Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2013., 17:55   #61
Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
I je li vidiš osjetnu razliku? Bole li te tabani imalo i kad ih staviš? I koliko koštaju?
vidim da si dobila isti odgovor,mislim da su oko 15kn,ali davno sam ih kupovala.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 18:00   #62
Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
I je li vidiš osjetnu razliku? Bole li te tabani imalo i kad ih staviš? I koliko koštaju?
Nisam ih kupila u tu svrhu nego sam imala problem što su mi štikle bile za par milimetara prevelike i kupila sam sve i svašta da nekako popunim te praznine, ali mi se čine dosta ugodni ti silikonski umetci tako da svakako probaj kupit, ne koštaju više od 20 kn.
tascha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 17:11   #63
jel zna ko jel ima vise di za kupit stikle nize od 10 cm a da ne izgledaju bapski i da je peta tanka
girl95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 17:59   #64
Quote:
girl95 kaže: Pogledaj post
jel zna ko jel ima vise di za kupit stikle nize od 10 cm a da ne izgledaju bapski i da je peta tanka
ima ali ih je teško za naći
mučim istu muku s time jer na deset centimetara pete ja imam puno previše centimetara visine
zgodne su mi zato one pune pete/platforme/wedges jer budu obično niže od klasičnih štikle

probaj u Humanic-u, tamo sam zadnje vidjela neke ljetne s tankom petom a nije bila višlja od 5,6 centimetara
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 22:28   #65
Quote:
girl95 kaže: Pogledaj post
jel zna ko jel ima vise di za kupit stikle nize od 10 cm a da ne izgledaju bapski i da je peta tanka
Probaj u Högla, istina je da su skupi al modeli su im skroz udobni
Ja san kupila smaragdno zelene salonke, peta im je možda 10-11cm, ali imaš skrivenu platformu pa dođe na isto
VelvetDiamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 15:34   #66
Quote:
girl95 kaže: Pogledaj post
jel zna ko jel ima vise di za kupit stikle nize od 10 cm a da ne izgledaju bapski i da je peta tanka
Ima u Humanicu.. Bas sam nedavno gledala jedne, peta oko 7-8 cm, crne, pokrivene nekim sjajnim kao platnom, ne seljacki, nego onako decentno elegantne. To platno je kao naborano.. I imaju tanku petu. Bile medju zadnjim brojevima, neka smijesna cijena, 70 kn cini mi se.. Samo su meni trebale s visom petom i platformom, al' inace bih te uzela..
__________________
...and they lived happily ever after.. iHerb kod za popust: GTJ714
marinica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 16:36   #67
Molila bih vas ako tko zna da mi objasni kako se skidaju plasticni cepovi sa pete od stikle kad se potrose. Da li to mogu kako zamjeniti sama ili se mora nositi postolaru? Hvala
Lexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 16:38   #68
Quote:
Lexx kaže: Pogledaj post
Molila bih vas ako tko zna da mi objasni kako se skidaju plasticni cepovi sa pete od stikle kad se potrose. Da li to mogu kako zamjeniti sama ili se mora nositi postolaru? Hvala
Postolaru.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 16:46   #69
Quote:
Lexx kaže: Pogledaj post
Molila bih vas ako tko zna da mi objasni kako se skidaju plasticni cepovi sa pete od stikle kad se potrose. Da li to mogu kako zamjeniti sama ili se mora nositi postolaru? Hvala
ak imaš rezervne te čepiće, uzmeš kliješta (kombinirke), iščupaš potrošeni čepić, staviš novi na petu i opališ jedno dva puta čekićem lagano
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 16:48   #70
Meni su rekli da ti rezervni ne valjaju ništa. Kad su mi mijenjali i stavili svoje, štikle su postale ful tihe, a prije toga bi cijeli hodnik odzvanjao.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 16:56   #71
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Meni su rekli da ti rezervni ne valjaju ništa. Kad su mi mijenjali i stavili svoje, štikle su postale ful tihe, a prije toga bi cijeli hodnik odzvanjao.
neam pojma, rezervni sa kojima sam ja to tak mijenjala su došli sa jako skupim čizmicama i bili su identični originalnima
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 12:11   #72
Imate li neki prijedlog za tanku potpeticu koja se klize? Može li se doma nesto napraviti ili postolar? Negdje sam vidila neke navlake prozirne gumene samo to se vidi previše
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 17:05   #73
Na dno napravi sloj vrućim silikonom, ako nemaš njega možda bi upalilo i ono ljepilo za cipele/plastiku navlake su za plesne cipele pa nije bitno da se vide jer je to profesionalna oprema. Služe svrsi, ali ako ti je bitna estetika onda čak i prozirne upropaste cipelu Druga opcija je u postolara zamijenit peticu gumenom, ta koja se kliže obično je plastika.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:22   #74
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Na dno napravi sloj vrućim silikonom, ako nemaš njega možda bi upalilo i ono ljepilo za cipele/plastiku navlake su za plesne cipele pa nije bitno da se vide jer je to profesionalna oprema. Služe svrsi, ali ako ti je bitna estetika onda čak i prozirne upropaste cipelu Druga opcija je u postolara zamijenit peticu gumenom, ta koja se kliže obično je plastika.
Super ideja za vruće ljepilo. A peta ce morat u postolara ipak cini mi se, plasticna je! Hvala
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:07   #75
Imaju u dm-u naljepnice koje se zalijepe na potplat cipele (onaj prednji dio, ispod prstiju) pa se cipele ne kližu. Možda onda ni ne bude potrebno mijenati potpeticu.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:57   #76
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Imaju u dm-u naljepnice koje se zalijepe na potplat cipele (onaj prednji dio, ispod prstiju) pa se cipele ne kližu. Možda onda ni ne bude potrebno mijenati potpeticu.
Joj moram jer bas bjezi... Ona je veci problem nego prednji dio
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 20:27   #77
A da od toga izrezes oblik za potpeticu i nakeljis?
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 10:58   #78
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A da od toga izrezes oblik za potpeticu i nakeljis?
Premala je povrsina pa bjezi tj otpadne sta god da zaljepis...nazalost... Jedino da probam sa onim kontaktnim jakim ljepilom... Mozda izdrzi
Postolar trazi 50 kn za stavit gumenu peticu... A cipele sam platila 240 (mango outlet)
Kad bih jos isla sprijeda stavit potplate kostalo bi me skoro ko cipele :/
Ma ne bi mene bilo briga da su mi to cipele za svaki dan... Platila bih... Ali vec znam da ih zbog vise i tanke pete necu obuc vise od 3 puta 🤣
To je definitivno manjak on line kupovine...vec mi se desila ista stvar sa jednim zara gleznjacama kupljenim online, morala sam sprijeda potplat stavit jer nije bilo nicega i na pete jer su klapale uzasno...Uzivo uvijek gledam da je guma dole inace ne kupujem bas radi ovih stvari
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 13:03   #79
Ne košta li zamjena peta par kuna?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:29   #80
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne košta li zamjena peta par kuna?
Di to? Ja pitala dva postolara, 50 kn oba traze :/
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.