Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2023., 23:08   #1
Losa buduca mama

Zarucnik mi je rekao da bi bila losa i ters mama kad sam ga pitala da li cemo ikad imati djecu. On je to zakljucio jer sam trenutno, u ovim godinama nestrpljiva, temperamentna i ne zelim obavezu deverati oko nekoga. Da se razumijemo, ne zelimo djecu nijedno od nas, trenutno se ne vidimo u tome i generalno ne osjetimo nista kada vidimo djecu i postavili smo sebi druge prioritete, ali me svejedno uvrijedilo i ljuta sam na njega sto mi je to rekao jer mi djeluje kao da me smatra losom osobom. I sad dramim da se ne mogu udati za njega ako tako misli, jer sta ako nekad pozelim imati djecu
WildAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2023., 00:27   #2
Quote:
WildAngel kaže: Pogledaj post
jer sam trenutno, u ovim godinama nestrpljiva, temperamentna i ne zelim obavezu deverati oko nekoga
A da se jednostavno prestanes tako ponasati i odrastes?
Only-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2023., 12:52   #3
Razjasni ti sebi a onda razjasnite i zajednički da li želite nekada imati djecu ili netko od vas to ne želi nikada. Niste dorečeni u tome a to će vam biti kamen spoticanja , i to veliki. Vidiš da je već sada.
To su itekako velika krucijalna pitanja na koje se treba znati odgovor.
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2024., 05:55   #4
Quote:
WildAngel kaže: Pogledaj post
Zarucnik mi je rekao da bi bila losa i ters mama kad sam ga pitala da li cemo ikad imati djecu. On je to zakljucio jer sam trenutno, u ovim godinama nestrpljiva, temperamenli:
Koliko imate godina? Koliko ste zajedno? U drugim aspektima se slažete? Kada će vjenčanje? Na koji način si nestrpljiva , temperamentna? Želiš ipak djecu jednog dana?
Molim te nemoj slučajno ostati trudna i ići onda na abortus. Samo kažem
__________________
SRCE SVOJE ZA HRVATSKI DOM!
Kraljica Rijeke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.