Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2010., 21:10   #41
Pozz. Evo i mojih par tek dovrsenih charova.


Hammerdin



Poisonmancer



Boner
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 14:57   #42
Nije loše. Ali kaj ti vrijedi takav dmg, bez FCR-a i ostalih stvari.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 20:37   #43
ljudi, da li je netko od vas igrao median xl te da li se kuži u to?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 14:02   #44
volio bih znati kakve armore imate na tankovima (na mercu za tankanje). moj ovaj 1200 def propusta vodu, odnosno ube ga svakih 5 min
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:55   #45
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
volio bih znati kakve armore imate na tankovima (na mercu za tankanje). moj ovaj 1200 def propusta vodu, odnosno ube ga svakih 5 min
Armor nije tako bitan. Najvažniji je life leech. Koliki dmg radi i koliko imaš % life stolen per hit na njemu?
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 17:28   #46
a jbg nemam sad LL jer sam stavio insight. sto da onda napravim s ovim armorom? ima 4s
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:50   #47
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
ljudi, da li je netko od vas igrao median xl te da li se kuži u to?
Igram mxl vec duze vrijeme sad... kaj te zanima?
barbarian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 07:47   #48
gdje bih mogao naći neke tutoriale kako napredovati sa nekim likom i slično?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 11:48   #49
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
gdje bih mogao naći neke tutoriale kako napredovati sa nekim likom i slično?
uberquesti, itemi i ostalo imas ovdje...
http://modsbylaz.hugelaser.com/

ovdje imas skoro pa sve moguce guide...
http://modsbylaz.14.forumer.com/viewtopic.php?t=19044

a ovdje mozes skidati klonove i isprobavati...
http://www.shadowdiablo.com/index.php?clear

Zadnje uređivanje barbarian : 04.11.2010. at 12:37.
barbarian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 13:47   #50
Dropali mi The Reaper's Toll u pitu. ima puno bolja svojstva od honora, a treba mi za tanka. jedino me zanima dal ima bolji il losiji dmg od honora, jer nekako mi sporo ubija sad. RT je skoro perf roll, 223ED 13LL.

I zanima me koji se moze najaci ethereal armor naci, mislim s kolko def?

thx

p.s. mijenjam sur runu za lo i um
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:29   #51
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
a jbg nemam sad LL jer sam stavio insight. sto da onda napravim s ovim armorom? ima 4s
Insight je OK. Ja sam par komada složio u eth polearms tako da je dmg strasan. LL ti je must have za merca. Stavi mu recimo Crown of Thieves, Andy's Visage ili Vamp Gaze.

OK, 4s armor... kako se zove?
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:37   #52
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
Dropali mi The Reaper's Toll u pitu. ima puno bolja svojstva od honora, a treba mi za tanka. jedino me zanima dal ima bolji il losiji dmg od honora, jer nekako mi sporo ubija sad. RT je skoro perf roll, 223ED 13LL.

I zanima me koji se moze najaci ethereal armor naci, mislim s kolko def?

thx

p.s. mijenjam sur runu za lo i um
Reapers ti je odličan weapon za merca. Tvoja strejferica bi lakše skidala monstere, merc bi imao dovoljnu količinu LL i ujedno Decripify skida physical immune monstere.

Najveći def bi dao Stone RW složen u eth 4s Sacred Armoru. Mislim da bi sa perf rollom dobio preko 3k def. Ali kažem ti da je na mercu najvažnije imati dobar LL.

Sur... prodano. Uz to ti dam još i opremu za merca ili kaj god još oćeš.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 15:44   #53
armor je 1237 def shadow plate 4os. mislim ga cuvati jos malo dok merc ne nakupi 210 str pa mu slozit stone gore kao konacni armor za njega. imam jos jedan boneweave oko 750 al njega cu valjda cuvati za drugog merca

ma ne krivo si me shvatio, radim tenka za sorcu. strafezonka mi ne treba tenka kad ima valkiru, pa mi tamo merc treba samo za might..

ok ako hoces mijenjat dodji gore pa obavimo to , lo i um mi trebaju za fortitude za amazonku (300%damage) i za stone RW za merca (trebalo bi ispast oko 4k def-a samo taj armor. vidjet cemo).
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 16:47   #54
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
armor je 1237 def shadow plate 4os. mislim ga cuvati jos malo dok merc ne nakupi 210 str pa mu slozit stone gore kao konacni armor za njega. imam jos jedan boneweave oko 750 al njega cu valjda cuvati za drugog merca

ma ne krivo si me shvatio, radim tenka za sorcu. strafezonka mi ne treba tenka kad ima valkiru, pa mi tamo merc treba samo za might..

ok ako hoces mijenjat dodji gore pa obavimo to , lo i um mi trebaju za fortitude za amazonku (300%damage) i za stone RW za merca (trebalo bi ispast oko 4k def-a samo taj armor. vidjet cemo).
Ajd dobro. Kad si već odlučio napraviti Stone RW za merca, onda te neću sad odvraćati od toga. Samo se nadam da shvaćaš koliko je ta odluka dobra, odnosno loša... I opet ti ponavljam, LL je must have za merca. To je daleko bitnije od def-a.

Za Forty ti treba Lo, a ne Io. OK, ja sam rezervirao te 2 rune i to je riješeno. Neznam kad ću biti on-line da to riješimo, pa ti ništa nebi obećavao. Makar, možemo to riješiti i putem mail-a... uopće nije problem.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 16:58   #55
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Ajd dobro. Kad si već odlučio napraviti Stone RW za merca, onda te neću sad odvraćati od toga. Samo se nadam da shvaćaš koliko je ta odluka dobra, odnosno loša... I opet ti ponavljam, LL je must have za merca. To je daleko bitnije od def-a.
Stone
Armor

+60% Faster Hit Recovery
+250-290% Enhanced Defense (varies)
+300 Defense Vs. Missile
+16 To Strength
+16 To Vitality
+10 To Energy
All Resistances +15

Cek, ne kuzim zasto taj RW nije dobar za merca s defiancom? Koji RW daje vise defensa a ima life leach? cak daje i resist(koji mi opce ne trebaju na mercu) i ono vazno defense agaisnt missle. a i kakve veze ima life leach kod onih extra strong enhanced strijelaca ako mi merc ni do njih nemoze doci?

nemoj me krivo shvatiti, ne napadam te nego samo pitam.

a helm s LL znam da moram negdje nabavit al zasad ce ostat reaper (umjesto obedience kojeg isto mislim stavit)

pozz
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 17:11   #56
Stone je dobar, imas maxan FHR sto je isto vazno za merca + dobices armor od preko 4k defensea samo ne znam di ces str skupiti, morati ces neki str na helmu iskombinirati jer ces cekati do beskraja da merc skupi 210 str (nisam siguran da moze uopce toliko skupiti bey item bonusa). Reaper bi ti sam trebao biti dovoljan sto se life leecha tice. Taj armor je apgrejdani exceptional armor ili kaj? Takav defense nemres dobiti na normalnom armoru, osim uz ethereal bug koji kod kjubanja podupla ethereal defense bonus.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 17:24   #57
Nisam nigdje napisao da je Stone loš. S njim ćeš definitivno dobiti dobrog merca, ali jel ti to opravdano ulaganje? Jer nije sve u extra skupim RW i ultra rijetkim itemima... Naravno, ako svi svega toga svjestan i ako si zaključio da je to tebi prihvatljivo i ono što ti treba, ja nemam apsolutno ništa protiv da počastiš merca.

Btw., da stvarno kakav je to normal armor sa 1,2k def???
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 17:28   #58
Nisam ni ja rekao da si ti rekao da je stone los. A i nije skup.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 18:12   #59
meni se sve nesto cini da ste ljubomorni na moj armor pa dropali su ga ethereal negdje u act1 na hell, kad sam s strafezonkom poceo igrat hell. 0%mf.

a do 210 str mi treba jos 4 levela jer ima natalya helm.



jedino me sad zanima dal mozda da stavim u ovaj posto cu kasnije mozda maknut helm i stavit neki s LL
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 18:29   #60
Nismo ljubomorni nego je "upitne kvalitete"...shadow plate ima max defense od 557, ethereal je 835...toliki defense mozes jedino dobiti ako si nasao chaos armor pa si ga apgrejdao u kocki u shadow plate.

A za ovaj drugi armor...radje nadji neki ethereal exceptional armor pa ga apgrejdaj, dobit ces veci defense.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.