Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Kako biste reagirale da vam dečko/muž prizna da je biseksualac?
Odmah bih ga ostavila! 46 42.20%
Pokušala bih shvatit i ostat s njim. 20 18.35%
Ne bi mi smetalo! I to je za ljude! 23 21.10%
To mi je sexy! Mmmmm 20 18.35%
Glasovatelji: 109. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2016., 23:28   #81
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je bar pola biseksualaca, muških i ženskih, samo od svih tih popova, škole, baba, jugoslavenskih dječjih enciklopedija, holivudskih filmova, američkih serija i ukupne povijesti, politike, društva i kulture to nismo stigli osvijestiti.
to se i meni čini.

Jedan je moj poznanik izjavio ( danas muž, otac i privreditelj, a nekad kvartovska vucibatina) mrtav hladan, kad smo bili u nekoj raspravi oko toga što bi da mu sin ispadne/postane gay, da mu je žao što će proživiti život, a da mu nikad frajer nije pušio. Misli da bi mu bilo genijalno, vodeći se za tim da netko tko barata istim alatom, najbolje zna kako ga i upotrijebiti. Veli da bi mu obratna situacija bila gadljiva, ali ovakav scenarij bi volio doživjeti. A nije nimalo gay, samo ga, eto, zanima...
Adrastia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 09:44   #82
Quote:
Adrastia kaže: Pogledaj post
to se i meni čini.

Jedan je moj poznanik izjavio ( danas muž, otac i privreditelj, a nekad kvartovska vucibatina) mrtav hladan, kad smo bili u nekoj raspravi oko toga što bi da mu sin ispadne/postane gay, da mu je žao što će proživiti život, a da mu nikad frajer nije pušio. Misli da bi mu bilo genijalno, vodeći se za tim da netko tko barata istim alatom, najbolje zna kako ga i upotrijebiti. Veli da bi mu obratna situacija bila gadljiva, ali ovakav scenarij bi volio doživjeti. A nije nimalo gay, samo ga, eto, zanima...
a mozda je bi-curious...
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 09:45   #83
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
a mozda je bi-curious...
Pa to je i poanta, većina su bi-curious.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 12:22   #84
Anketa na temi "one je biseksualka" na muskom kutku bi skroz drugacije izgledala.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 13:48   #85
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Anketa na temi "one je biseksualka" na muskom kutku bi skroz drugacije izgledala.
Zato što muškarcima bi znači poli aka njihov harem.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 19:34   #86
Aj, nije strašno. Moga je bit komunjara ili pacifist.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 08:13   #87
Biseksualac-šmiseksualac.

Ogroman problem bi bio da je, recimo, krkančina ili katoliban. Ew.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 17:12   #88
To mi je sexy! Mmmmm 16 27.59%
Mocart89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 18:40   #89
Kako biste reagirale?
Bila bi iznenađena.
Biste li ga ostavile ili biste i dalje bile s njim u vezi?
Ne bi ga ostavila.
Zašto bi baš tako napravile?
Ako je sa mnom i voli me onda neće spavati sa muškarcima.
karlovčanke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 18:53   #90
Quote:
karlovčanke kaže: Pogledaj post
Kako biste reagirale?
Bila bi iznenađena.
Biste li ga ostavile ili biste i dalje bile s njim u vezi?
Ne bi ga ostavila.
Zašto bi baš tako napravile?
Ako je sa mnom i voli me onda neće spavati sa muškarcima.
Ali on ima ono što ti nemaš.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 00:20   #91
Ne bih ga ostavio. Inače mi to ne smeta kao mnogim pederima, najbolje da si natovarim još jedan (meni) nebitan kriterij i smanjim si šanse za pronalazak partnera.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 00:25   #92
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Ne bih ga ostavio.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 00:31   #93


ma ja mislim da se ljudi toga užasavaju jer je šansa da te prevari utoliko veća
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 01:45   #94


A ja bih ga ostavila.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 16:32   #95
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


ma ja mislim da se ljudi toga užasavaju jer je šansa da te prevari utoliko veća
Al ono sta je smijesno je ta razlika izmedju spolova u gledanju na prevaru, ogromna hrpa muskih koje znam, ukljucujuci i mene, bi bila i vise nego zadovoljna da mi se cura stanca sa strane sa jos jednom curom, napaljujuce za popizditi, sa njenih usana kusati jos jednu pickicu , dok se babe tu uzasavaju nad pomisli da im se njihovo "velko musko" gusi u necijem kurcu.
Jednostavno, ko muski znamo da nam druge cure, pih, jednostavno ne mogu konkurirati.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 16:52   #96
bas sam cesto mastao o tom bi-sexu ali se nisam nikada usudio da isprobam.. mislim da je to samo jedna u nizu nikad ostvarenih koledz fantazija
Mocart89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 00:03   #97
Samo maleni komentarčić ovim neustrašivim muškarcima koje pale bi cure. Trenutačno poznajem 9 takvih djevojaka koje su dečki/muževi nagovarali na takve seksualne eksperimente, i sve su na kraju završile sa ženama. Jednoj od njih se sve to skupa onak i gadilo malo, ali kao moraš neki kompromis u životu napraviti . Ne kažem da nema i onih slučajeva koji nisu tako završili, samo ja ih ne znam. No dobro, nije da ja poznam puno ljudi... Ontopic: bipsići su kul i to me ne bi smetalo. Olak pristup dijeljenju partnera/ice mi je osobno stran.
kozmetika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 17:27   #98
Šta im se gadilo?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 21:00   #99
Quote:
maratonka kaže: Pogledaj post
kao što već rekoh ja bi s njim istog trena prekinula jer se ne radi o muško ili žensko nego o nevjeri kao takvoj...

ali moram priznat što si duže razmišljam o tome, možda bi mi čak bilo lakše da me prevari/ostavi kako god, zbog muškarca ...

jer ako nađe drugu, to je zato kaj ona možda ima bolju sisu, užu picu, čvršću guzu, ljepšu kosu, kaj -ja-znam , dakle na neki naćin za njega "bolja od mene", što bi ja možda doživjela kao svoj neuspjeh, grešku, manu...
a da me prevari/ostavi zbog muškog - jebi ga, nisam ja niš kriva, pored ovako savršene žene, on je jednostavno peder
a mozda jednostavno ima uzi supak od tvoje pice
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 22:55   #100
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Šta im se gadilo?


Ma općenito ideja seksa sa ženama, zapravo koliko sam shvatila uopće neka ideja seksualnog eksperimentiranja na takav način. Ono, jedna je recimo baš bila totalno konzervativna strejt žmk. Ali eto... Mislim, mene osobno takve stvari vesele. Nekako ispada da ljudi nisu tako grozno dosadna i predvidljiva bića kao što to može na prvu djelovati.
kozmetika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.