Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2010., 19:35   #221
Quote:
lolipopp kaže: Pogledaj post


Meni super izgleda kad na nekom vidim takvu kosu- ali na meni ne!
Ja sam iz BiH i bar do sada nisam nigdje vidjela ništa Syoss, a vec duze vrijeme zelim taj sprej za zastitu od topline i kupiti cu ga kada budem isla na odmor
Koliko kostaju Keune ampulice?
Klas serum imam i dobro mi služi.
nemoj taj syoss uzimat, pun je alkohola... žali bože tih 30-ak kuna što sam dala za njega vrhovi su mi ionak suhi a s tim sprejem su čista katastrofa

on topic-jel koristio tko šampon iz ove linije? vidjela sam da je netko hvalio njihov serum za zaštitu od topline pa me zanima kakav je šampon i regić..
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 09:34   #222
Nedavno sam kupila novi Nivein šampon Color Crystal Gloss,
ništa ne valja,kosa je mlitava i premeka.Niveini šamponi su
se stvarno pokvarili.Vratila sam se ponovo na Garnier Ultra
Naturals i to onaj od manga i kosa je ponovo čista 4 dana.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 09:53   #223
Niveini proizvodi za kosu općenito su grozni. Probala sam par puta, nakon prvotnog fijaska, kao budem im opet dala šansu.. Ma daj... Kosa je grozna bila, sva ravna, spuštena, masna, zapetljana, ko da ju nisam mjesec dana prala.

A ovi Ultra Naturals su predobri šamponi, puno bolji od Fructisa.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 09:59   #224
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Niveini proizvodi za kosu općenito su grozni. Probala sam par puta, nakon prvotnog fijaska, kao budem im opet dala šansu.. Ma daj... Kosa je grozna bila, sva ravna, spuštena, masna, zapetljana, ko da ju nisam mjesec dana prala.

A ovi Ultra Naturals su predobri šamponi, puno bolji od Fructisa.
Slažem se za Niveu, šamponi mi stvarno ne pašu. Svaka čast njihovim gelovima za tuširanje i kremicama, ali šampone zaobilazim u širokom luku.

Koji Ultra Naturals preporučaš?
Dvoumim se između onog od lipe ili manga, a čak mi je i onaj od kamilice simpatičan


Uploaded with ImageShack.us
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 10:26   #225
imala aloe veru, trebalo mi je dva tjedna da skuzim da mi se kosa beskrajno petlja od toga sampona i regeratora
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 10:55   #226
Ja imam ovaj crveni, za obojenu kosu. I šampon i regenerator su odlični. Šampona jako malo treba, super se pjeni i super opere kosu. A regenerator je definitivno najbolji koji sam probala dosad, kad sam ga prvi put stavila na kosu, ispirala sam ga jedno 10ak minuta i bila sam ljuta kaj se nikak ne da isprat, da bih na kraju shvatila da nemam više regeneratora na kosi nego mi je to kosa tak nježna, glatka i mekana. I ne petlja mi se nimalo.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 13:24   #227
Ja imam Garnier kamilicu. Zadovoljna,ali ništa posebno!

Nego, šta je blaže za "odraslu" kosu: blagi šampon za svakodnevno pranje (tipa Keune) ili neki dječji (J&J, npr.) ?
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 13:30   #228
A vjerojatno dječji, al ne preporučam ako imaš masnu kosu, bit će ti još gora.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 16:22   #229
Onaj od lipe super miriše
blue kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 00:24   #230
meni je odličan garnier natural beauty od vanilije...al me zanima jel ima kod nas i regeneratora? tu natural beauty liniju sam vidjela samo u mülleru...i to samo šampone, regeneratore nisam našla a vidim da postoji
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 16:11   #231
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Nedavno sam kupila novi Nivein šampon Color Crystal Gloss,
ništa ne valja,kosa je mlitava i premeka.Niveini šamponi su
se stvarno pokvarili.Vratila sam se ponovo na Garnier Ultra
Naturals i to onaj od manga i kosa je ponovo čista 4 dana.
I ja sam probala taj novi Nivein, ali mi je isto grozan, kao da mi je isušio kosu i sva mi je bila nekako čudna.
LittleMiss07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 11:55   #232
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
meni je odličan garnier natural beauty od vanilije...al me zanima jel ima kod nas i regeneratora? tu natural beauty liniju sam vidjela samo u mülleru...i to samo šampone, regeneratore nisam našla a vidim da postoji
Nema! Müller drži samo Ultra Doux šampone, nema regenerator ni iz jedne linije
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:39   #233
I ja moram pokvarit Garnierovu novu liniju, koristim regenerator i super je, za ushu i oštećenu kosu.

Čim ga nanosim, kosa se odmah otpetlja, a kad se rašćeljam niti jednom mi češalj ne zapne.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 02:40   #234
Vicy crveni. Ne znam sad kako se zove. Preporod ko ima stvarno ostecenu kosu. Meni pomogao. Sad koristim onaj "prirodni sampon". Ono: kosili, ricinus, kopriva kapi, AD kapi, pantenol. Iko probao?? Ja vec mjesec dana sa tim perem kosu. Ok je, ne vidim neke drasticne promjene, ali nastavljam dalje. Da li ga je neko koristio na duze staze??
Mali Leptir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 15:47   #235
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
2 koštaju 12,13 kn,to je nekih 3 KM ako se ne varam,meni je to skup sport,ja perem kosu 3 puta tjedno,znači trebalo bi mi 12 ampulica mjesečno,znam da je bilo govora ako netko zna frizeraj koji radi sa Keunom da je puno jeftinije kupit veće pakiranje ampulica,ali nažalost ja ne znam nikoga tko radi sa Keunom,moram pogledati na eBayu. Kupi si za prvu ruku Tony&Guy sprej za zaštiti od topline,on ti nije skup,nije loš,ima ga u Kozmu,mislim da ima Kozmo u BIH
zato lijepo kupiš pakiranje od 30 komada, za nekih 115,00 kn i onda si dugo mirna. inače s dvije ampule je skup sport.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 15:50   #236
Quote:
LittleMiss07 kaže: Pogledaj post
I ja sam probala taj novi Nivein, ali mi je isto grozan, kao da mi je isušio kosu i sva mi je bila nekako čudna.
potpisujem.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 21:03   #237
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
I ja moram pokvarit Garnierovu novu liniju, koristim regenerator i super je, za ushu i oštećenu kosu.

Čim ga nanosim, kosa se odmah otpetlja, a kad se rašćeljam niti jednom mi češalj ne zapne.
Ja sam probala šampon za normalnu kosu (onaj s Aloa Verom), i super mi je, pa me zanima jeli taj za oštećenu bolji?? (moja je suuuha )
Schatzii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 21:25   #238
jel netko probao šaumu push-up?
adelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 09:16   #239
Quote:
adelle kaže: Pogledaj post
jel netko probao šaumu push-up?
Je li to onaj tamno zeleni?Kupila ga je sestra,ja sam oprala jednom ali mi ne paše.Sestri je sasvim OK,ali ništa posebno.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 18:55   #240
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Je li to onaj tamno zeleni?Kupila ga je sestra,ja sam oprala jednom ali mi ne paše.Sestri je sasvim OK,ali ništa posebno.
je. a jel fakat da volumen?
adelle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.