Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2013., 11:14   #2021
moze li mi netko preporuciti sampon za masnu kosu? koristim ovaj sampon mjesec dana, mozda i nesto vise i dobila sam perut od njega
Bumbili is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 13:10   #2022
jel može netko preporučiti neki dobar šampon za volumen? jako je potreban mojoj tankoj kosi.... ako ima netko neki savjet... ne znam kakav je onaj balein?
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 13:35   #2023
Quote:
dala kaže: Pogledaj post
ima netko iskustva sa syoss šamponom za suho pranje?

ja sam razocaralna, kupila sam ga jednom našpricala, i sljedeci put ga nije bilo, kao da je iscurio iz bocice :O
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 13:36   #2024
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
Jel netko s osjetljivim vlasištem probao ovo
Ja sam probala samo ovaj, drugi nisam...

Meni je bio jedan od boljih koje sam probala, nije savršen, nije riješio sve probleme, ali je bio dosta dobar. Poslije njega sam probala dva različita od Kerastase za osjetljivo vlasišta oba su mi bila lošija od ovog Lorealovog.
Sad čekam da mi stigne Redken...
Ali u planu mi je probati i taj od Vichy, pa ako se odlučiš za njega javi kakv je bio. Meni se čini da ja jednostavno moram mijenjati šampone, dok se tjeme navikne na jedan, vrati se osjetljivost.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 15:28   #2025
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post


Dojmovi?
ovaj koristi moj sogor i zadovoljan je
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 17:03   #2026
Koliko često koristite šampone za dubinsko pranje?
Jeli jednom tjedno ok?
Stmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 22:36   #2027
Quote:
Stmia kaže: Pogledaj post
Koliko često koristite šampone za dubinsko pranje?
Jeli jednom tjedno ok?
ja jednom mjesečno
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 22:51   #2028
Quote:
Stmia kaže: Pogledaj post
Koliko često koristite šampone za dubinsko pranje?
Jeli jednom tjedno ok?
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
ja jednom mjesečno
ja isto koristim jednom mjesecno, mislim da je jednom tjedno previse.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 07:43   #2029
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sam probala samo ovaj, drugi nisam...

Meni je bio jedan od boljih koje sam probala, nije savršen, nije riješio sve probleme, ali je bio dosta dobar. Poslije njega sam probala dva različita od Kerastase za osjetljivo vlasišta oba su mi bila lošija od ovog Lorealovog.
Sad čekam da mi stigne Redken...
Ali u planu mi je probati i taj od Vichy, pa ako se odlučiš za njega javi kakv je bio. Meni se čini da ja jednostavno moram mijenjati šampone, dok se tjeme navikne na jedan, vrati se osjetljivost.
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
ovaj koristi moj sogor i zadovoljan je

hvala cure.
I ja imam taj problem navikavanja i vraćanja na iste probleme pa moram stalno nešto mudrovati. Vjerojatno ću prije ili poslije probati oba.
Vichy sam jučer tražila u ljekarni koja mi je bila usput, ali trenutno nema.

Ali jedna stvar mi nije jasna... taj Vichy - na njihovim stranicama pokazuje dva ta neka za osjetljivo vlasište, jedan za umirivanje nadraženog vlasišta (prvi red, desno; plava bočica, ili je prozirna bočica a šampon plav) i jedan za nadraženo vlasište (treći red, treći s lijeva; bijela bočica s plavom etiketom).
Kladim se da će me u ljekranama uvjeravati da postoji samo jedan.
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 13:26   #2030
sastav šampona

