - zato se i usuđuju sa sigurnošću djelovati (poduzimati).
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:24   #56
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Ako ti se sama uvaljuje, smješka kao mačka koja se sprema progutat miša, čini ti sve moguće usluge, imaš šansu! Inače, NJET!
Sa ovakvim stavom pola ljudi bi doživotno ostali djevci.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:36   #57
nema tu planiranja sta ces rec i kako se ponasat...nes planirat sad sta ces joj sutra rec. prave kemije ili ima ili nema
od samog pocetka. zato se i zove kemija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
scarface56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:46   #58
Slazem se, kemije ima ili nema...nikad mi se nije desilo da je nije bilo pa se pojavila, ali se desilo da je kemija nestala ...puf nita
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:05   #59
iz vlastitog iskustva kad sam krenio sa curom bila je jaka kemija jedno 3 mjeseca onda se nekako ohladilo (zbog mene) i to je potrajalo tako jos jedno godinu dana sa kemijom na minimumu dok slucajno nisam na njenom mobu naletio da joj neki lik salje poruke sa facea (naravno jer je mob stao na stolu i dodje poruka na zaklj. zaslonu)...pokazala mi je da nije nista odgovarala na te poruke al pri pomisli samoj da bi mogla zavrsit s drugim je iz mene opet vratilo sve jake emocije i kemiju. hocu ti rec tek kad vidis da ima nastrtnika koji oce biti sa tvojom osobom skoče sve emocije i kemija. do tad ce ti mozda bit tako.


Sent from my iPhone using Tapatalk
scarface56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 00:00   #60
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Zamislite situaciju da ste upoznali curu, dobro se slažete, ima bar malo kemije, ali nije se još ništa posebno dogodilo, a vi biste htjeli da se dogodi.

Moja ideja je postepeni flert. Početi s nečim laganim i ovisno o njenoj reakciji nabrijavati situaciju.
To je u načelu odlična ideja, ali sprovedba ti ne valja. A s lošom sprovedbom ćeš samo izazvati kontraefekt, tj. da curu ohladiš umjesto zagriješ.

Quote:
Npr. reći joj: "Nedostajala si mi" ili "Razmišljao sam o nama" uz zagonetni smiješak. Ako je njena reakcija pozitivna ići dalje
Ne, to nisu rečenice za ''flert''. To je too much za reći na samom početku, dok još među vama nema nikakve bliskosti. S tim ju možeš samo preplašiti i odbiti. Tj. postići da te doživi kao čudaka, a ne kao zagonetnog.

Takve izjave ti žene vole čuti, ali tek kasnije. Tj. kad među vama već postoji ipak nešto konkretnije. I kad one onda imaju i neku težinu i smisao.

A ove skoro sve tvoje predložene flert-rečenice meni zvuče kao primjerene eventualno za već odavno uspostavljenu (šekspirovsku) romansu. I neku puno kasniju fazu, a ne za flert. I da ti pravo kažem osobno mi se ne bi svidjelo da netko tako ''flerta'' sa mnom. (Ako pod ''flert'' mislimo na fazu ''upucavanja'' dok se još niste ni poljubili, ni ništa.)

Ali u svakom slučaju, za takve romantične izjave kakve ti predlažeš je bitan i tajming i izvedba, i to je nešto što je nemoguće ovako unaprijed isplanirati. Jer se tu radi o trenucima do kojih dođe prema feelingu, a ne prema planu i programu. I do tih trenutaka obično dođe u poodmaklijoj fazi odnosa, a ne u fazi flerta. Tako da ja glasam protiv. I predlažem ti da uopće ne flertaš na takav način. Obzirom da ti to ne dolazi prirodno i spontano, onda bolje nemoj uopće ni pokušavati s takvim pseudo-romantičnim spikama. S kojima samo nepotrebno riskiraš postići turn off efekt.

Nego ti flertaj na drugačiji način, odnosno kompletno bez toga. Jer takve spike uopće ni nisu nužne, a kamoli na ovakav viktorijanski način. I zašto bi uopće izgovarao ikakve brukastične floskule?! Pa ti možeš svoje intencije i osjećaje pokazati i bez da upotrijebiš ijednu od tih ''pick up'' rečenica. Ne trebaju ti one uopće, flertaj putem zezancije. Smij se i zezaj s njom. I tako joj onda postani zanimljiv.

I onda nema potrebe da joj tu svoju naklonost, ili namjere, ideš sladunjavo verbalizirati, ili iskazivati skidanjem mrvica s majice, nego ćeš joj pažnju pokazati iskazivanjem interesa. A koji će onda, ne boj se, primijetiti. I bez da joj ga ideš s nekakvim otrcanim frazama crtati. Sasvim je dovoljno da to pokažeš ponašanjem. Iniciraj kontakt, pričaj s njom, postavljaj pitanja, pokaži tako interes. To je uostalom i jedini autentični interes. I to je po meni i sav ''flert'' koji ti uopće i treba. Jer ako ima kemije, onda ne brini da ćeš završiti u ''frend zoni''. A ako je nema, onda te od te ''frend zone'' sigurno neće spasiti ni nekakve sladunjave rečenice.

I zato ne vidim uopće potrebe da ju dodiruješ za kosu (ako ju ne misliš i poljubiti ), ni da otresaš nepostojeće mrvice s nje. Ili da izvodiš bilo kakve verbalne kerefeke. Čemu to. Razvij normalnu interakciju, a onda kad se dovoljno zbližite - i kad se pojavi trenutak da to poželiš - onda ju naprosto poljubi.

I that's it.
Lee Holloway is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger