Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2013., 17:18   #41
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post

Kraken je bio grozan, tu mi se igra drugi put zgadila (prvi put je bio pocetak s onim zmajem). @Phiber, istina da je na kraju lako prijeci kad pogledas 10 youtube videa i skuzis kad i sto tocno moras kliknuti, ali je cijela ta scena unistila draz igre (barem meni). Odustala sam od igre kad sam dosla na onu bitku na polju, gdje si u krugu koji ne mozes napustiti, i onda odjednom izgubis sve, postanes onaj vojnik samo s macem. Jedno 3 dana sam se trudila izaci iz te "misije" ziva. Onda sam deinstalirala igru.
Dunno, meni je kraken kao i zmaj, iz 3-4 pokusaja bio savrseno jasan, a youtube ne palim, osim ako se ne radi o nekom achivementu koji mi fali. Meni je to sve bilo poprilicno lagano, koliko sam citao, na najlaksim levelima igra je smijesna.

Anyway, sanse da ce W3 ici u smjeru jedinice a ne po utabanim stazama dvojke su, rekao bih, male i nikakve.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 21:47   #42
Ja odigrao W2 i to sa slabim kompom, na granici igrivosti tamo, više se ne sjećam,u nekom tornju gde je sve gorilo, bilo je problema ali ja koji jedva prođem trening na cod-u ono s krumpirima; to sam prošao (uz znatan trud i dva tri živca).
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 23:16   #43
Screw you guys, bila sam u shoppingu danas, ostalo mi je nesto novaca sa strane od proslog mjeseca, prosla pored Sophosa, uletila, i izletila s dvojkom

Ne priznajem da sam losa u igranju, pa idem pokusati ponovo
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 23:31   #44
Kupovala si igru ponovo koju si vec igrala?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 23:42   #45
Prosle godine sam je "kupila", sad sam je zbilja kupila
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 01:06   #46
Mogla si ju ponovo ''kupit''.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 01:09   #47
neke stvari jednostavno treba imat original
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 08:51   #48
Upravo tako. Sve igre koje su mi srcu drage imam original. Uostalom, dobila sam 800kn na onom retardiranom aparatu u casinu jucer pa nije bilo nikakvog razloga da je ne kupim
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 12:59   #49
sad pogledaj nove patcheve za w2, mislim da su unaprijedili borbu- mislim da je netko postao na ovoj temi taj rebalance mode
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 23:19   #50
S obzirom na 16 mogućih završetaka dvojke te još gro raznih odluka i njihovih permutacija u istoj, mislite da će imati važan utjecaj na trojku? Odluke iz jedinice su u dvojci tek usput spomenute, i to samo one najvažnije. Ja se ne nadam nekom značaju importanog sejva iz dvojke jer bi, da se stvari naprave kako treba, našim dobrim Poljacima trebale još godine da ubace sve moguće kombinacije. Ovako će sve vjerojatno ostati na razini camea, a ipak je velika razlika između završetka sa snažnim sjevernim kraljevstvima i završetka u kojem u svakoj državi vladaju neredi. Pretpostavljam da će se radnja u trojci odvijati dovoljno daleko od novonastalog rata na sjeveru da će Geralt o događajima tamo dobiti tek pokoju vijest, bez da to utječe na njegov novi quest.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 13:04   #51
Novi cinematic trailer. OO daaaaa.

TRAILER
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 13:12   #52
Fina grafika.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 13:52   #53
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Fina grafika.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 13:57   #54
Kaj ti nije jasno? Da je grafika trailera dobra?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 14:07   #55
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Badass.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 22:13   #56
Još jedna zanimljivost, Charles Dance će dati glas jednom od likova. (Emperor Emhyr var Emreis)

LINK

Lord Tywin Lannister.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 22:19   #57
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Novi cinematic trailer. OO daaaaa.

TRAILER
Geralt malo ostario
al nema veze, ak more bruce willis more i on
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 22:20   #58
Jebiga, stigle ga godine. Ali još uvijek je u top formi za "killing monsters".
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 22:53   #59
Mogao bi proci kao jedan od placenika sa Slyem
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:26   #60
Nekoliko novih screenshoteva sa Gamescona - Screenshots

Tko će ovo dočekati :/, ne sjećam se kad sam bio ovoliko "nahajpan" na neku igru. Zapravo sjećam se, na Witcher 2
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.