ne znam da li sam na pravoj temi, pa ću postaviti pitanje ovdje
koristim kron šampon, super je za volumen, protiv ispadanja ne mogu ništa reći
uglavnom muči me sastav toga šampona jer na njemu piše alcohol denat, koliko je taj alkohol štetan za kosu?
piše na njemu još hrpa sastojaka ja se baš ne razumijem, ako netko zna, hvala
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 14:47   #2031
Quote:
vozač kaže: Pogledaj post
ne znam da li sam na pravoj temi, pa ću postaviti pitanje ovdje
koristim kron šampon, super je za volumen, protiv ispadanja ne mogu ništa reći
uglavnom muči me sastav toga šampona jer na njemu piše alcohol denat, koliko je taj alkohol štetan za kosu?
piše na njemu još hrpa sastojaka ja se baš ne razumijem, ako netko zna, hvala
ovak, alcohol denat je alkohol koji usušuje. zbog njega ti kosa ima volumen jer alkohol ubija masnoću u vlasištvu. ali....to ti je samo privremeno rješenje, dugoročno će ti se vlasište isušit i svrbuckat, i postati će još masnije. vlasište misli da je lišeno masnoće (zbog alkohola) pa onda luči još više da bi nadomjestilo izgubljenu masnoću što rezultira masnom kosom te osjetljivim, svrbljivim vlasištem. ak je pri samom vrhu alcohol denat onda znači da ga ima puno u šamponu. ne znači da ne smiješ ga koristiti jer je štetan, jednostavno ga nemoj koristiti stalno. jedamput opereš kosu s njim, pa drugi put s nekim drugim šamponom, pa za nekoliko puta opet s ovim prvim. ili ga koristi npr.jedno mjesec dana uzastopno pa napravi pauzu s nekim drugim šamponom kojeg ćeš koristiti jedno vrijeme i tak.ovisi kak tebi najbolje odgovara.
S by rosse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2013., 21:41   #2032
Quote:
Bumbili kaže: Pogledaj post
moze li mi netko preporuciti sampon za masnu kosu? koristim ovaj sampon mjesec dana, mozda i nesto vise i dobila sam perut od njega
probaj elseve nutri gloss light
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2013., 12:09   #2033
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
probaj elseve nutri gloss light
hvala na preporuci, idem danas u dm pa cu ga potraziti
Bumbili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 22:51   #2034
hej jel probao netko nove šampone i maske iz kozma mythos?
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 09:17   #2035
MOže preporuka za neki šampon za često pranje a da je dobar za tjeme, odnosno da je dobro opere a da nije preagresivan i da ne stvara perut i sl.? Kosa mi brzo postane masna i spusti se pri tjemenu, dok mi je ostatak kose normalan do suh, pa je moram često prati, a u zadnje vrijeme mi je opet počela pojačano ispadati.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 09:54   #2036
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
MOže preporuka za neki šampon za često pranje a da je dobar za tjeme, odnosno da je dobro opere a da nije preagresivan i da ne stvara perut i sl.? Kosa mi brzo postane masna i spusti se pri tjemenu, dok mi je ostatak kose normalan do suh, pa je moram često prati, a u zadnje vrijeme mi je opet počela pojačano ispadati.


ja bi preporučila onaj najnoviji koji ja baš koristim iako nemam problema s kosom,a jako je fin i dobar isto koristim i balsam
elseve total repair 5

kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 10:03   #2037
J.R. Liggett

Brend poznat po krutim šamponima:

http://www.jrliggett.com/

Može se naručiti s iHerba.

Probao tko, kakva su iskustva?
Pravnica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 10:04   #2038
kakav vam je onaj šampon garnier od lavande? kosa mi je nekak suha a tjeme se brzo masti pa više ne znam šta bi probala? možda bi bilo bolje s tim šamponima bez silikona? jel ima tko kakav savjet, iskustvo? mislila sam probat alverde ali navodono su im svi regeneratori loši.... može malo pomoći?
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 11:02   #2039
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
ja bi preporučila onaj najnoviji koji ja baš koristim iako nemam problema s kosom,a jako je fin i dobar isto koristim i balsam
elseve total repair 5

hvala. jel umasti kosu budući da je za obnavljanje?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 11:21   #2040
Da i tu pitam, je li tko probao L'oreal sampone EverSleek, EverRiche i najvise bi ne zanimao EverCreme (krem-zlatna tuba)? Ima li ih uopce kod nas? Znam da sam vidjela EverPure (inace, to je sve ona linija u tubicama, bez sulfata).
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.